Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group F - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eurobasket 2011 Group F - diskusija

    Group "F"

    Vilnius
    Siemens Arena : kapacitet 11.000



    sigpic

  • #2
    Mislim da ovde vec svi znamo ko ide dalje...svi osim Finske i Gruzije Mada nikad se ne zna,ludi su Finci

    Comment


    • #3
      Namucice Slovence i Ruse, mada nesto ne verujem da bi te dve ekipe mogli da iznenade.
      Za njih bice dovoljno sto ce izgubiti sa podnosljivom razlikom.

      Comment


      • #4
        Finska-Gruzija, kakav ce to biti derbi druge faze I na kraju Finci dobiju posle produzetka

        Comment


        • #5
          jel po 4 drzave idu iz grupe ?
          Last edited by Niksa; 07-09-11, 00:10.
          FORZA MILAN!!

          Comment


          • #6
            Da Koska Gruziji se povredio Zaza Paculia i to je kraj za njih. Ja Fince ne bih otpisivao , bili su najblizi da tuku Makedonce , mogu oni Slovence dobiti
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #7
              Zna se ovde ko prolazi i ja cak tipujem na Makedonce da budu prvi u grupi, ali se i takodje zna da najverovatnije odavde niko nece otici u polufinale...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • #8
                Najvece sranjiste od grupe od kad pratim kosarku,ovo je smesno

                Comment


                • #9
                  Preuzeta sa jednog mesta:

                  Prvi deo kostura je Evroliga sa primesama NBA lige,drugi deo KLS sa primesama NLB lige.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    ale alee MAKEDONIJA!!
                    FORZA MILAN!!

                    Comment


                    • #11
                      Veoma bitna utakmica za Makedonij.Pobeda otvara vrata cetvrtfinala.
                      Boce Mekejlebovski ce da presudi Gruzijcima.
                      Gruzijci ce igrati do kraja prvenstva bez Zaze Paculie koji ce mesec dana pauzirati zbog povrede, a mozda i vise od toga.

                      Comment


                      • #12
                        Moze ovo biti neizvesna utakmica do samog kraja i mislim da ce tako i biti. Ocekujem vrlo mali broj poena.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #13
                          U pravu si, T-Mac.Oni su vise dali poena u poslednja dva minuta nego tokom cele druge cetvrtine.
                          Jedva su prebacili broj poena koliko nam je Litvanija ubacila juce.

                          Comment


                          • #14
                            Rilja se u odbrani, mada su malo popustili u trecoj cetvrtini, ocekujem da se to vrati na staro u zadnjoj gde cemo jedva videti 20 poena.


                            Gruzija dosta igra zonu danas, ali se Makedonci sasvim dobro snalaze sada, za razliku od onog perioda krajem druge.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #15
                              Makedonci podigli procenat suta i digli su prednost na +13.
                              Sutiraju 3 od 4 za 3 poena.
                              A i Mekejlebovski ih je ubio u trecoj.

                              Comment

                              Working...
                              X