Announcement

Collapse
No announcement yet.

Srđan Radojević

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Naravno, da izbaci ono odlična kretnja tog i tog igrača. Odlično kretanje a ne kretnja.
    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

    Comment


    • #32
      Pozdrav svima!

      Igram fudbal i razmisljam da po okoncanju karijere udjem u novinarske (komentatorske) vode.
      Redovno pratim i citam vase komentare i to mi veoma koristi.
      Svaki komentar, primedba ili kritika, bilo da je dobronamerno ili ne, moze samo da pomogne i da deluje pozitivno.
      Normalno je da covek treba da se ispravi, ako mu neko ukazuje na greske. Ucimo se dok smo zivi.

      Bas zbog toga mi je cudno i mislim da KOMENTATORI NE PRIHVATAJU KRITIKE I PRIMEDBE DOVOLJNO.
      To je moja konstantacija. Dobronamernih saveta ima, ali promena nema...

      Comment


      • #33
        Pz svima,
        sve pohvale za Srđana Radojevića. Čovjek je živa enciklopedija. Pratim NBA na sportklubu i stvarno je uživancija pratiti utakmice koje komentariše Srđan. Bilo šta da prenosi čovjek to radi sa zadovoljstvom, osjeti se to na njegovom glasu. Moje je mišljenje da je upravo on uz Edina Avdića najbolji sportski komentator na ovim prostorima. Sportklub inače ima dobre komentatore izuzev Ilije Kovačića čiji me glas smara, jednostavno ima monoton glas zbog kojeg stišam TV primjenik kada gledam NBA utakmicu. Preporučujem Sportklubu da dovedu Edina Avdića, on i Srđan bili bi najbolji komentatorski tandem na ovim prostorima.

        Sve pohvale Sportklubu, radi fenomenalan posao
        LP

        Comment


        • #34
          Sve pohvale za Srdana, nba je sa Darkom fantastično prenosio, a sad bih da pohvalim fudbal. Osveženje za mene i svakako jedan od najboljih komentatora. Pun entuzijazma i znanja, lepo dozira sve to u prenosu. Odlično, svaka čast.

          Comment


          • #35
            Dobar je Srđan, baš je pun znanja i o fuci i o basketu .. Ponekad je previše napaljen, ali ništa iritantno, kao Aca informacija i još neki ..

            Comment


            • #36
              Originally posted by SK fan View Post
              Pz svima,
              sve pohvale za Srđana Radojevića. Čovjek je živa enciklopedija. Pratim NBA na sportklubu i stvarno je uživancija pratiti utakmice koje komentariše Srđan. Bilo šta da prenosi čovjek to radi sa zadovoljstvom, osjeti se to na njegovom glasu. Moje je mišljenje da je upravo on uz Edina Avdića najbolji sportski komentator na ovim prostorima. Sportklub inače ima dobre komentatore izuzev Ilije Kovačića čiji me glas smara, jednostavno ima monoton glas zbog kojeg stišam TV primjenik kada gledam NBA utakmicu. Preporučujem Sportklubu da dovedu Edina Avdića, on i Srđan bili bi najbolji komentatorski tandem na ovim prostorima.

              Sve pohvale Sportklubu, radi fenomenalan posao
              LP
              pomenuti komentator nece raditi na nasim kanalima

              Comment


              • #37
                Originally posted by SPORTKLUB View Post
                pomenuti komentator nece raditi na nasim kanalima
                Hvala na ''informaciji'', verovatno je njegov klon sinoć prenosio el-klasiko !!

                Comment


                • #38
                  Mislio je na Edina Avdica.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by SPORTKLUB View Post
                    pomenuti komentator nece raditi na nasim kanalima

                    Da li za SPORTKLUB informacije&odgovore piše portir, čistačica ili treći pomoćnik pravnika...? Ako stvarno mislite da možete da radite posao bez lektora ili bar nekog pismenijeg novinara (da 'pogleda' pre objavljivanja), evo/eto vam primer neprofesionalnosti i umišljenosti (sami sebi ste to uradili) da su vaša direktna pisana pojavljivanja u javnosti, makar i pred forumašima: nepotpuna, nerazumljiva, nejasna... (Mislim na reakcije 'Don Markoni' i 'Marić91', koje nisu baš "ničim izazvane").
                    Neozbiljno je i neprofesionalno i nepotpuno takvo vaše obraćanje! (Eto, birao sam i reči, kako ne bi bilo shvaćeno: kao vređanje i kao dosadno...)
                    Onda je jasnije zašto do vas ne dopiru mnoge dobronamerne, korisne, istinite... primedbe, kako-god?!

                    P. S.
                    Znam da nije primereno, s moje strane, da se po ovom pitanju obraćam na temi o Srđanu Radojeviću, izvinjavam se Srđanu, ali ovde se "namestilo"!
                    Last edited by Dragooon; 30-08-12, 12:22.
                    "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                    Comment


                    • #40
                      Je li ovo "komentator" koji je sinoc bio prije utakmice u studio a zatim i komentarisao Real-Barca ???

                      Malo je reci pristrasan,a tek je malo reci kako ga stid nije ismijavat izglede igracha a ne poci prvo od sopstvenog izgleda ...
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Burazeru, nisam u mogucnosti da idem na tekmu, cini mi se da ti prenosis, nemoj jos ti da mi stajes na muku pa da mi pricas o nekoj statistici ili da iznosis neke nebitne podatke dok ide "Da volim crno bele" na pocetku, ne navlaci gnev gledalaca, pusti narod da uziva ta dva minuta. Ljubi te brat <3
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by asprilja View Post
                          Burazeru, nisam u mogucnosti da idem na tekmu, cini mi se da ti prenosis, nemoj jos ti da mi stajes na muku pa da mi pricas o nekoj statistici ili da iznosis neke nebitne podatke dok ide "Da volim crno bele" na pocetku, ne navlaci gnev gledalaca, pusti narod da uziva ta dva minuta. Ljubi te brat <3
                          Potpis , uvek se nesto prica kad ide pesma , jedino Sarenac uvek ispostuje
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #43
                            Ajde svega ti kad se peva himna presuti od pocetka do kraja , niti jednom nisi do kraja pustio zadnju strofu da otpeva do kraja , cisto sumnjam da to sto u tih 10-20 sekundi kazes ne mozes u toku meca , unapred hvala
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Brajkula View Post
                              Срђан Радојевић је иначе преноси вечерашњи меч на СК Прајм, и моје све похвале. Доста обавештен коментатор о Серији А без обзира што се иста не преноси на каналима ове телевизије. До душе баратао је све неким клише информација типа где је ко играо итд. али је изнео и информацију нпр. да је тренер Аталанте Колантуоно играо мали фудбал за Рому, то нпр. ја нисам знао, нисам уопште знао ни да је дотична глава играла мали фудбал, свака част
                              Написао сам у теми Серије А, па рекох да прекопирам и овде. Свака част и све похвале.

                              Comment


                              • #45
                                Tačno se videla čovekova upućenost, uopšte i znanje o italijanskom fudbalu pa je pričao i dosta više nego o samoj utakmici Roma - Atalanta...

                                Deluje da je opasno pratio Kalčo ranije kada je Serija A bila na vrhuncu...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X