Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ok,igram na Milosa onda , samo da ne bude ono ko ce kog ako ne svoj svog haha

    Comment


    • #47
      Mora da si Baghdatisu poslao specijaliteta sa Baščaršije Ostajem pri Kanepi, udarajte kontru imate vremena.

      Comment


      • #48
        Originally posted by notorious View Post
        Mora da si Baghdatisu poslao specijaliteta sa Baščaršije Ostajem pri Kanepi, udarajte kontru imate vremena.
        Gledam sad kvote u Hrvaskoj Lutriji i ne vjerujem! Da ce ranoi pobjediti 3,5 (npr. 6:4,6:4) kvota 1,70,dok je u premieru 1,45 Kvote su sve duplo vece!

        Comment


        • #49
          Zar BiH Lutrija nije otprilike isto kao i HL. Tipsarević bi morao prebaciti 4,5 protiv pigmejca.

          Comment


          • #50
            Originally posted by notorious View Post
            Zar BiH Lutrija nije otprilike isto kao i HL. Tipsarević bi morao prebaciti 4,5 protiv pigmejca.
            Ja nikad ne igram u BiH lutriji jer prvo dobijes tiket kao racun u prodavnici,drugo da bi ispunio moras krizati neke sifre (dobijes kao listic za loto i ti krizas neka slova,glupost totalna) i plus nemaju dodatni hendikep,imaju onaj stalni,postave samo jedan i daju 1,80-1,80

            Comment


            • #51
              Isti račun ispostavlja i HL Otvori online u Supersportu ili HL i tako se kladi, najbolji su što se tiče tenisa i hendikepa.

              Comment


              • #52
                Originally posted by notorious View Post
                Isti račun ispostavlja i HL Otvori online u Supersportu ili HL i tako se kladi, najbolji su što se tiče tenisa i hendikepa.
                I Premier je dobar imam kod njih oline znaju i oni nekad dati poklon kvote,cekam 10 da puste ponudu pa da razradim nesta Znam samo da idu Milos i Kim u hendikepu

                Comment


                • #53
                  Imaj u vidu Kanepi kako god ona izgledala

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by notorious View Post
                    Imaj u vidu Kanepi kako god ona izgledala
                    Odigracu je u singlu,posto nisam gledao zene nikako,ali vjeujem tebi

                    Comment


                    • #55
                      Ajmo Milose

                      Comment


                      • #56
                        Sela igra neocekivano dobro na pocetku

                        Comment


                        • #57
                          Aaaaa toooo, Milos donio jutarnjih 54 eura ;)

                          Comment


                          • #58





                            Sad se mislim na Monfilsa

                            Comment


                            • #59
                              Sto je preda Fedex? CCCC

                              Comment


                              • #60
                                Sta bi valjalo igrati za noc pred nama? Meni je fiks dana mali Young, 1.55 kvota.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X