Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Knockout round - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Dacha View Post
    Samo nas cudo moze spasiti.Treba nam Teo koji nece praviti gluposti,treba nam ludi Savan,trebaju nam Markove trojke,treba nam da se Tepicu povecaju m... 5x,treba nam odbrana Markovica,Paunica,treba neko ko ce zaustaviti Kirilenka.Bice mnogo tesko,ali nista nije nemoguce
    Ja ne znam po cemu su Rusi favoriti , ljudi igraju ocajno prvenstvo a ponovo su jedini bez poraza ? Kako , zasto ? Mozda zato sto su bili u grupi ,,koga boli briga,, a onda dobili samo Grke od jacih u nastavku i to tesno U svakom smo pogledu jaci od njih , nasa bekovska linija je za njih Nasa niska krila su za njih svetinje , samo sto centra imaju boljih ali koliko znam Perovic igra u Barceloni , naucio je nesto , nek nam da AK-47 i 30 poena , niko nam nista sa bekovske nece moci , glavna taktika treba biti navuci Kirilenko 2 faulova u 1.cetvrtini i pobeda je nasa
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #17
      http://www.mondo.rs/s217657/Litvanij...Zalgirisu.html

      Edin Avdic, legenda
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #18
        Kakva je situacija sa Krletom, je l' ce igrati sutra?

        Comment


        • #19
          Originally posted by Dusan View Post
          Kakva je situacija sa Krletom, je l' ce igrati sutra?
          Igrace 90%,Rasic nece

          Comment


          • #20
            Originally posted by Drazen 3 View Post
            Igrace 90%,Rasic nece
            90 posto je bas ohrabrujuce, ne znam odakle ti taj podatak, ali daj boze da je tako... Steta za Rasica, tu povredu ledja vuce dve god, tesko da ce on igrati vise za reprezentaciju sa tim povredama, velika steta... Sreca pa imamo dosta mladih igraca na poziciji 2, morace neko i njega da zameni...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • #21
              Igrace on mozda, ali pitanje je koja ce minutaza biti

              Comment


              • #22
                ja znam da rusi sigurno nisu bolji od nas,to je nemoguce. mi na zadnja 2 takmicenja imamo mnogo bolje rezultate od njih i oni ne mogu da imaju vise samopouzdanja od nas u zavrsnici takmicenja. sve bre zavisi od nas,ako odigramo kao tim i uz vecu borbenost nego do sada,nema teorije da nas dobiju. da nisu mozda neki tamo mozgov,bikov ili fridzon bolji od krleta,tea ili tepica?! naravno sve ovo pod uslovom da bar kapiten bude spreman,i to ne za 15 nego bar 25 mina. ipak sa kostom i marjanom nema sta da trazimo,bukvalno sve koseve bi morali da damo spolja,sto je ipak gotovo nemoguce...

                Comment


                • #23
                  Preview meca Spanija - Slovenija, kroz najbitniji matchup...



                  http://www.sportklub.info/forum/thre...118#post601118
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by FresHMaN91 View Post
                    90 posto je bas ohrabrujuce, ne znam odakle ti taj podatak, ali daj boze da je tako... Steta za Rasica, tu povredu ledja vuce dve god, tesko da ce on igrati vise za reprezentaciju sa tim povredama, velika steta... Sreca pa imamo dosta mladih igraca na poziciji 2, morace neko i njega da zameni...
                    Duda je rekao da Krstic nije odradio ceo poslednj trening,ali da ce najverovatnije biti spreman za mec sa Rusijom,odatle tih 90%
                    Nemoj Rasica da prizivas,kleo sam ga jedno godinu dana i taman kad ga stigla kletva ti bi sad da on opet igra neka ga,ko njega sisa

                    Comment


                    • #25
                      Ruski plejevi su spori i tu imamo dve prednosti,nece moci cuvati Tea,a on ce njih moci mozda.
                      Igraju cesto sa dosta visokom petorkom,a opet im i tu mozemo parirati tako sto cemo povezati visinu i tehniku,a imamo takve igrace;Tepic,Bjelica...
                      Neka igraci daju sve od sebe i odigraju najbolje sto mogu,ja se ne brinem za rezultat...ali i ako izostane nece mi biti krivo.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Imamo sve preduslove da pobedimo. Verujem da jedino bas,bas los dan nasih glavnih igraca moze da pomogne Rusima da prodju dalje



                        http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post601183 - Preview meca Makedonija-Litvanija. PNR i odbrana od istog

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                          Ruski plejevi su spori i tu imamo dve prednosti,nece moci cuvati Tea,a on ce njih moci mozda.
                          Igraju cesto sa dosta visokom petorkom,a opet im i tu mozemo parirati tako sto cemo povezati visinu i tehniku,a imamo takve igrace;Tepic,Bjelica...
                          Neka igraci daju sve od sebe i odigraju najbolje sto mogu,ja se ne brinem za rezultat...ali i ako izostane nece mi biti krivo.
                          Pa to je najvaznije, da Tea niko ne bije na terenu i dace 20 poena i imace 15 asistencija sigurno..
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • #28
                            Mislite li da postoji promil sanse da Slovenija izbaci Spaniju ?
                            Last edited by Ljuba90; 14-09-11, 16:39.

                            Comment


                            • #29
                              Pa kad im je Begic glavni adut, mislim da odgovor znas i sam.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by T-Mac View Post
                                Pa kad im je Begic glavni adut, mislim da odgovor znas i sam.


                                Ali G.Dragic zna dobro da odigra protiv Spanaca. Verujem da ce da ih zapali,mada ni to verovatno nije dovoljno.

                                Comment

                                Working...
                                X