Announcement

Collapse
No announcement yet.

Srđan Radojević

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Srdjan Radojevic

    Potpuno se slazem, fantasticno barata podacima i kada su u pitanju fudbal, a bar po meni posebno kada je u pitanju NBA.
    Toliko korisnih i pametnih informacija za nas "hardcore" fanove da mu se ja ovim putem zahvaljujem i pozivam da samo nastavi sa sjajnim radom!
    Isto tako, ljudi koji se malo slabije razumeju mogu dosta da nauce.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #17
      Re: Srdjan Radojevic

      Bas to Mac, ja se ne razumem u kosarku, tacnije slabo, i prosto mi uzivanje da pored kosarke slusam coveka sta prica. Moj omiljeni komentator definitivno, sve pohvale !

      Comment


      • #18
        Re: Srdjan Radojevic

        Sjajan komentator,odlicno je odradio utakmicu Partizana(ako nisam pogresio $#^%RT ),bez mnogo gusenja a opet taman dozirana i tenzija,ne ponavlja se(osim onog dela za Scepovica %QWT&W ),a opet umeren i prirodan prilikom komentarisanja izgledne prilike,nesto izmedju Stojanovica i Viskovica.

        Comment


        • #19
          Re: Srdjan Radojevic

          Dobar lik .. i za fucu i za basket ..

          Comment


          • #20
            BRAVO, Srđane...!

            Komentar utakmice, Kupa Kralja: Barcelona – Real Madrid 0:1..., ZA FUDBALSKU ANTOLOGIJU...!!!

            P.S.
            Ovo je najpribližnije komentaru, za koji se zalažem, sada imate primer – ETALON!
            (Ima i nekih grešaka, opširnije u "osvrtu" na: „Komentatori pod lupom...!“


            "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

            Comment


            • #21
              zbog Srdjana i njegovih prijenosa sam i poceo da gledam NBA zajedno sa Darkom Plavsicem,savrsen duo...

              Comment


              • #22
                Da, da, dobri su stvarno !!

                Comment


                • #23

                  Utakmica: Blekburn - Mančester Junajted 1:0 (25. minut)

                  Javite Srđanu, da pravi grubu terminološku grešku: Već nekoliko puta ponavlja da "lopta nije prešla liniju celim OBIMOM..." (Obim lopte iznosi oko 70 cm, znači toliko bi trebalo da lopta pređe liniju da bi bila izvan terena...
                  Po PRAVILIMA fudbalske igre, pravilno je: "Lopta bi trebalo da pređe liniju celim PREČNIKOM, da bi bila izvan terena. Znači dok god lopta "kači" liniju terena, ona nije napolju!
                  Neka nađe načina da tokom drugog poluvremena ISPRAVI grešku, jer slušaju ga hiljade mladih ljudi, i uče - pogrešno...!
                  Hvala!!!

                  Last edited by Dragooon; 14-05-11, 18:13.
                  "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                  Comment


                  • #24
                    Srdjane majstore , najbolji si , a pre svega GROBAR si , kakav komentar utakmice , ima da prenosis sve Partizanove , doprineo si ovoj pobedi sa odlicnim komentarom
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #25
                      Upravo komentarise utakmicu Man.Utd-Wigan, i hajde sto iz duse mrzi United, ali kako svo vreme kmeci zbog toga sto je Wigan dobio red card... ali dobro svi su oni skola Viskovica, njihovog "gurua"...

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by solex View Post
                        Upravo komentarise utakmicu Man.Utd-Wigan, i hajde sto iz duse mrzi United, ali kako svo vreme kmeci zbog toga sto je Wigan dobio red card... ali dobro svi su oni skola Viskovica, njihovog "gurua"...
                        Srdjan je komentarisao Charity Shield United-City. Ne znam da mrzi Junajted (mislim da navija za Celzi, mozda gresim), ali je tu utakmicu odradio maximalno profesionalno da mu skidam kapu.Nista ruzno, nista da dovede pitanje pobedu Junajteda. Cak je i hvalio mladice - Kleverlija, Velbeka, Dzounsa...

                        Cak i da mrzi Junajted, ja to kod njega, do sada to nisam video. Zivkovic i Cica otvoreno pljuju po klubu bilo da prenose, bilo da rade pregled lige. Oni su mi najgori.

                        A Srdjan je generalno dobar komentator i ne smeta mi kad on komentarise Junajtedove utakmice. Naravno, najvise bih voleo da ih sve prenosi Vlada Novakovic .
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by solex View Post
                          Upravo komentarise utakmicu Man.Utd-Wigan, i hajde sto iz duse mrzi United, ali kako svo vreme kmeci zbog toga sto je Wigan dobio red card... ali dobro svi su oni skola Viskovica, njihovog "gurua"...
                          Ako se neko razlikuje od Viskovica onda je to Srdjan Radojevic. ''Iz duse mrzi'' je prejak izraz za bilo sta, a kamoli za ovo. Pored toga, sama konstatacija je netacna. Covek radi svoj posao na profesionalan nacin, upucen je u istoriju igre i nema amplitude u prenosenju. Jedan od nasih najboljih komentatora. Na momente i najbolji.

                          Comment


                          • #28
                            Srđan je po meni najbolji komentator na SK. Razumem da svi uzdižu Viška, i poznatiji je, radio je na RTS-u ali meni je lično Radojević najbolji (Višković drugi). Prenosi moja 2 omiljena sporta (fudbal i košarka) i to radi perfektno.

                            Neverovatno je upućen za košarku što je prijatno iznenadjenje. Sve živo zna... Za fudbal je to očekivano...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • #29
                              Odlican komentator! Ajde da kazem moj omiljeni na SK-u, uz naravno Gojka (ne zbog znanja) koji je u mojoj knjizi omiljenih od kad je cirke prenosio utakmici zbog cega je i dobio otkaz na javnom servisu. Ponekad sokira i mene (koji sam NBA fanatik) kad izvuce neku informaciju iz naftalina. Nema sta, vidi se da voli i da mnogo vremena posvecuje onome sto radi, rekao bih da je u ovom trenutku rame uz rame sa Sarenim i Edinom, ali mora jos mnogo da radi kako bi dostigao Cukica.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Ernesto View Post
                                Odlican komentator! Ajde da kazem moj omiljeni na SK-u. Ponekad sokira i mene (koji sam NBA fanatik) kad izvuce neku informaciju iz naftalina. Nema sta, vidi se da voli i da mnogo vremena posvecuje onome sto radi...

                                Srđan Radojević
                                je, prema mojem mišljenju, VRLO DOBAR sportski komentator, veoma profesionalan i "radi na sebi", što je očigledno! Međutim, nevolja ponekad 'naiđe' baš zbog toga što Srđen 'previše zna' (informisan je) o sportskim granama koje prati i komentariše na SK, pa ga to toliko "ponese" da počne da priča sve brže i brže - prebrzo (kako bi što više rekao, iz najbolje namere!) - a glas mu tada odlazi u visoke tonove, do "pucanja" glasnih žica..., i upravo tada počinje s greškama: i pravopisnim (lošiji izbor reči, izraza...) i komentatorskih (dikcija, intonacija, previše priče i deskripcije kao u radijskom a ne TV-prenosu).Umesto, da se pobrine da pronalazi pravi prioritet onoga što bi trebalo da kaže u "jedinici vremena", kako bi stručno rekli fizičari.
                                Lično, rado Srđana slušam! Ali, smatram da kada bude radio "hladnije glave" (staloženije, mirnije) i njegov kvalitet će doći (i dolaziti!) do punog - izraza!

                                ;)
                                "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                                Comment

                                Working...
                                X