Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gojko Andrijaševic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pretpostavimo da je mozda covek na godisnjem odmoru, tako da nemojte mnogo da se nadate

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ne znam samo kako rukovodstvo Sport kluba i dalje dozvoljava da Gojko radi uzivo prenose. Tekstove i dalje zna da napise, ali fula, brate, sto se kaze - za medalju.

      Comment


      • Gojko brat, jako volim da ga slušam
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Evo, veceras komentarise atletiku. Mozda je to idealan sport za njega da ga prenosi, mali milion informacija, a on ih sipa kao iz rukava

          Comment


          • Molitve i molbe su nam uslisene. Izgleda da nece prenositi PL ubuduce.
            Sry Gojko al u poslednje vreme si totalno spor

            Comment


            • Ili se mozda vratio sa odmora?
              Najbolje da sacekamo PL vikend

              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Molitve i molbe su nam uslisene. Izgleda da nece prenositi PL ubuduce.
                Sry Gojko al u poslednje vreme si totalno spor
                Imas kilo limete od mene za ovo.

                Comment


                • Otkud vam to da nece prenositi PL? Razocaracete se silno

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Gojko rules...samo kad bi bio opusteniji kao na podcastima,al da se ne zezamo odlicno on poznaje/prati fudbal,to sto mu se ponekad podkrade neka greska tipa Obamejang/Obijang,ili nestane na par minuta pa mora covek da zapali koju i otprati nesto zarad kladionice

                    Comment


                    • Lepe vam te sale

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Neka i dalje prenosi PL, ali cini mi se da najveci broj utakmica M.City po pravilu prenosi, voleo bih da ubuduce to ne bude tako

                        Comment


                        • Originally posted by C'mon City! View Post
                          Neka i dalje prenosi PL, ali cini mi se da najveci broj utakmica M.City po pravilu prenosi, voleo bih da ubuduce to ne bude tako
                          Prenosice ti uvek mec subotom u 18.30,nedeljom u 17 i eventualno ponedeljak,ako nije na odmoru ..a Siti inace obozava ...zeli mu cempionsip

                          Comment


                          • Ziv je Gojko

                            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Slažem se zna Gojko mnogo o fudbalu, možda čak i najviše od svih komentatora na SK, ali mnogo greši, svaka druga reč mu je pardon, oprostite, ipak je to bio..
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                                Slažem se zna Gojko mnogo o fudbalu, možda čak i najviše od svih komentatora na SK, ali mnogo greši, svaka druga reč mu je pardon, oprostite, ipak je to bio..
                                Sa kim se slazes za to? Ne videh coveka da se pohvalno izrazio o Gojku u poslednjih par godina. Stavise.
                                Njegovo ranije komentarisanje utakmica je bilo vise nego korektno, ali je covek nacisto propao i samo se sramoti.

                                Comment

                                Working...
                                X