Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group F - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice gadno.
    69 sekundi pre kraja, Rusi vode +1.

    Comment


    • Jao neeeee, zastooooo

      Comment


      • Pu slepci!

        Comment


        • Ovo je neverovatno , kakav lik je ovaj Monia , prvo pogodi protiv Slovenije u zadnjoj sekundi za pobedu , sada Makedoniji tricu u zadnjoj sekundi od tablu , svaka mu cast Rusija na kraju 1 , Makedonija 2 , Grcka 3 a Slovenija 4 koja je danas uzela Fince. Jos jednom Toliko od mene u ovoj grupi
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Kakvi useri Pa ovo nema nigde covece...

            Comment


            • Rusi, gotovi ste.
              Zao mi je Makedonaca, nisu zasluzili da na ovakav nacin izgube.
              Ovo je drugi Monjin mec-viner.Prvi put je presudio Slovencima.

              Comment


              • Nista, sada Makedonija protiv PUBLIKE,SUDIJE i LITVANIJE u cetvrtfinalu, a lepo smo mogli igrati komsiski mec Ne bi mi bilo toliko muka ako izgubimo tada...

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Ovo je neverovatno , kakav lik je ovaj Monia , prvo pogodi protiv Slovenije u zadnjoj sekundi za pobedu , sada Makedoniji tricu u zadnjoj sekundi od tablu , svaka mu cast Rusija na kraju 1 , Makedonija 2 , Grcka 3 a Slovenija 4 koja je danas uzela Fince. Jos jednom Toliko od mene u ovoj grupi
                  Uzela? o.O

                  Comment


                  • Originally posted by Igor Josifoski View Post
                    Kakvi useri Pa ovo nema nigde covece...
                    Preterali oni sa vremenom, otkud 2,5 sekunde A i kasnije su faul trebali da iskoriste

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Uzela? o.O
                      uzela = pobedila , jos jedna rec iz Bosanskog recnika Vidis da ovamo imamo smesne reci Iskreno se nadam da ce Makedonija dobiti Litvaniju iako tesko i mislim da Grci mogu da se nose sa Francuzima ako odigraju odlicnu odbranu na Parkeru
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • E jbg,bas nisu imali srece.

                        Comment


                        • Originally posted by Dusan View Post
                          Preterali oni sa vremenom, otkud 2,5 sekunde A i kasnije su faul trebali da iskoriste
                          Mislim da trebalo 1,3 sekunde tako nesto, ali Rusija je Rusija, Makedonija je Makedonija ;) Kaze selektor Rusije i nema nikakav problem kao i uvek, zato ne mozemo nista u sportu sada kada stvarno imamo kvalitet, jednostavno smo zasluzili pobediti, niti su Rusi bili efikasni za 3 u toku meca ali eto reci cu da ih je usralo na kraju, kad moze covek pod takvim pritiskom odigrati ono, jos pomoc table za 3 poena... bez komentar... sada protiv Litvanije kao sto rekoh imamo 3 protivnika, sudije, publike i reprezentacija Litvanije koja je strasno kvalitetna.

                          Comment


                          • Strasna utakmica

                            Bravo za Makedonce , fenomenalno igraju , nadam se da ce protiv Litvanije nastaviti sa sjajnim partijama
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Dale, protiv Litvanije mozda mozemo ali ajde gde ces igrati. Posledna cetvrtina, primer kazem, vodimo 6 razlike i moze sudija suditi neki faul sto je nefer za 2 ili 3 slobodnih udaraca, i naravno buni se neko iz nase reprezentacije i dobije tehnicki faul i sta tu mozes? Opet ce se neko buniti, dakle domacin je domacin, ne moze se nista ako zeli sudija da im pomogne ;) Uz to, veliki pritisak za nase igrace je publika, i Srbija je igrala protiv Litvanije pa ste videli kako je tesko, ali to je to, sta mozemo...

                              Comment


                              • ma pobedicemo Litvanija .. nisu nista posebno ;) zajebi publika i sudije.. ;)
                                FORZA MILAN!!

                                Comment

                                Working...
                                X