Strana 3 od 7 PrvaPrva 1 2 3 4 5 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 45 od 102

Tema: Srđan Radojević

VIP Mags Serbia avatar
    Datum registracije
    08.07.2007
    Moć reputacije
    214748843
    Naravno, da izbaci ono odlična kretnja tog i tog igrača. Odlično kretanje a ne kretnja.
    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

2. Your Google Adsense code here
    Junior Member RigaDri avatar
    Datum registracije
    10.01.2012
    Moć reputacije
    0
    Pozdrav svima!

Igram fudbal i razmisljam da po okoncanju karijere udjem u novinarske (komentatorske) vode.
    Redovno pratim i citam vase komentare i to mi veoma koristi.
    Svaki komentar, primedba ili kritika, bilo da je dobronamerno ili ne, moze samo da pomogne i da deluje pozitivno.
    Normalno je da covek treba da se ispravi, ako mu neko ukazuje na greske. Ucimo se dok smo zivi.

Bas zbog toga mi je cudno i mislim da KOMENTATORI NE PRIHVATAJU KRITIKE I PRIMEDBE DOVOLJNO.
    To je moja konstantacija. Dobronamernih saveta ima, ali promena nema...

Junior Member
    Datum registracije
    28.03.2012
    Moć reputacije
    0
    Pz svima,
    sve pohvale za Srđana Radojevića. Čovjek je živa enciklopedija. Pratim NBA na sportklubu i stvarno je uživancija pratiti utakmice koje komentariše Srđan. Bilo šta da prenosi čovjek to radi sa zadovoljstvom, osjeti se to na njegovom glasu. Moje je mišljenje da je upravo on uz Edina Avdića najbolji sportski komentator na ovim prostorima. Sportklub inače ima dobre komentatore izuzev Ilije Kovačića čiji me glas smara, jednostavno ima monoton glas zbog kojeg stišam TV primjenik kada gledam NBA utakmicu. Preporučujem Sportklubu da dovedu Edina Avdića, on i Srđan bili bi najbolji komentatorski tandem na ovim prostorima.

Sve pohvale Sportklubu, radi fenomenalan posao
    LP

Member Jools avatar
    Datum registracije
    20.11.2011
    Moć reputacije
    289
    Sve pohvale za Srdana, nba je sa Darkom fantastično prenosio, a sad bih da pohvalim fudbal. Osveženje za mene i svakako jedan od najboljih komentatora. Pun entuzijazma i znanja, lepo dozira sve to u prenosu. Odlično, svaka čast.

VIP Don Markoni avatar
    Datum registracije
    01.08.2010
    Moć reputacije
    21475303
    Dobar je Srđan, baš je pun znanja i o fuci i o basketu .. Ponekad je previše napaljen, ali ništa iritantno, kao Aca informacija i još neki ..

Support Moderator
    Datum registracije
    21.08.2006
    Moć reputacije
    492
    Citirati Originalno postavljeno od SK fan Pogledati poruku
    Pz svima,
    sve pohvale za Srđana Radojevića. Čovjek je živa enciklopedija. Pratim NBA na sportklubu i stvarno je uživancija pratiti utakmice koje komentariše Srđan. Bilo šta da prenosi čovjek to radi sa zadovoljstvom, osjeti se to na njegovom glasu. Moje je mišljenje da je upravo on uz Edina Avdića najbolji sportski komentator na ovim prostorima. Sportklub inače ima dobre komentatore izuzev Ilije Kovačića čiji me glas smara, jednostavno ima monoton glas zbog kojeg stišam TV primjenik kada gledam NBA utakmicu. Preporučujem Sportklubu da dovedu Edina Avdića, on i Srđan bili bi najbolji komentatorski tandem na ovim prostorima.

Sve pohvale Sportklubu, radi fenomenalan posao
    LP
    pomenuti komentator nece raditi na nasim kanalima

VIP Don Markoni avatar
    Datum registracije
    01.08.2010
    Moć reputacije
    21475303
    Citirati Originalno postavljeno od SPORTKLUB Pogledati poruku
    Hvala na ''informaciji'', verovatno je njegov klon sinoć prenosio el-klasiko !!

Pickle Rick Ricma avatar
    Datum registracije
    16.04.2011
    Moć reputacije
    214748924
    Mislio je na Edina Avdica.
    Sedam debila je gleda iz auta

Active Member Dragooon avatar
    Datum registracije
    05.03.2011
    Moć reputacije
    48737457
    Citirati Originalno postavljeno od SPORTKLUB Pogledati poruku

Da li za SPORTKLUB informacije&odgovore piše portir, čistačica ili treći pomoćnik pravnika...? Ako stvarno mislite da možete da radite posao bez lektora ili bar nekog pismenijeg novinara (da 'pogleda' pre objavljivanja), evo/eto vam primer neprofesionalnosti i umišljenosti (sami sebi ste to uradili) da su vaša direktna pisana pojavljivanja u javnosti, makar i pred forumašima: nepotpuna, nerazumljiva, nejasna... (Mislim na reakcije 'Don Markoni' i 'Marić91', koje nisu baš "ničim izazvane").
    Neozbiljno je i neprofesionalno i nepotpuno takvo vaše obraćanje! (Eto, birao sam i reči, kako ne bi bilo shvaćeno: kao vređanje i kao dosadno...)
    Onda je jasnije zašto do vas ne dopiru mnoge dobronamerne, korisne, istinite... primedbe, kako-god?!

P. S.
    Znam da nije primereno, s moje strane, da se po ovom pitanju obraćam na temi o Srđanu Radojeviću, izvinjavam se Srđanu, ali ovde se "namestilo"!
    Izmenio/la Dragooon; 30.08.2012 u 11:22.
    "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

Active Member shpageti avatar
    Datum registracije
    02.06.2011
    Moć reputacije
    447
    Je li ovo "komentator" koji je sinoc bio prije utakmice u studio a zatim i komentarisao Real-Barca ???

Malo je reci pristrasan,a tek je malo reci kako ga stid nije ismijavat izglede igracha a ne poci prvo od sopstvenog izgleda ...

Active Member asprilja avatar
    Datum registracije
    31.08.2011
    Moć reputacije
    1703
    Burazeru, nisam u mogucnosti da idem na tekmu, cini mi se da ti prenosis, nemoj jos ti da mi stajes na muku pa da mi pricas o nekoj statistici ili da iznosis neke nebitne podatke dok ide "Da volim crno bele" na pocetku, ne navlaci gnev gledalaca, pusti narod da uziva ta dva minuta. Ljubi te brat <3
    Cuj prvi maj

Forum Resident Mr.M avatar
    Datum registracije
    26.03.2011
    Moć reputacije
    2972
    Citirati Originalno postavljeno od asprilja Pogledati poruku
    Burazeru, nisam u mogucnosti da idem na tekmu, cini mi se da ti prenosis, nemoj jos ti da mi stajes na muku pa da mi pricas o nekoj statistici ili da iznosis neke nebitne podatke dok ide "Da volim crno bele" na pocetku, ne navlaci gnev gledalaca, pusti narod da uziva ta dva minuta. Ljubi te brat <3
    Potpis , uvek se nesto prica kad ide pesma , jedino Sarenac uvek ispostuje
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

Forum Resident Mr.M avatar
    Datum registracije
    26.03.2011
    Moć reputacije
    2972
    Ajde svega ti kad se peva himna presuti od pocetka do kraja , niti jednom nisi do kraja pustio zadnju strofu da otpeva do kraja , cisto sumnjam da to sto u tih 10-20 sekundi kazes ne mozes u toku meca , unapred hvala
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

Forum Resident Brajkula avatar
    Datum registracije
    28.03.2011
    Moć reputacije
    214749050
    Citirati Originalno postavljeno od Brajkula Pogledati poruku
    Срђан Радојевић је иначе преноси вечерашњи меч на СК Прајм, и моје све похвале. Доста обавештен коментатор о Серији А без обзира што се иста не преноси на каналима ове телевизије. До душе баратао је све неким клише информација типа где је ко играо итд. али је изнео и информацију нпр. да је тренер Аталанте Колантуоно играо мали фудбал за Рому, то нпр. ја нисам знао, нисам уопште знао ни да је дотична глава играла мали фудбал, свака част
    Написао сам у теми Серије А, па рекох да прекопирам и овде. Свака част и све похвале.

VIP Il Capitano avatar
    Datum registracije
    07.08.2009
    Moć reputacije
    64426875
    Tačno se videla čovekova upućenost, uopšte i znanje o italijanskom fudbalu pa je pričao i dosta više nego o samoj utakmici Roma - Atalanta...

Deluje da je opasno pratio Kalčo ranije kada je Serija A bila na vrhuncu...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

Strana 3 od 7 PrvaPrva 1 2 3 4 5 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •