Strana 2 od 15 PrvaPrva 1 2 3 4 12 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 16 do 30 od 211

Tema: Kladionica: Tenis

Forum Resident
    Datum registracije
    26.03.2010
    Moć reputacije
    773
    Citirati Originalno postavljeno od T-Mac Pogledati poruku
    Kod mene u ponudi pisalo Melzer, e sad jebem li ga, mozda se Melzer udao za Kukushkin-a, pa preuzeo prezime.
    Kukuskin upao kao laki luzer.

2. Your Google Adsense code here
    Mean Motherfucker T-Snell avatar
    Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477134
    Znam Dule, sprdam se. ;)
    http://img1.imagehousing.com/72/2ee14aad60081d5facdab268c3d0b09c.jpg

"The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

Forum Resident
    Datum registracije
    26.03.2010
    Moć reputacije
    773
    Citirati Originalno postavljeno od T-Mac Pogledati poruku
    Znam Dule, sprdam se. ;)
    Ih, a ja rek'o stvarno se Melcer udao za Kukuskina.

WTA hejter notorious avatar
    Datum registracije
    17.03.2011
    Moć reputacije
    214748868
    -6,5/N.Đoković-Malisse X. 2

Teško će Novak nakon pauze prebaciti.

Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477134
    Ajmo ljudi, odlicna je ponuda danas, kasnije ce verujem i ostali challenger-i! Sta cemo?

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...152,86,22_1_1_

"The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

Junior Member
    Datum registracije
    27.10.2010
    Moć reputacije
    0
    Po meni Stepanek 1, Cilic vise
    <3 Vidic, Samuel, Rose, Brand, Djokovic, Dolgopolov, Monfils <3

Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477134
    Sad cu ja postaviti sta sam igrao za danas za par minuta.

Forum Resident Mr.M avatar
    Datum registracije
    26.03.2011
    Moć reputacije
    2974
    Zakasnih na Viktora, tek sam ustao , 3.5 bio Hendikep na Viktora, dolazi H2 do kuca
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

Hero Member Reise avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Moć reputacije
    214748818
    Zamisli da ti Monako na taj brejku preokrece sa 6-4 na 6-8? Koji to mozak moze bez Mardi Riba!

Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477134
    Ljudi, ulazimo li u novu sezonu?

Ja odigrao veceras na neku sicu nesto za naredna 2 dana, cisto da ima da se prati.

Forum Resident Dacha avatar
    Datum registracije
    02.08.2010
    Moć reputacije
    685
    Ja odigrao na Tomica i Selu,ostalo je slabo,razmisljao sam da ubacim i Harisona ali sam odustao

Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477134
    Ja sam igrao 5 nekih meceva, evo ovako iz glave mogu da se setim Haas-a, Mayer-a, Zileta i Muller-a i jos jednog, mrzi me da uzimam tiket iz jakne.

Forum Resident
    Datum registracije
    26.03.2010
    Moć reputacije
    773
    Ja sam odigrao neki kombo zajedno sa kosarkom za male pare.

Banned
    Datum registracije
    28.03.2011
    Moć reputacije
    0
    Imam za sutra veoma nazmiljiv par 1,70 je kvota.Rijec je o mecu Mesaros-De Paula na Chelengeru u Brazilu.Licno sam razgovorao sa Kristijanom i odustao je od zadnja 2 mjeseca prosle sezone,odigrao i osvojio neke futurse ali se veci dio spremao.Kako on kaze dobio je na kilazi oko 10 kg,sada mnogo jace udara i njegov nejaveci problem od prosle sezone servis,kako on kaze saa kad ubaci prvi to je bomba.Igra sa domacim igracem koji je oko 350 mjesta i klasicni je sljakas tako da ne vidim kako bi mu mogao zaprijetiti.Kvota vise nego dobra!

Hero Member Reise avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Moć reputacije
    214748818
    Citirati Originalno postavljeno od hamza_TM87 Pogledati poruku
    Imam za sutra veoma nazmiljiv par 1,70 je kvota.Rijec je o mecu Mesaros-De Paula na Chelengeru u Brazilu.Licno sam razgovorao sa Kristijanom i odustao je od zadnja 2 mjeseca prosle sezone,odigrao i osvojio neke futurse ali se veci dio spremao.Kako on kaze dobio je na kilazi oko 10 kg,sada mnogo jace udara i njegov nejaveci problem od prosle sezone servis,kako on kaze saa kad ubaci prvi to je bomba.Igra sa domacim igracem koji je oko 350 mjesta i klasicni je sljakas tako da ne vidim kako bi mu mogao zaprijetiti.Kvota vise nego dobra!
    Pa ko dobija brate?
    Champ, champ tell me about your fiery Francophile the Parisian torpedo Tony Parker. Can he continue to be your main butter and egg man and still cook the boys in big D?
    ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

http://www.dodaj.rs/f/D/PS/JvcEk34/lma5v2.jpg

Strana 2 od 15 PrvaPrva 1 2 3 4 12 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •