Strana 2 od 12 PrvaPrva 1 2 3 4 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 16 do 30 od 171

Tema: Gojko Andrijaševic

Active Member dart gunner avatar
    Datum registracije
    01.05.2008
    Moć reputacije
    21475337

Odg: Gojko Andrijaevi? to dalje od SPORT KLUBA!

admir_Sa
    To je onaj sto prenosi sve utakmice nase repke,pored stojanovica-dubok glas,prenosio je recimo,ovu poslednju protiv austrije...mene zanima ko su ona dvojica sto jedan komentraise utakmice sa celzi tv,a drugi sa man.utd. tv...obojica su mi ekstremno antipaticni,i to ne zbog gorenavedenih klubova nego iskljucivo zbog njihovih komentara

2. Your Google Adsense code here
    Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2008
    Moć reputacije
    0

Hmm ja nisam nijednu tekmu gledao kada igra Srbije da se sad bash sjecam ko je komentarisao. Koju je posljednju komentarisao sa sportkluba?

amarkus
    Guest

Ljudi citam vase komentare i nisam mogao da izdrzim da se ne pridruzim kritikama narocito posle vecerasnje utakmice Keln - Bilefeld. To vise nije onaj bundesligaski fudbal koji smo gledali dok je utakmice komentarisao Marjan Mijajlovic.

Ne zelim nikoga da uvredim. Verujem da je Gojko dobar sportski novnar, ali to ne znaci da MORA da bude i dobar TV komentator.

Nekad su nas nervirali komentari Dragana Nikitovica, Vladanka Stojakovica, Zvonka Mihajlovskog, pesnika Riste Kubure, ali sad bih bio presrecan kad bi bilo takvih komentatora. Malo stariji ih se dobro secaju i nadam se da dele moje misljenje. Samo se setite radio komentatora Radivoja Markovica, Srete Scepanovica, Ive Tomica koji su nedeljom u 14h u emisiji "Vreme sporta i razonode" tako docaravali atmosferu na stadionima da kad ste na stadionu i uzivo gledate utakmicu i slusate radio prenos ne znate da li je to ista utakmica. Stvarali su iluziju za ljude koji nisu na stadionima. Sad i Gojko stvara iliuziju u TV prenosu, pa opet ne znate da li gledate istu utakmicu.
    Neverovatno je da Gojko radi i na SK pored RTS-a. Mislio sam da je i na RTS-u samo prelazno resenje dok ne dovedu pravog komentatora (Marjana Mijajlovica - ali on ode na drugu stranu).
    Gojko je kao hobotnica prosirio pipke. Okupirace sve sportske kanale ako ga ne zaustavimo svojim komentarima.
    Ovo me sve vise podseca na onaj stari vic o Rusima. Imaju samo I i II TV program. Na I govori Breznjev, a na II policajac mase pendrekom i ide titl "Vrati na I da ti ne bi ... mater".
    Gojko za komentar utakmice treba da dobije pola honorara zato sto pola utakmice cuti, a i kad nesto zeli da kaze onda to mucenje traje i minut - dva s pauzama u pola recenice po 20-tak sekundi. Siguran sam da mnogi izgube strpljenje i uzmu daljinski u ruke pa ili "MUTE" ili menjaj program.
    Da li ce konacno neko odgovoran shvatiti da pakovanje (u ovom slucaju komentar) prodaje proizvod (prenos utakmice) i kad je losa, a kad je utakmica dobra bolje je ukinuti komentare jer nas onda niko nece nervirati dok gledemo dobar fudbal. Samo pustite ton sa stadiona.
    Nadam se da nisam bio previse ostar u svom komentaru. Sve je ovo u cilju poboljsanja omiljenog sportskog kanala, jer se bojim da ce mnogi ljudi prestati da gledaju SK.
    pozdrav

groar
    Guest

Ovaj covjek stvarno treba da ide sto dalje od sport kluba. Jednostavno ne zasluzuje mjesto tu. Pa boljeg od njega nije tesko naci. Ima gomila i gomila dvadesetogodisnjaka koji bi zeljeli postati komentatori, a medju njima sigurno ima i talenata...samo im treba dati sansu, a sigurno je da od ovog Gojka gore ne mogu, kakvi god bili. Pa ovdje kod nas u BiH je situacija kriticna sa sportskim komentatorima, ali opet i takvi kakvi su uzasni, svi su za koplje ispred ovog.

Junior Member
    Datum registracije
    22.02.2009
    Moć reputacije
    0

od njega je bolji i onaj Bili? sa FTV ;) ;D

Senior Member dr.dule avatar
    Datum registracije
    23.09.2006
    Moć reputacije
    501

gojko glavna perjanica sportkluba. ;D

groar
    Guest

Ovom covjeku, ako vec mora da bude tu, treba dati da komentarise pikado, poker, bilijar i slicne stvari kojima komentator svakako nije ni potreban!

groar
    Guest

Samo se nadam da Gojka ne ?uvaju za prvu bundesligu. Petak 20:30, Schalke 04 - Koln uz Gojka Andrijaevi?a, vrhunski doivljaj

Stevcuga
    Guest

O ne pa nece valjda da komentarise Koln pa nece valjda to da urade

Active Member Liverpool FC avatar
    Datum registracije
    26.08.2007
    Moć reputacije
    21475417

Odg: Gojko Andrijaevi?

Srecan rodjendan.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

Member
    Datum registracije
    15.08.2007
    Moć reputacije
    454

ljudi chovek jeste da smara i da kad gledam njegovu tekmu smorim se ko rezervni tochak al vidi se da da sve od sebe a to shto mu ne ide to je vec pitanje...ajmo malo to da poshtujemo....

Inzaghi_Vs
    Guest

Ta?no je da Andrijaevi? nije najvatreniji komentator koga je iko ikada ?uo ali zato bar, u mom slu?aju, nikada nisam doao u iskuenje da mutiram ton na TV kada on prenosi utakmicu... ;D To recimo ne mogu re?i za komentatore Lige ampiona na B92, iako o njima ovde nije re?, ali oni su mi primer za tipi?ne komentatore za koje se ta?no ?uje za koji tim navijaju. ;) On ima svoj stil i njega se dri!

Active Member Liverpool FC avatar
    Datum registracije
    26.08.2007
    Moć reputacije
    21475417

[quote author=Inzaghi_Vs link=topic=906.msg55388#msg55388 date=1237541098]
    Ta?no je da Andrijaevi? nije najvatreniji komentator koga je iko ikada ?uo ali zato bar, u mom slu?aju, nikada nisam doao u iskuenje da mutiram ton na TV kada on prenosi utakmicu... ;D To recimo ne mogu re?i za komentatore Lige ampiona na B92, iako o njima ovde nije re?, ali oni su mi primer za tipi?ne komentatore za koje se ta?no ?uje za koji tim navijaju. ;) On ima svoj stil i njega se dri!
    [/quote]
    Pozdrav sugradjaninu
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

groar
    Guest

Gojko naprosto briljira prenoseci Schalke - Cottbus ;D

Active Member dart gunner avatar
    Datum registracije
    01.05.2008
    Moć reputacije
    21475337

dajte ljudi,pa pustite malo coveka na miru...svi ga stalno kritikujete,covek samo radi svoj posao...meni je on postao bas simptaican,od kad sam video da navija za arsenal...najzesca provala:
    (za shalke 04 je u to vreme igrao marko kurz):
    i evo novog pokusaja,sansa,LOPTA DO KU*CA!!!

Strana 2 od 12 PrvaPrva 1 2 3 4 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •