Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je odluka da ne idem na basket danas donela pare da sam otisao na basket ne bi uplatio ova 2 dodatna i nista ne bi bilo mada mi je krivo za ovaj tiket gde me falja zakinuo, imao sam tu sve dvojke (montanjes h2,hjuit,troicki,verdasko,melcer i falja raspali) sutra je zanimljiva ponuda
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Spoiler


      Neko me zajebava odozgo dobro u zadnjih mjesec dana,prvo Berdych-Monfils onda Hrvatska-Skotska,a za kraj spektakl.

      Bolje da se pocnem baviti klikerima,ovo ostavljam pametnijim.
      Nemoj shvatit nishta lichno,ali meni je stavit 11 parova na tiket da bi napravio kvotu 1,84 totalna glupost,divim se ljudima koji misle da ako je kvota 1,15 da to MORA doc,vidim imao si dvije takve kvote,a kao shto vidimo NE MORA doc ni kvota 1,01,no na greshkama se uchi ...
      SignaturE se cheka ...sigpic

      Comment


      • Danas 1/3 prolaznost mada ova dva sto nisu prosla su bili sitni ulozi a velike kvote ovaj glavni je prosao od 16 parova, najkriticniji bili levajn i brands ispostavilo se medjutim ovom prvom predano a drugi igrao u 5 setova a nije servis izgubio u citavom mecu ;) Ostalo sve 2 i 3-0, samo Halep 2:1 i Zemlja 3:1
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • lol za tiket sa Nadalom. Koliko god male kvote, 11 parova je mnogo za toliki ulog


          Danas planiram ovako nesto za dupliranje:

          Troicki - Kuznetsov, bezh 1, 1.40
          Isner - Mannarino, bezh 1, 1.17
          Youzhny - Pospisil, bezh 1, 1.12
          Cilic - Schepper, bezh 1, 1.10

          Ili da ubacim Anu Ivanovic, al evo, ostavila decka pre neki dan, nikad ne znas sa njom, odrazice joj se na igru
          Last edited by s_hyperion; 26-06-13, 09:59.

          Comment


          • Gurnes i Browna dvojku i imas super kvotu
            Ja cu kasnije nesto odigrati, jos ne vidim najbolje
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by zdravkelja View Post
              lol za tiket sa Nadalom. Koliko god male kvote, 11 parova je mnogo za toliki ulog


              Danas planiram ovako nesto za dupliranje:

              Troicki - Kuznetsov, bezh 1, 1.40
              Isner - Mannarino, bezh 1, 1.17
              Youzhny - Pospisil, bezh 1, 1.12
              Cilic - Schepper, bezh 1, 1.10

              Ili da ubacim Anu Ivanovic, al evo, ostavila decka pre neki dan, nikad ne znas sa njom, odrazice joj se na igru
              Odbojka Italijanke do 20.

              Comment


              • Ne igraj te do 20 odbojku, 2 puta me ojadile kvote 1,1 u roku od 10 dana, tu se igra do 21 set, iznenadjenja 5 dnevno
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Zajebavaš?

                  Comment


                  • Slikacu ti tikete kasnije, odoh doruckovati, mislio sam da je odbojka najsigurnija,ispalo da je najnesigurnija
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ko zna šta si ti padao čim se igralo do 21, ovo je SP U-20 eliminaciona utakmica i ne bih je bezveze postavljao.

                      Comment


                      • Madjarska- Rumunija - 2
                        Srbija- Nemacka - 2
                        Austrija- Danska - 1
                        Belgija- Grcka - 1

                        Sve do 20 godina sto sam pao, mada znas sta sam ih prosao a da zavrse 3:2
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • to ti je sve Evropska liga i to se igra do 21, a ovo je SP za devojke i trebale bi italijanke 1 i brazilke 3:0

                          Comment


                          • Znao sam da me zajebavaš, slobodno nastavi.

                            Comment


                            • E jbg nisam te zajebavao, mislio sam da je to to s obzirom da se igra do 21 Mada celokupno odbojku od sad izbegavam
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • FALC/MARI - CEPE/KALA 2 1.40 ko ima ovo neka odigra, ja sam stigaopo 1.6 uzeti
                                Tatjana Maria, nekada Malek je trudna, vec je u 3 mesecu i igra ovde na Wimbl. samo da bi uzela pare za prvo kolo sto je pokazala u 1. kolu singla gde je uzela samo 1 gem i skoro da nije potrcala mecu

                                Comment

                                Working...
                                X