Strana 1 od 12 1 2 3 11 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 15 od 171

Tema: Gojko Andrijaševic

Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475381

Gojko Andrijas�evic

Ovde mo�ete komentarisati rad Gojka.

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion

2. Your Google Adsense code here
    Junior Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Moć reputacije
    0

Odg: Gojko Andrijaevi? to dalje od SPORT KLUBA!

evo gledam prenos totenhem-barnli polufinale karling kupa i pored svih gojkovih mana jos moram da slusam kako mu curi nos i sve vreme smrkce u program...jebote covece izduvaj nos ne mogu da pratim utakmicu

Igor79
    Guest

Stvarno ne mogu da verujem da ste doveli ovog komentatora,jel moguce da ne postoji ni jedan drugi pa makar on bio i novajlija,mi smo tu pravi i merodavni jel mi smo i slusaoci i gledaoci svi dovoljno zreli da prepoznamo kvalitet,smatram da treba da budete i dalje sami svoji i inovatni kao i do sada to ste bili.Za finish APERTURE VAM NIKO I DALJE NECE OPROSTITI ONAJ SRAMOTNI PRENOS,pa drae bi nam bilo samo ton da smo sluali ja iskreno nisam hteo da gledam na sport klubu vec na netu,jer naeg dobrog znanog kolege nije bilo da prenosi taj me? sezone,poteno bi bilo da ste to uradili ili da ste nam javili da je na drug spre?en.Ako je via sila njemu opratamo,a na vas i dalje apelujem i ja kao mnogi gledaoci da se manete gospodina Gojka,jer stvarno je za profesionalca potrebno vie od samog rada na rts-u i jo nekim meni manje bitnim televizijama,ja od kablovskog sistema gledam najvise sportklub i ne elim da mi i to malo oduzmete,ne ne?u da premestam kanal ako mi se ne svidja jer znam da ste sposobni da poslusate verne i iskrene i dobronamerne ljude,nemojte se sramotiti i bacati sve u vodu sav svoj trud do sada,mene podaci da je rts najgledanija televizija nece prevariti ja znam da ste vi najgledaniji na ovim prostorima i da je ljudima svega dosta i da su se bazirali na opustenost i harmoniju vase televizije,raznolikosti i pravih ljudi koji to sve emituju iz dana u dan.
    Samo ?u se nadovezati i na predhodne postove i ovaj poslednji ,koji je momak primetio a kao i ja i moja ena ,dajte ?oveku maramicu a posle toga i radnu knjiicu ,nije ovo za njega ,ako je kvalitetan sna?i ?e se ,sve u svemu ,ako je bolestan ne mora i nas da zarazi,Gojko ?im dodje sebi idi molim te u ime svih koji vole sport klub.Idi vodi opstanak na rts-u uzivaj u mirnim potocima i ivotinjama i cvrkutu ptica ,ho?u energiju i doivljaj da sam tamo deo onoga to ive englezi ,italijani,argentinci.....
    Ina?e svima u sport klubu elim sre?nu Novu Godinu,Badnje ve?e i Boi?,Hristos Voskrese. ELIM VAM PUNO USPEHA U DALJEM RADU I NOVE POBEDE DA I DALJE BUDETE NAJBOLJI .
    hvala svima i sre?no i pozzz.

Member
    Datum registracije
    15.08.2007
    Moć reputacije
    447

pa chovek je profesionalac
    dovedite dushka koraca

Active Member Liverpool FC avatar
    Datum registracije
    26.08.2007
    Moć reputacije
    21475410

Ja gledam Barca-Atletiko.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

Junior Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Moć reputacije
    0

Gojko i u drugom poluvremenu nastavlja sa smrktanjem nosine ja ne znam da li ima tamo na sport klubu nekog da mu kaze ovo je stvarno nezapamceno

fergi 2
    Guest

Ma i njegova ena Marija Kati? Andrijaevi? je par svetlosnih godina ispred njega,pa i u samom poznavanju fudbala,o stilu komentarisanja da i ne govorim.

Junior Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Moć reputacije
    0

meni je najsmesnije u pregledima premijer lige kad kao "prevodi" sta su treneri rekli posle utakmice hahaha par puta sam se bas skoncentrisao da cujem sta prica neki trener a sta "prevodi" Gojko i naravno da jedno sa drugim nema veze

Junior Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Moć reputacije
    0

Evo Gojko opet prenosi engleski liga kup i naravno nije stigao da se obavesti da u polufinalu liga kupa ne vazi pravilo gola u gostima u regularnom delu (tek posle produzetaka ). I evo Burnley poveo 2:0 (u prvoj izgubio 1:4) i eto ti Gojko izjavljuje ada burnley-u treba jos jedan gol za prolazak u finale....
    mislim,sta vise reci o tom coveku kad nije u stanju najbitnije informacija da pripremi pre meca....dal iko sa sport kluba moze nekako da reaguje i da skloni ovu neznalicu sa tv-a....?

Junior Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Moć reputacije
    0

evo burnley poveo 3:0 a Gojko izgleda cita forum pa je posle 5 minuta vodjstva od 3:0 obavestio gledaoce da ce se igrati produzeci iako je pre 10 minuta tvrdio da ce Burnley proci e gojko gojko ...

Senior Member
    Datum registracije
    05.09.2008
    Moć reputacije
    424

Ma ?ovjek je ok....
    Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

fare
    Guest

to sam i ja primjetio
    [quote author=zarebg link=topic=1046.msg46099#msg46099 date=1232573120]
    Evo Gojko opet prenosi engleski liga kup i naravno nije stigao da se obavesti da u polufinalu liga kupa ne vazi pravilo gola u gostima u regularnom delu (tek posle produzetaka ). I evo Burnley poveo 2:0 (u prvoj izgubio 1:4) i eto ti Gojko izjavljuje ada burnley-u treba jos jedan gol za prolazak u finale....
    mislim,sta vise reci o tom coveku kad nije u stanju najbitnije informacija da pripremi pre meca....dal iko sa sport kluba moze nekako da reaguje i da skloni ovu neznalicu sa tv-a....?
    [/quote]

smash the reds
    Guest

Pridruzujem se grupaciji protiv Andrijasevica. Neka prenosi sah..za fudbal nije.

Active Member dart gunner avatar
    Datum registracije
    01.05.2008
    Moć reputacije
    21475330

upravo sam saznao da u premijer ligi navija za arsenal...tako da mi je sad malo narastao u ocima...ne puno,i dalje mislim da bi mogao da unese malo svezine u svoje komentare,ali ipak sad znam da ipak ima malo ukusa...

Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2008
    Moć reputacije
    0

Mozel meni neko reci koju je posljednju tekmu vodio Gojko? Ja od komentatora samo znam za Marjana, Viskovica (tenis), Pedju i Matiju. Ostale nikako da upratim ko je koji jer nikada nema potpisa ko komentarishe

Strana 1 od 12 1 2 3 11 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •