Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    U redu je . Nema potrebe da se bilo ko ljuti oko ovoga.
    Kladionicu vodi Ice, jer ima iskustva u tome, posto to uspesno radi vec duze vremena u f1.
    Ja sam ga zamolila da i ovde preuzme tu duznost, i on je prihvatio.
    Meni licno, nije bas najjasnije kako se sabiraju poeni.
    Ali, ako Hajate takodje zeli da ucestvuje, ja nemam nista protiv.
    Samo da sve bude reseno u prijateljskom tonu.

    Comment


    • #62
      ja i hayate smo se dogovorili sve je super sad...hayate ce mi se pridruziti u kladionici
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • #63
        Originally posted by Hayate.33 View Post
        Nezvanicni rezultati:

        1.Tony G - 240pts
        2.Vesna8.11 - 219pts
        3. Miko - 219pts

        4.nb_korac - 206pts
        5.mirzacale - 197pts
        6.Pablo - 195pts
        7.Iceman - 176pts
        8.Hayate.33 - 167pts
        9.MLADOSTLE - 162pts
        10.Nebojsa NS - 146pts
        11.Vanja#66 - 143pts
        12.Huricane - 140pts
        13.Denia_el - 71pts(Not Classified)*

        *pazljivo sam prostudirao njenu prognozu, jedina je pisala u skladu sa zeljama, a ne prema ocekivanjima. ostali svi smo taktizirali i jurili sto veci skor, tako da predlazem da ubuduce svi ostavljamo po 2 niza:
        prvi - onako kako bi najvise voleli da se zavrsi,
        drugi - onako kako mislimo da ce se zavrsiti.

        Molim vas da se ovo razmotri. Ujedno i prilika da steknemo detaljan uvid u svacije favorite u sve tri kategorije!
        Ajmo reci da nisu ni previse sjajni rezultati,kad malo proracunam 495 je maksimalni broj bodova koji se moze osvojiti a pobjedinik ima 240 i definitivno sam za to ako ima isti broj bodova da bude bolje plasirani onaj koji je ranije dao prognozu.

        PS Novcane nagrade je tesko organizovati,po meni najveca bi nagrada bila da se istaknu rezultati da svi mogu da vide npr. na pocetku teme sljedece staze koja dolazi (u ovom slucaju Australia) a ujedno ce biti i dobra reklama za kladionicu,ocekivao sam veci broj da ce sudjelovati.
        Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

        Comment


        • #64
          ja ne bih da pisem dva niza,te "ocekivane" pobednike ne zelim da vidim na mojoj listicak i po cenu da prisvojim to znacajno 13-to mestoi bas mi je drago sto sam na ovoj trci bila "not classified" (solidarisem se sa mojim bogom)
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by Hayate.33 View Post
            Bila bi fora da se banuje poslednji na 5 i pretposlednji na 3 dana.
            Hehehe, kad vec nemamo sponzore da nagradimo pobednike, onda bar da opletemo ruski rulet!
            Ban je dzabe, a vidim deli se i sakom i kapom!!!!
            Ruski rulet poceo! Tacnije, traje uveliko!
            A nema veze sa kladionicom...
            #58

            Comment


            • #66
              I na kraju kad ste se sve dogovorili, jel ima zvanicnih rezultata ili nezvanicni postaju zvanicni?
              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

              Comment


              • #67
                zvanicni rezultati ce biti izbaceni kasnije u toku su
                www.balkansimracing.com/forum

                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                Comment


                • #68
                  evo zvanicni rezultati ima nekih ispravaka......hayate je sve dobro sracunao samo je kod mene pogresio

                  npr..meni je oduzeo 20 poena,....ostalo je korektno sve.....za mene sam kledao 5 put da ne bude da sam sebi dodajem bodove i svaki put mi ispada 196 a hayate je napisao 176...mozete i vi da proverite....ne mojte misliti da sam sebi dodajem bodove iako se ispostavlja da je meni jedinom pogresio mozete slobodno da proverite i ako vidite gresku slobodno mi javite.......

                  evo rezultata

                  1.Tony_G - 240
                  2.vesna8.11 - 219
                  2.Miko Survivor - 219
                  4.nb_korac - 206
                  5.Mirzacale - 197
                  6.Iceman - 196
                  7.Pablo - 195
                  8.Hayate.33 - 167
                  9.Mladostle - 162
                  10.NebojsaNS - 146
                  11.Vanja #66 - 143
                  12.Hurricane - 140
                  13.Denia_el - 71


                  u toku su jos neka pravila ja i hayate to jos razmatramo bice jevljeno sve ako bude bilo promena..pozdrav
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • #69
                    Ja se izvinjavam, nije bilo namerno, desava se. A i zurio sam da izbacim, a obzirom da su rezultati nezvanicni racunao sam da ce Ice to sve prekontrolisati. Imamo neke izmene u planu. Bice reci o tome u ponedeljak, kad Vesna najavi Australiju.
                    http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                    Comment


                    • #70
                      evo ja zvanicno otvaram kladionicu za Australiju....



                      ima promena u pravilima....

                      za 125cc

                      stavljace te 6 vozaca umesto 7....

                      za svakog pogodjenog vozaca koji zavrsi na mestu koji ste vi rekli dobija se 30 poena....a za svakog vozaca koji ne zavrsi na mestu na kojem ste vi rekli dobija se 10 poena.....to vazi samo za top 6..ako vas vozac nije zavrsio u top 6 necete doobiti bodove za njega.....i na kraju bonus ....ako se trka zavrsi ovako kako ste rekli za prvu 6-oricu dobijate +20 poena.......

                      moto2

                      morate tipovat 6 vozaca

                      za svakog pogodjenog vozaca koji zavrsi na mestu koji ste vi rekli dobija se 25 poena....a za svakog vozaca koji ne zavrsi na mestu na kojem ste vi rekli dobija se 10 poena.....to vazi samo za top 6..ako vas vozac nije zavrsio u top 6 necete doobiti bodove za njega.....i na kraju bonus ....ako se trka zavrsi ovako kako ste rekli za prvu 6-oricu dobijate +20 poena.....

                      motogp

                      morate tipovat 5 vozaca

                      za svakog pogodjenog vozaca koji zavrsi na mestu koji ste vi rekli dobija se 20 poena....a za svakog vozaca koji ne zavrsi na mestu na kojem ste vi rekli dobija se 10 poena.....to vazi samo za top 5..ako vas vozac nije zavrsio u top 5 necete doobiti bodove za njega.....i na kraju bonus ....ako se trka zavrsi ovako kako ste rekli za prvu 5-oricu dobijate +20 poena.....

                      i uvodi se sampionat u pojedinacnim klasama......sve ce vam bit jasno kad se zavrsi VN.Australije i kad budem izneo rezultate....od mene toliko..pozdrav

                      moj tip za australiju


                      125cc

                      1.zarco
                      2.terol
                      3.cortese
                      4.vinales
                      5.faubel
                      6.folger


                      moto2 :

                      1.bradl
                      2.marquez
                      3.iannone
                      4.smith
                      5.de angelis
                      6.corsi

                      motogp :

                      1.rossi
                      2.stoner
                      3.pedrosa
                      4.lorenzo
                      5.simoncelli
                      www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • #71
                        Dobro si ovo smislio, svaka cast! Kud meni ne pade na pamet...

                        Salim se ja malo, ali drago mi je da si usvojio predloge. Videces, bice napetije i zanimljivije ovako. Nemam nista da dodam, sem da zeljno iscekujem prve tipove.

                        Da li i dalje mogu da se daju tipovi nakon prvih treninga pa sve do pocetka kvalifikacija, ili se kladionica zatvara uoci prvog treninga?
                        http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                        Comment


                        • #72
                          Neka ostane do kvalifikacija.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #73
                            da opet sam zaboravio da naglasim tipovi se daju do kvalifikacija ko zakasni nece mu se vaziti tip pa makar to bio 1 minut
                            www.balkansimracing.com/forum

                            Real cars. Real racing. Dobrodosli

                            Comment


                            • #74
                              Iceman je postao
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Iceman View Post
                                da opet sam zaboravio da naglasim tipovi se daju do kvalifikacija ko zakasni nece mu se vaziti tip pa makar to bio 1 minut
                                Mislim da je mnogo neizvesnije da se prognoze daju do pocetka prvog treninga.
                                Sta ako se neki vozac povredi tokom treninga, neko ko moze doci do podijuma?
                                Jednostavno, ovde kvalifikacije nisu toliko vazne kao u F1, ali je svaki trening jako bitan.

                                Comment

                                Working...
                                X