Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Attached Files

    Comment


    • Attached Files
      Last edited by Vule_89; 01-08-12, 12:12.

      Comment


      • Vodi Govortsova 3-0 u odlucujucem setu protiv Bouchard (rodjene 1994., nikada nije imala pobedu protiv igracica iz top 100, lagano je gubila), i 40-40 na njen servis. Pogadjajte sta se desava.

        Pa naravno, 6-3 za Bouchard.

        Comment


        • Pascu samo na Babos Glupaca gubi od neke 600 na svetu 26 35 Tacno ne verujem , 15 parova ubodem i glupaca ...


          edit : dobila 2.set 6:4 Na bet365 pisalo 2-6 , 3-5


          edit 2 : vodi 5:4 i 40:0 i ova na 40:40 , jaooo glupace


          edit 3 : 5 mec lopti nije iskoristila I sad BP i sad ce puci , 5:5 naravno , koji mentol , upucacu se


          edit 4 : dobila
          Last edited by Mr.M; 19-08-12, 20:35.
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • tiket danas :

                nishikori
                čilić
                mathieu
                dolgopolov
                tsonga
                kverej-verdasco 1.set-vise od 9,5
                stepanek-lodra 22,5 vise
                dimitrov-melzer 1.set-vise od 9,5
                Last edited by bjelaksson[YNWA]; 30-10-12, 12:15.

                Comment


                • Fed - Ferer HG1 -4.5 1.85 lagano!
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Da li da branim ? :P

                    Comment


                    • Evo jedan tip od mene , Ramirez Hidalgo - Williams - 1 @1,75
                      Ramirez dobio do sada u 2 seta i Devarmana i Verdaska(6:2,6:3) , tukao i Cilic na RG pre 2 godine , tako da igra odlicno na sljaci dok je Vilijams dobio Karlovica i jos nekog spanca , Bautistu ili Carreno Bustu nzm, uglavnom Ramirez bi trebao ovo dobiti , kvota prevelika da se ne iskoristi.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Hahhahah alavi mozzart stavio hendikep na Serenu -6.5 i kvotu 1.7. Pa ne igra protiv mene pizda vam materina
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • ODESNIK W. - STEBE C. ki1(+1.5) ( uzima odesnik set) 1.85
                          evo greska mocarta pa ako neko hoce neka proba

                          Comment


                          • Prosla danas 2/5 tiketa, prva 3 sto sam odigrao brzo otisla i ova druga dva sto odigram prodju. Na jednom sam pao samo na Falji za 40 evra, na drugom sam pao samo na Stepanek H2 za 30 evra a na trecem na Erani i Rosolu od 20 meceva, sve ostalo doslo do kraja... Na ova dva , na jednom prosao Troickog,Montanes H2(5,5) i Verdasko. Na drugom 16 parova, cekam jos Bartoli mada sam live branio jer je 11 kvota na ovu drugu, 2 evra gore dole u usporedi sa 20 , danas znaci 38 evra u plusu, nije lose
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Spoiler


                              Neko me zajebava odozgo dobro u zadnjih mjesec dana,prvo Berdych-Monfils onda Hrvatska-Skotska,a za kraj spektakl.

                              Bolje da se pocnem baviti klikerima,ovo ostavljam pametnijim.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • I meni je Wimbledon idealno poceo .. Na jednom samo Francuska U20 , na drugom samo Tipsarevic ..

                                Ako se po jutru dan poznaje ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X