Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gojko Andrijaševic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Njegov termin je kasnije, posle 17h, kada se malo otrezni

    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Mozda se covek 'sredio', ide to sa godinama
      Videcu kako ce prenositi sledece utakmice Manchester City.

      Comment


      • Bila pauza, odmorio malo

        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Ako nas cita, evo mi smo mu podrska da 'izdrzi' u ovom novom, normalnom izdanju

          Comment


          • Manchester City – Everton, drzi me utisak da i vecerasnju utakmicu on prenosi.
            Da li mogu komentatori iz kola u kola jedan te isti klub da prenose...

            Comment


            • Prenosi Gojko sigurno, nije ga bilo u prenosima u subotu i nedelju.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Sramota za novinarsku profesiju da Gojko Andrijasevic bude smatran (jos uvek) novinarom. Bedni prenosi, uzasno nepoznavanje igraca i jezivo odsustvo pracenja same igre. Svojevremeno sam slao dopis RRA da li je moguce nesto tu uraditi da Gojko vise ne prenosi jer je stvarno sramota sta je ostalo od nekada dobrog novinara.

                Comment


                • Gojko presisao dobro za vikend, cim ga nema

                  Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                    Sramota za novinarsku profesiju da Gojko Andrijasevic bude smatran (jos uvek) novinarom. Bedni prenosi, uzasno nepoznavanje igraca i jezivo odsustvo pracenja same igre. Svojevremeno sam slao dopis RRA da li je moguce nesto tu uraditi da Gojko vise ne prenosi jer je stvarno sramota sta je ostalo od nekada dobrog novinara.
                    U kome ti svetu zivis kada ocekujes da ce RRA da odredjuje sport klubu ko ce da im bude komentator

                    Comment


                    • Originally posted by Princoni View Post
                      U kome ti svetu zivis kada ocekujes da ce RRA da odredjuje sport klubu ko ce da im bude komentator
                      Naravno da ne ocekujem.
                      Pre toga sam slao nekoliko zalbi/molbi/protesta Sport klubu, ali nije bilo odgovora. Posto je nerealno koliko je Gojko trenutno nekvalitetan novinar i koliko mi para usi njegovo komentarisanje, a pogotovo sto je stari Gojko bio primer fudbalskog komentatora, obratio sam se svima koji su mi pali na pamet.
                      Last edited by Dubiozni goblin; 22-08-17, 00:14.

                      Comment


                      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                        Naravno da ne ocekujem.
                        Pre toga sam slao nekoliko zalbi/molbi/protesta Sport klubu, ali nije bilo odgovora. Posto je nerealno koliko je Gojko trenutno nekvalitetan novinar i koliko mi para usi njegovo komentarisanje, a pogotovo sto je stari Gojko bio primer fudbalskog komentatora, obratio sam se svima koji su mi pali na pamet.
                        Ne znam sta si uopste ocekivao od RRA, pa oni ne reaguju ni za stvari za koje su nadlezni i obavezni da reaguju. Slazem se da Gojko radi los posao, ali na sport klubu je ko ce da im komentarise utakmice. Jedino ti preostaje da im se ucestalo zalis, mada se tu onda namece pitanje svrhe. Sa druge strane ako poslusas Kovinjala i Strajnica sa rts-a, onda Gojko ispadne cak i solidan komentator .

                        Comment


                        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                          Naravno da ne ocekujem.
                          Pre toga sam slao nekoliko zalbi/molbi/protesta Sport klubu, ali nije bilo odgovora. Posto je nerealno koliko je Gojko trenutno nekvalitetan novinar i koliko mi para usi njegovo komentarisanje, a pogotovo sto je stari Gojko bio primer fudbalskog komentatora, obratio sam se svima koji su mi pali na pamet.
                          A nekad mi je bio bas gotivan komentator, mozda i najgotivniji pored Stefanovica i njegovo cuveno Vjeri, Herman Crespo, Camonaresi, Shavchenko

                          Comment


                          • Generalno je sportsko novinarstvo u Srbiji na jako losem nivou. Izuzev tenisa verovatno.

                            Comment


                            • Drugi vikend bez Gojka

                              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by BogdanB View Post
                                Drugi vikend bez Gojka

                                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                                Amin.

                                Comment

                                Working...
                                X