Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Juce uhvati Berdiha stavili granicu 21,5,a danas ima Federe 20,5 i Nadal 19,5,cini mi se da tu nema problem.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Brza je podloga sada,mislim da je Rafa hg2 -5,5..jos ako Lacka krene..bice svasta..

        Comment


        • Slazem se to za Rafu , ne bi mu bio prvi put da na travi prvi mec posle sljake odigra lose cak iznenadjenje bi bilo da odigra dobro
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Bravo Mate

            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Onaj osecaj kada te Klara Zakopalova kara kao nikad u zivotu, jbm ti sve.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Zakopa te Zakopalova
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Juce nisam stigao da postavim ,nadam se da je neko provalio pogresan hendikep na Risu. extra pare se obrnule
                  http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...89-3905941-991
                  http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...89-1500350-991

                  Comment


                  • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Obori me samo Sock Nikad ali nikad ni u top 100 nece uci
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Izaak je bio zicer.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Lako je biti general posle bitke ili kako vec , sto nisi napisao na vreme da odigram ;)
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Kavcic, Rohus vise, Van der Merve.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Gde si bio na MSN jutros , ubo sam Browna i Kavcica ali Sock
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Pokusao sam sada da uhvatim Staracea na live-u 5.2 kvota, moze uleteti nije Granolers jbni Nadal.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X