Announcement

Collapse
No announcement yet.

SPORT KLUB KRECE I U HD-U!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ne zna se jos kad,Telemach Slovenija je za sad jedini objavio da ce distribuirati i HD kanale.Isto tako jos se ne zna u kojem ce paketu biti ti kanali.SK Premium ce ici samo u HDu,nece biti SD verzije
    sigpic

    Comment


    • #77
      Znajuci SBB, mi mozemo da zaboravimo da ce to biti osnovnoj ponudi. Kako god svaka cast i nadam se da ce kvalitet biti odlican kao sto ovakva televizija i zasluzuje.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #78
        Originally posted by NebojsaNS View Post
        Znajuci SBB, mi mozemo da zaboravimo da ce to biti osnovnoj ponudi. Kako god svaka cast i nadam se da ce kvalitet biti odlican kao sto ovakva televizija i zasluzuje.
        Isti slucaj je sa Telemachom u BIH koji je u nekoj saradnji sa SBB.Jer kada nam nisu dali SK3,4,5 u osnovnoj ponudi bas ce nam dati HD

        Comment


        • #79
          kada krece HD, jel zna neko? Hoce li biti nekih promena u dekoraciji studija, ovaj je malo dosadio? da ne kazem da je ruzan
          ....

          Comment


          • #80
            Ne zna se jos kad krece HD,bice i na sajtu i na forumu kad se bude znalo
            sigpic

            Comment


            • #81
              Danas je išla najava, Sportklub u full HD rezoluciji...uskoro!
              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

              Comment


              • #82
                Vidio sam i ja juce,treba ocekivati da krenu u prvim mjesecima 2012.
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Nice

                  Comment


                  • #84
                    HD bi trebao da krene u drugoj polovini januara
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      verujem da ce moj drugar Sava vratiti poverenje svojih odbeglih drugara sa foruma i u sezoni 2012 vratiti odbeglu ligu u svoj program.
                      Savo znam da vi to mozete. dolazim na vodu samo ako otvaranje sezone 2012 vidim na SK .
                      Last edited by dr.dule; 27-12-11, 21:35.
                      Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                      madden balkanska liga

                      Comment


                      • #86
                        Mozda bih ti ja mogao nesto reci,no ne znam nista kao sto vidis.




                        http://www.rtvforum.net/thread-140-p....html#pid24470

                        Cekamo suve ekskluzivitete od tebe,sa par mjeseci zakasnjena od zvanicne objave,ali sta ces,takve su pticice danas.Spore.

                        Hvala jos jednom na ponudi,no veliki sam vec pa cu se nekako i sam snaci.Imas ti svoje pticice koje ti na vrijeme sve govore,doduse sa odredjenim zakasnjenjem ali sta je tu je.
                        Last edited by Vladan; 28-12-11, 02:01.
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          alo beograd odje kamenjar kod cetinja. ima li sta od prenosa na sk? cekamo jer nema sto drugo radit nego gledat sk.

                          hd ? hajmo dolje
                          Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                          madden balkanska liga

                          Comment


                          • #88
                            SK i SBB su potpisali novi visegodisnji ugovor,a cim krene HD eto ga i na SBB
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              bas lepo . nastavlja se stara prica da srbija placa neradnike po kamenjaru.
                              Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                              madden balkanska liga

                              Comment


                              • #90
                                Poštovani Sport Klub!

                                Ja sam iz Mađarske, i putem IPTV-a pratim Vas Svaka Vam čast odlični ste! Ime firme, koji omogući meni, i mnogim ljudima neću ovde napisat, jer to bi bilo reklama... Želim da pitam da li postoji mogućnost, da kad krenete sa Full HD emitiranjem, onda i kod ove firme, i kod druge firme, koji imaju tz. Ex-Yu kanale, i sa kojima sarađujete, da i oni imaju u svojoj ponudi Sport Klub kanale u Full HD rezoluciju...? Naravno ako možete se dogovorit o tome...

                                S poštovanjem,

                                Arnold

                                Comment

                                Working...
                                X