Announcement

Collapse
No announcement yet.

Banovi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljubitelj tenisa, 1 dan, iskuliraj malo
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • 40:15, permanentni ban
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • darko pancev - stalni ban
        Last edited by Karamazov; 11-02-20, 14:22.

        Comment


        • dekkard - 7 dana

          Chiwwi - 7 dana

          Comment


          • dekkard - 10 dana

            Comment


            • RPZ 1 dan

              Chiwwi i Losmi 3 dana

              Kronos 2 sedmice

              Gold 6 mjeseci

              Comment


              • ?????? - 3 nedelje
                sigpic

                Comment


                • Chiwwi - 1 mesec

                  Comment


                  • DinoFC - 7 dana

                    Comment


                    • DinoFC - 3 nedelje

                      Comment


                      • goku - 10 dana

                        Comment


                        • Da ne bi bilo nagađanja u vezi banovanih, iako imam pravo da ništa ne objašnjavam, napisaću razloge zašto su banovani.

                          Chiwwi je neko kome su 95% postova sprdnja i samo sprdnja. Ni sam ne znam koliko postova sam mu do sada obrisao.

                          Veliki je i broj upozorenja i ništa nije pomoglo. Nisam tražio mnogo, samo da nađe meru u trolovanju. A troluje na bilo kojoj temi gde se pojavi.

                          A pošto mere nije bilo, morao sam ga banovati na mesec dana.

                          Goku je banovan zbog vređanja. Preko jedne, druge, treće uvrede upućene forumašima sam mogao da pređem, preko četvrte vala ne.

                          Delovao mi je da insistira na banu.

                          DinoFC je prvi put banovan zbog svoje nervoze, ja sam pokušao da mu pomognem samo on to nije prihvatio.

                          Iz privatnih razloga je bio ljut, pretio je. Izbrisao sam mu poruku da bih njega zaštitio, on to nije tako shvatio.

                          Moje brisanje je nazvao jadnim i bednim. Izbrisao sam mu i tu poruku, a onda je krenuo sa inatom i pričom da će on tako nastaviti do sutra.

                          Izbrisao sam i tu poruku a on je nastavio dalje, više nisam ima gde pa sam ga banovao.

                          Kada se vratio iz bana nastavio je po starom. Opet inat a ni dva upozorenja Bojane nisu pomogla.

                          I šta sam trebao da radim? Da zajedno sa moderatorima dežuramo 24 časa i idemo za nekim brišući mu komentare koje nemaju veze sa temom?

                          Kad već molbe i upozorenja na drugarski način ne pomažu, onda mi ništa drugo ne preostaje nego da banujem.
                          Last edited by Karamazov; 29-03-20, 19:00.

                          Comment


                          • dekkard - 3 nedelje

                            Comment


                            • Alistair Drake - 5 dana
                              Last edited by Karamazov; 11-04-20, 14:50.

                              Comment


                              • Skeletor - 10 dana

                                Comment

                                Working...
                                X