Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nezvanicni rezultati:

    1.Tony G - 240pts
    2.Vesna8.11 - 219pts
    3. Miko - 219pts

    4.nb_korac - 206pts
    5.mirzacale - 197pts
    6.Pablo - 195pts
    7.Iceman - 176pts
    8.Hayate.33 - 167pts
    9.MLADOSTLE - 162pts
    10.Nebojsa NS - 146pts
    11.Vanja#66 - 143pts
    12.Huricane - 140pts
    13.Denia_el - 71pts(Not Classified)*

    *pazljivo sam prostudirao njenu prognozu, jedina je pisala u skladu sa zeljama, a ne prema ocekivanjima. ostali svi smo taktizirali i jurili sto veci skor, tako da predlazem da ubuduce svi ostavljamo po 2 niza:
    prvi - onako kako bi najvise voleli da se zavrsi,
    drugi - onako kako mislimo da ce se zavrsiti.

    Molim vas da se ovo razmotri. Ujedno i prilika da steknemo detaljan uvid u svacije favorite u sve tri kategorije!
    Last edited by Hayate.33; 04-10-11, 13:40.
    http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

    Comment


    • #47
      Hayate, koliko je Federer nosio poena?
      #58

      Comment


      • #48
        Posto Vesna i Miko imaju jednak skor(i ukupan i po kategorijama), konsultovacemo Iceman-a da li da dele drugo mesto, a ostali da se pomere za po jedno, ili da ostane ovako obzirom da je Vesna prva dala svoju prognozu(na osnovu cega sam joj i dodelio 2.mesto). Posteno je da se zajednicki odluci i resi, kao i da se precizira to pravilo za ubuduce!

        Takodje predlazem da ubuduce svako uz svoju opkladu ulozi 100din. kako bi imali nagradni fond!
        Brojeve kreditnih kartica i pinove mi saljite u inbox da ne bi doslo do zloupotrebe.
        Last edited by Hayate.33; 04-10-11, 14:09.
        http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

        Comment


        • #49
          Zelim da cestitam pobednicima i da se prijavim za pomocnog blagajnika u skupljanju para za nasu malu kladionicu!
          #58

          Comment


          • #50
            A bio sam siguran u petak da cu bar 200 poena da dobijem
            Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

            Comment


            • #51
              Originally posted by Hurricane View Post
              A bio sam siguran u petak da cu bar 200 poena da dobijem
              Sledeci put Hurricane, sledeci put, mozda pogodis sve.
              Ne brini, ima vremena za popravni.

              Comment


              • #52
                I ja sam se nameracio da popravim skor. Mora se vise toga uzeti u obzir...

                @Pablo: Bolje gledaj gde cemo da palimo kad se digne ustanak!
                http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                Comment


                • #53
                  Cekajte, ja sam prvi a nisam ni odigrao za trku u Motegiju????????? Odigrao sam samo Aragon....
                  Mislim, ne bunim se, samo mi nije jasno.....
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Tony_G View Post
                    Cekajte, ja sam prvi a nisam ni odigrao za trku u Motegiju????????? Odigrao sam samo Aragon....
                    Mislim, ne bunim se, samo mi nije jasno.....
                    Toni, pa kladionica je pocela sa radom, posle Aragona.
                    Mozda si ti mislio na Aragon kada si davao prognoze, ali se to odnosilo na Motegi.
                    Tako, nema frke, nebitno je sta si ti mislio, vazno je da se tvoji tipuvi odnose na Motegi.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by vesna8.11 View Post
                      Toni, pa kladionica je pocela sa radom, posle Aragona.
                      Mozda si ti mislio na Aragon kada si davao prognoze, ali se to odnosilo na Motegi.
                      Tako, nema frke, nebitno je sta si ti mislio, vazno je da se tvoji tipuvi odnose na Motegi.
                      A znaci tako, posto se secam da smo pre Aragona davali prognoze, ali dobro, jos bolje ovako...
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        hayate zasto si izbacio rezultate niko ti nije to rekao ja sam rekao da cu izbacit rez. U cet. I ako neces da postujes to nemoj vise da dajes tipove
                        www.balkansimracing.com/forum

                        Real cars. Real racing. Dobrodosli

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Iceman View Post
                          hayate zasto si izbacio rezultate niko ti nije to rekao ja sam rekao da cu izbacit rez. U cet. I ako neces da postujes to nemoj vise da dajes tipove
                          Niko mi nije ni zabranio, u cemu je problem?
                          http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                          Comment


                          • #58
                            vidi ovo ocigledno da nisi procitao sve

                            1.ja sam voditelj

                            2.ja izbacujem rezultate

                            3.rekao sam pre trke da cu rez.izbaciti u cetvrtak posto trenutno nisam kuci

                            4.i kakvu blagajnu spominjes

                            5.vesna i miko dele drugo mesto.....

                            6.ali ako oces vec tako mozes da mi budes asistent u ovome....

                            7.i da se ne dopisujemo ovde zbog gluposti poruku mi mozes poslati na pp
                            Last edited by Iceman; 04-10-11, 18:56.
                            www.balkansimracing.com/forum

                            Real cars. Real racing. Dobrodosli

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Iceman View Post
                              vidi ovo ocigledno da nisi procitao sve

                              1.ja sam voditelj

                              2.ja izbacujem rezultate

                              3.rekao sam pre trke da cu rez.izbaciti u cetvrtak posto trenutno nisam kuci

                              i kakvu blagajnu spominjes

                              vesna i miko dele drugo mesto.....

                              ali ako oces vec tako mozes da mi budes asistent u ovome....

                              i da se ne dopisujemo ovde abog gluposti poruku mi mozes poslati na pp
                              Ja ne vidim samo zasto bi ljudi cekali 5 dana na rezultate zbog 5 minuta sabiranja? Kazes ne mozes pre cetvrtka, a pogledaj gde si u utorak popodne!
                              Sto se blagajne tice, vidim da ili nisi pazljivo procitao ili nisi shvatio foru, a generalno mislim da si sve ovo previse ozbiljno shvatio i da zaboravljas da je u pitanju igra zabavnog karaktera.

                              Naznacio sam da su rezultati nezvanicni sto znaci da se i dalje ceka da se i ti oglasis. I nemoj bezveze da tupimo dalje, ulazimo polako u neku glupu raspravu a nema potrebe - zaista nemam nista ni protiv tebe, ni protiv tvoje kladionice. Vodi je kako si zamislio, drago mi je da postoji, a kad ti neko ubuduce pomogne budi malo obzirniji pa reci "hvala, ali pusti ipak mene da ja vodim" umesto "zasto si izbacio rezultate, nemoj vise da dajes tipove". Svodi se na isto samo ces prijatnije zvucati.
                              http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                              Comment


                              • #60
                                evo ovako....

                                ne mogu pre cetvrtka da izbacim rezultate posto imam neke stavke u svesku koja mi nije ovde.....

                                i za mene je ovo isto igra

                                mogao si fino da mi kazes da ces da izbacis rezultate pa bi ti pomogao ako treba nesto

                                i ovako sam ljut nesto danas pa sam se istresao na tebe nisam trebao .....

                                ja ti kazem evo od sad pa ubuduce....kad ne budem tu poslacu ti poruku na pp da umesto mene ti izbacujes rezultate....

                                necemo vise da pricamo o tome...kad bude sledeca trka ja cu verovatno biti tu 99 % pa ako oces mozes da se ukljucis u ovo......pa da zajedno radimo ( odluci sam ) meni je svejedno

                                ovo zadnje sto si citirao je tacno trebao sam onako da kazem ali ajde......

                                samo je bio problem to sto me nisi pitao da izbacis rezultate da si me pitao mogao bi sve do kraja da izbacujes....
                                www.balkansimracing.com/forum

                                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                                Comment

                                Working...
                                X