Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 SingTel Singapore Grand Prix (Singapore)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uzbudljivost koju donosi DRS je ravna uzbudljivosti koju donosi trka 125cc motora... Jednostavno je previse lako preteci, cak i one koji su u bolidima direktno konurentnima tebi... Webber je recimo imao preoblema sa DRSom, videli ste i sami da nije imao nikakvu prednost sa tim DRSom u odnosu na Alonsa... To je ono sto me dodatno nervira sa KERSom i DRSom, zavise od kompjutera i sve to moze vrlo lako da propadne, mislim da jedino Vettel nije ni jednom imao problema ove sezone sa DRSom...
    Hamiltonovih 10ak prestizanja kojima je stizao do pozicije su prestizanja bolida koji su daleko ispod McLarena, a Rosberg se maltene sklonio njemu sa puta, kao i Sutil (oba puta)... I on i Schumi su vrlo krivi u svojim incientima, s tim sto je Schumi daleko losije prosao... Pricao je Coulthard da vestacko svetlo donosi drugaciji utisak o velicini bloida, tj. imate utisak kao da je bolid kraci... Samo, kako njima, tako je i ostalima, svi voze na istoj stazi i ako su mogli drugi da se malo obuzdaju i voze blago opreznije, mogli su (ili nisu, s obzirom na temperament)... pretorian je lepo izneo poredjenje Schumija i Hamiltona...

    A sto rece Vladan, Massa i Barichelo bi trebalo da su van F1, dodao bih jos Webbera, vrlo je moguce da je puko posle prosle sezone kad je u tri trke izgubio lepu prednost u sampionatu i na kraju nije ni vicesampion bio, Schumachera, dobro je pitanje da li mu treba sve ovo, on kaze da mu treba, da mu treba trkanje, za stav, za tvrdoglavost i spremnost da se pod "stare" dane degradirana nacin koji mozemo videti 2010. i 2011.
    HRT i Virgin... Ukoliko malo ne mucnu glavom i probaju nesto nekako drasticno da promene, njihov boravak u F1 ce se ispostaviti kao jedno veliko bacanje para iz dokolice, nepotrebno je reci da je to po meni neopevana glupost...

    Comment


    • Sta su rekl i ikako se osecaju:

      http://www.formula1.com/news/headlin...1/9/12573.html

      Kazem ja lepo da bi Massa mogao ladno da uzme kacigu i gadja Hamiltona njome, tip nije hteo ni da poprica sa njim...

      Elito, pogodio te deo za Webbera, jel?

      Comment

      Working...
      X