Announcement

Collapse
No announcement yet.

SPORT KLUB KRECE I U HD-U!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by ИгорFMC View Post
    Велика мана Спорт клуба је та што нема СК3, СК4 и СК5 у Тотал ТВ-у а свакако ће бити превише спортских догађаја на Спорт клубу следеће сезоне.
    Када би убацили и ова 3 канал па нека и СК постане пеј канал (до неких 400-500 динара) мислим да би то био пун погодак.
    Valjda će se smilovati, kad su tolike pare dali za prava silnih liga, nek daju i za zakup satelita.

    Comment


    • #17
      to je to!!!! super!!! ali superrrrrr!!!!!!!!!!!! znaci,jos samo fali Bundes liga posto ista na ES,lichi na nijemi fudbal,prosto je nemoguce osjetiti atmosferu,dok je to bilo totalno drugacije kad je SK imao Njemce!daj Boze i to da bude!Fantasticni SK,najjaca sportska televizija na svijetu!realno brate,pa samo pogledajmo sta sve imamo i sta cemo sve imati!jednostavno najbolji breeee!!!!!
      Last edited by Duka; 20-09-11, 17:58.


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • #18
        Pa zar nije bolje da Bundes Liga ostane na ES2 kojeg gotovo ima svako... Jeste da je smorno itekako slušati one komentatore i ne osetiti gotovo nikakvu atmosferu sa stadiona ali opet znaš da ćeš moći da gledaš svaki meč, svakog vikenda, u svim terminima uživo.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • #19
          Krle,vjerujem da ce biti i trojka i cetvorka iduce sezone pa bi samim tim i zasigurno imali Bundes da se ne bojimo brate SK ima uz prenose i totalnu atmosferu sa stadiona sto je bilo dje drugo skoro i nemoguce! A komentatori na ES..E majko mila,najjaci je onaj sa onim piskavim glasicem,,boze kako mi se samo stuzi kad ga slusam...jel znas mozda na koga mislim??


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • #20
            dali sa ovom sport klub-u otkipio prava i za makedonij za prenose spanskog fudbala od naredne sezone kako sta je primer sa engleze ?? pozdrav

            Comment


            • #21
              Naravno,samo i ekskluzivno na SK

              Gledaoci Sport Kluba od sezone 2012/2013 imaće priliku direktno da prate utakmice španske lige Primera i Segunda.

              Kompanija Telemach, vodeći slovenački operator televizije, interneta i telefonije, potpisao je sa španskom Primerom višegodišnji ugovor i preneo ekskluzivno pravo prenosa Sport Klub kanalu. Ugovor podrazumeva prava na sve tipove televizijskih i internet prenosa, uključujući satelitske TV prenose, kablovsku televiziju, IPTV, kao i prava na prenos sadržaja putem mobilne telefonije i interneta na području Srbije, Slovenije, Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Makedonije.

              "Lidersku poziciju u regionu i u sledećim godinama zadržavamo španskom fudbalskom ligom koja ce u tandemu sa engleskom Premier ligom donositi po sezoni 760 utakmica, i sve će moći da se vide na našim kanalima." rekao je direktor Sport Kluba, Nemanja Simeunović.

              Sa novinama i uvođenjem SK Prime-a , ponuda je obogaćena i sa F1, ukrajinskom, švajcarskom, austrijskom i danskom fudbalskom ligom, kao i holandskim, turskim i ukrajinskim kupom. Uskoro će u programskoj šemi svoje mesto pronaći i Sport Klub Vesti. Njih će pripremati i realizovati svi komentatori ovog kanala čime će najgledaniji sportski kanal u regionu dobiti na dodatnoj aktuelnosti i ekskluzivnosti.

              Sport Klub, najbolja i najgledanija sportska regionalna televizija, vlasnik je i prava na: Vimbldon, teniske turnire Masters serije 1000 i 500, kao i turnire iz kategorije ATP i WTA 250, Formulu 1, Moto GP seriju, NBA i hokejašku NHL ligu, ali i brojna druga takmičenja, što čini najkvalitetniju sportsku ponudu.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Svaka cast SK..

                Da nece mozda Primera i Premier od sledece godine da se gledaju "na placanje"?
                Nemoguce je da "uglave" sve prenose na SK, SK+ i SK Prime..

                Comment


                • #23
                  Bravo bravo ! Nema sta najjaca tv na balkanu i sire ;)


                  Panchev mozda ce ove manje tekme biti na SK3,4,5.

                  Comment


                  • #24
                    Svaka cast za SPORT KLUB, nadam se da je jedno od iznenadjenja povratak SERIE A na najbolji kanal,jer mislim da je arena ima jos ovu sezonu prava.A sto se tice kanala 3,4,5 nadam se da ce se pojavit u Totalu,jer se ocukuje pocetkom oktobra lansiranje novog satelita tako da bi Total trebao da ima veci kapacitet.A da li je ekskluziva bas EKSKLUZIVA,tj.da li su kupljeni termini nedjeljom u 17h,jer znamo da je arena govorila o ekskluzivi dok nisu imali prava na taj termin.Mada se i sa ova tri kanala sve moze pokriti,naravno da EPL i Primera imaju prioritet,jer najkasniji termin kod engleza je subota 18:30,tako da se sve moze fino ukomponovat.Jos jednom svaka vam dala

                    Comment


                    • #25
                      Tog termina nedelja 17h više nema (bar za sada), umesto njega su nedelja 12h, 16h, 20h, 22h i ponedeljak 21h, znači totalno "razvodnjeno" poput Argentinaca. A baš bi bio trip da nedeljom u 17h ide jedna tekma Engleza na sk i 4 Španaca na sk+, prime, 3 i 4, a na sk 5 da idu Španci multi. Pa kad recimo na sk3 padne gol tog momenta kao što to i Španci rade, na svim ostalim izađe obaveštenje npr. Betis-Malaga 0:1, "možete videti na sk 3 i sk 5".

                      Comment


                      • #26
                        Јел постоји индиција да Спорт клуб постане pay-tv канал ?

                        Comment


                        • #27
                          svaka cast sportklubu na spanskoj ligi ja sam ih kriikovao sto nisu uveli jos jednu ligu petica ali demantovase me i sad mi je drago sto mogu da se POSPEM PEPELOM ZA SVOJE KRITIKE i uzivam u najboljem nogometu i najboljim kanalima u regijonu

                          SVAKA CAST JOS JEDNOM BRAVO ZA SVE SAMO TAKO NASTAVITE

                          Comment


                          • #28
                            Jos samo da nam svima na kablovsku ubace SK+ i SK Prime.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • #29
                              dali se planira da SK PRIME u narednoj sezoni kada se pocne da se prenose spanska premiera ukoliko svi meceve ide na SK PRIME da bude deo paketa svi kabelske operatore u makedonij shta emituje sk i sk + pozdrav )

                              Comment


                              • #30
                                Neka samo Arena zadrzi Francuze i Italijane .... Bitno da nama stize Primera koja je po meni najjaca posle PREMIER lige,Bundes liga je jaka ali ima je na EU sport a msm da svi kablovski operateri imaju ta dva kanala ... BTW SK <3

                                Comment

                                Working...
                                X