Strana 3 od 12 PrvaPrva 1 2 3 4 5 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 45 od 171

Tema: Gojko Andrijaševic

Active Member Layzick avatar
    Datum registracije
    31.07.2008
    Moć reputacije
    494

Odg: Gojko Andrijaevi? to dalje od SPORT KLUBA!

Ma covek veze nema al ajde i to da progutamo nego sto tripuje da je vrhunski znalac.....

2. Your Google Adsense code here
    Senior Member dr.dule avatar
    Datum registracije
    23.09.2006
    Moć reputacije
    502

e jel neko znao da je Toresu igranje glavom jaca strana? posto je to gojko sinoc rekao onda moramo verovati. srecom danas ce man.unt. prenositi aca englez ili se bar nadam.

Active Member milanche avatar
    Datum registracije
    25.03.2010
    Moć reputacije
    393

[quote author=dr.dule link=topic=1046.msg61207#msg61207 date=1240396334]
    e jel neko znao da je Toresu igranje glavom jaca strana? posto je to gojko sinoc rekao onda moramo verovati. srecom danas ce man.unt. prenositi aca englez ili se bar nadam.
    [/quote]

A brale svaki gol Arsenala (citaj Arshavina) je propratio gao da je dobio na loto a golove Liverpool-a kao da mu je neko ne daj Boze umro.Znaci i da nisam znao da navija za Arsenal nakon onog sinoc bih znao...

fare
    Guest

sad mi je postao drag

Active Member dart gunner avatar
    Datum registracije
    01.05.2008
    Moć reputacije
    21475338

kralj.dikcija mu ko u predrag ejdusa,glas ko u slavuja,ukus ko u marka jarica.kralj.a jos i navija za arsenal.

Funkerman
    Guest

Odg: Gojko Andrijaevi?

Tolike godien radi i opet nema pojma,malo sam grub ali stvarno zvuci pogubljen i nerijetko iznosi netacne cinjenice.

Senior Member dr.dule avatar
    Datum registracije
    23.09.2006
    Moć reputacije
    502

jel Savo sta se desava sa najboljim Necinim crncem? propade covek u zemlju . nema mu ni traga ni glasa. Maglasprort, Putovanje, Njakvi...
    zar izgubiste posle Marjana jos jednog doajena Sportklub prenosa. jos samo da Magla sport vam mazne Zuleta za nfl meceve i Viska za tenis koji nasiroko najavljuju od januara pa ce vam ostati Denda ili Dobrosav Gajic.

Junior Member
    Datum registracije
    08.02.2010
    Moć reputacije
    0

U svakom slucaju mnogo je bolji od Nedeljka Kovinjala koji bi bio u stanju da smori derbi izmedju Zemlje i Marsa cini mi se

Junior Member
    Datum registracije
    17.08.2010
    Moć reputacije
    0

Odg: Gojko Andrija�evi? �to dalje od SPORT KLUBA!

Svaka cast SportKlubu za kupovinu prava za prenos utakmica Premijer Lige 2010/11. Mnogo bolja opcija nego RTS za koji nikad nismo bili sigurni da li ce se neka utakmica prenositi ili ce u poslednji cas pustiti nesto trece.

Ipak i taj RTS je sutnuo Gojka A. posle onog clanka u Blicu u kom su takodje navodili kako mi, obozavatelji fudbala u Srbiji, zasluzujemo bolje komentatore, i neke nove klince, od doticnog gospodina.

Naime, GOJKO ANDRIJASEVIC ne 'ucestvuje' u utakmicama koliko to rade drugi, mladji komentatori; kaze ime igraca tek posto je taj dodao nekom drugom i tako kasni! sa prenosom; pokusava da sastavi malo opsirnije recenice ali kako to sporo ide, u medjuvremenu se svasta izdesava na terenu da ta njegova 'konstatacija' gubi svaki smisao!!!;
    lupeta, vredja nasu inteligenciju (ali i inteligenciju svojih poslodavaca)!

Pokusavam da uzivam u najboljoj ligi na svetu, ali kada na pocetku prenosa cujem njegov glas, gubi se svaka car modernog fudbala!!!

Pocetak drugog poluvremena utakmice L'pool - Arsenal 2010/11. delimicno pokazuje na sta tacno mislim, a Man UTD - N'castle da ne govorim!!!

Dragi SportKlub-e, molim te kao veran gledalac da ukoliko BAS ne mozes da oteras GOJKA! (ako je u pitanju neki ugovor), da bar svedes procenat utakmica koje on prenosi na minimum minimuma!!!

Hvala dragi SportKlub-e.

Vas verni gledalac, Marko.

Funkerman
    Guest

Odg: Gojko Andrija�sevic �sto dalje od SPORT KLUBA!

Definitivno najgori komentator na SK, mijesa covjek Wilshire-a i Ebuea $JS}|

Active Member Liverpool FC avatar
    Datum registracije
    26.08.2007
    Moć reputacije
    21475418

Hvala na predlozima,i kritikama (nesumnjivo dobronamernim).
    Medjutim, ko god radio na SK nje slucajno tu gde jeste. Konkretno za Gojka (vernog navijaca Arsenala) moze se reci da odlicno "skenira utakmicu i sam rad klubova.Cinjenica da se ne snalazi u tome da to svoje znanje prebaci u reci u kratkom vremenskom periodu nije dovoljna da ga okarakterisete "najgorim".

Hvala
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

Junior Member
    Datum registracije
    17.08.2010
    Moć reputacije
    0

Izvin'te ali sta to onda cini dobrog komentatora ako ne KOMENTARISANJE??? Nije mi jasno.

Ako je to vec slucaj s njim, onda neka bude 'drugi' covek, i neka svoje 'skeniranje' prilozi komentatoru koji bi sa tim znao sta da radi.

Junior Member
    Datum registracije
    08.04.2010
    Moć reputacije
    0

Nisam neki fan Gojka ali u odnosu na Aleksandra Stjanovića je car, čovek bar ne smara celu utakmicu sa tračevima i ostalom gomilom nepotrebne statistike. zabole me ko čiju ženu kerembeči i slično... inače, generalno, sportklub stvarno ima najbolje komentatore

Active Member Layzick avatar
    Datum registracije
    31.07.2008
    Moć reputacije
    494

Po meni je Aca Stojanovic magistar za Gojka,covek ume da te drzi u mecu iako je na primer mec jako los i nema prilika itd itd.

VIP Don Markoni avatar
    Datum registracije
    01.08.2010
    Moć reputacije
    21475315

Meni je Gojko super !! Fudbal poznaje savrseno, secam se kad sam bio praksi na RTS-u da su mi pricali kako npr. pregled Lige sampiona ili Premijer lige radi bez ikakve pripreme, sve govori iz glave .. I sto je jako vazno ima odlican glas ..
    Aca Stojanovic je najgori komentator ikada !!

Strana 3 od 12 PrvaPrva 1 2 3 4 5 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •