Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gojko Andrijaševic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31

    Comment


    • #32
      Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

      madden balkanska liga

      Comment


      • #33
        [/quote]

        A brale svaki gol Arsenala (citaj Arshavina) je propratio gao da je dobio na loto a golove Liverpool-a kao da mu je neko ne daj Boze umro.Znaci i da nisam znao da navija za Arsenal nakon onog sinoc bih znao...

        Comment


        • #34

          Comment


          • #35

            Comment


            • #36

              Comment


              • #37
                Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                madden balkanska liga

                Comment


                • #38

                  Comment


                  • #39
                    Odg: Gojko Andrija�evi? �to dalje od SPORT KLUBA!

                    Svaka cast SportKlubu za kupovinu prava za prenos utakmica Premijer Lige 2010/11. Mnogo bolja opcija nego RTS za koji nikad nismo bili sigurni da li ce se neka utakmica prenositi ili ce u poslednji cas pustiti nesto trece.

                    Ipak i taj RTS je sutnuo Gojka A. posle onog clanka u Blicu u kom su takodje navodili kako mi, obozavatelji fudbala u Srbiji, zasluzujemo bolje komentatore, i neke nove klince, od doticnog gospodina.

                    Naime, GOJKO ANDRIJASEVIC ne 'ucestvuje' u utakmicama koliko to rade drugi, mladji komentatori; kaze ime igraca tek posto je taj dodao nekom drugom i tako kasni! sa prenosom; pokusava da sastavi malo opsirnije recenice ali kako to sporo ide, u medjuvremenu se svasta izdesava na terenu da ta njegova 'konstatacija' gubi svaki smisao!!!;
                    lupeta, vredja nasu inteligenciju (ali i inteligenciju svojih poslodavaca)!

                    Pokusavam da uzivam u najboljoj ligi na svetu, ali kada na pocetku prenosa cujem njegov glas, gubi se svaka car modernog fudbala!!!

                    Pocetak drugog poluvremena utakmice L'pool - Arsenal 2010/11. delimicno pokazuje na sta tacno mislim, a Man UTD - N'castle da ne govorim!!!

                    Dragi SportKlub-e, molim te kao veran gledalac da ukoliko BAS ne mozes da oteras GOJKA! (ako je u pitanju neki ugovor), da bar svedes procenat utakmica koje on prenosi na minimum minimuma!!!

                    Hvala dragi SportKlub-e.

                    Vas verni gledalac, Marko.

                    Comment


                    • #40
                      Odg: Gojko Andrija�sevic �sto dalje od SPORT KLUBA!

                      Definitivno najgori komentator na SK, mijesa covjek Wilshire-a i Ebuea $JS}|

                      Comment


                      • #41
                        Odg: Gojko Andrija�sevic �sto dalje od SPORT KLUBA!

                        Hvala na predlozima,i kritikama (nesumnjivo dobronamernim).
                        Medjutim, ko god radio na SK nje slucajno tu gde jeste. Konkretno za Gojka (vernog navijaca Arsenala) moze se reci da odlicno "skenira utakmicu i sam rad klubova.Cinjenica da se ne snalazi u tome da to svoje znanje prebaci u reci u kratkom vremenskom periodu nije dovoljna da ga okarakterisete "najgorim".


                        Hvala
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • #42
                          Odg: Gojko Andrija�sevic �sto dalje od SPORT KLUBA!

                          Izvin'te ali sta to onda cini dobrog komentatora ako ne KOMENTARISANJE??? Nije mi jasno.

                          Ako je to vec slucaj s njim, onda neka bude 'drugi' covek, i neka svoje 'skeniranje' prilozi komentatoru koji bi sa tim znao sta da radi.

                          Comment


                          • #43
                            Odg: Gojko Andrija�sevic �sto dalje od SPORT KLUBA!

                            Nisam neki fan Gojka ali u odnosu na Aleksandra Stjanovića je car, čovek bar ne smara celu utakmicu sa tračevima i ostalom gomilom nepotrebne statistike. zabole me ko čiju ženu kerembeči i slično... inače, generalno, sportklub stvarno ima najbolje komentatore

                            Comment


                            • #44
                              Odg: Gojko Andrija�sevic �sto dalje od SPORT KLUBA!

                              Po meni je Aca Stojanovic magistar za Gojka,covek ume da te drzi u mecu iako je na primer mec jako los i nema prilika itd itd.

                              Comment


                              • #45
                                Odg: Gojko Andrija�sevic �sto dalje od SPORT KLUBA!

                                Meni je Gojko super !! Fudbal poznaje savrseno, secam se kad sam bio praksi na RTS-u da su mi pricali kako npr. pregled Lige sampiona ili Premijer lige radi bez ikakve pripreme, sve govori iz glave .. I sto je jako vazno ima odlican glas ..
                                Aca Stojanovic je najgori komentator ikada !!

                                Comment

                                Working...
                                X