Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group E - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by notorious View Post
    To je logično. Tekme nemaju mjesta u tako atraktivnom programu, dobro je da su našli mjesta za snimak.
    da bas je atraktivan pre neki dan umesto da puste derbi utakmicu cini mi se nemacka-france oni na jednom kanalu
    neko konjicko takmicenje a na drugom po stoti put neku nasu seriju
    ako su vec uzeli pravo prenosa nemoze to tako da prenose samo nase kako sam iznerviran
    u vezi toga kao ljubitelj sporta posebno kosarke ..
    GIFSoup

    Comment


    • #17
      Ne treba zaliti sto nema prenosa utakmice Spanija-Nemacka.Nas mnogo vise interesuje mec Francuska-Turska.
      A i u prvoj fazi su samo prenosili dve utakmice dnevno, tj nasu reprezentaciju i jos jednu utakmicu.
      Sutra ce da prenose Slovenija-Grcka zato sto je to jedina utakmica koja moze da privuce vise gledalaca.
      Drugog dana kada prenose nas mec sa Spancima prenosice Litvanija-Francuska.To je samo greska koju su napravili.Dan posle toga Makedonija-Slovenija.
      I sto se tice poslednjeg kola druge faze sve ce da prenose i samo smo ''osteceni'' sto danas necemo gledati Turska-Francuska.

      Nije sve tako crno kao sto mislite.

      Comment


      • #18
        Samo da prokomentarisem ako nekoga zanima , BHTV1 prenosi sve meceve do kraja prvenstva svaki dan , znaci prenosi sva 3 meca svaki dan Eto ko ima da se ne brine.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #19
          Originally posted by Bokirivaldo View Post
          da bas je atraktivan pre neki dan umesto da puste derbi utakmicu cini mi se nemacka-france oni na jednom kanalu
          neko konjicko takmicenje a na drugom po stoti put neku nasu seriju
          ako su vec uzeli pravo prenosa nemoze to tako da prenose samo nase kako sam iznerviran
          u vezi toga kao ljubitelj sporta posebno kosarke ..

          Imaš atraktivan program u to vrijeme. Srpsko slikarstvo 1900-1941, Porodica Soprano po 565x šteta je da to propustiš, a utakmica će uvijek biti. Kraj takvog bogatog programa, košarka ne treba da ima mjesto.

          Cijeli dan mi je na umu da će Turska dobiti Francusku, stalno neke crne misli

          Comment


          • #20
            Ljudi, to je samo jedna bitna utakmica.Necemo umreti ako je ne prikazu.
            Samo bi da pljujete RTS.

            Comment


            • #21
              Originally posted by Maric91 View Post
              Ljudi, to je samo jedna bitna utakmica.Necemo umreti ako je ne prikazu.
              Samo bi da pljujete RTS.
              naravno dok god se bude trebalo placati ona pretplata ja cu ih bljuvati plus je program katastrofa ,
              kojom logikom recimo placam iptv a da jos plus placam rts to nema nigde ..
              GIFSoup

              Comment


              • #22
                Kao prvo zelim da kazem da su me obradovali svojom igrom u prvoj fazi takmicenja,svaka im cast.
                Kao drugo,zasto mi da se uvek plasimo drugih,zar mislite da se oni ne plase evropskog i svetskog vicesampiona!?!
                Protiv Litvanaca naravno,kao sto je Duda rekao treba zatvoriti sut.Jasaitis kao krilo (igra na obe pozicije krila,iako je veoma nizak) samo ceka u coskovima da opali trojku (sto mrzim takve igrace).Kada on bude u igri imace slabiji skok,jos bi bilo dobro u prvoj cetvrtini napadati preko Krstica i Javtokasa i Lavrinovica opteretiti licnim greskama,jer adekvatne zamene nemaju.Znam da mnogi ovde vole Jonasa,ali nije on jos igrac za neka velika dela.Jos jedna nasa prednost je sigurno Jasikevicius,ne moze on sa 35 godina da izdrzi sve,pogotovo u odbrani.Po meni smo favoriti,ocekujem pobedu od nekih 8-9 koseva razlike,a uopste od pozara Litvance samo neravnopravan kriterijum sudjenja moze spasiti.

                EDIT:
                a uopste od pozara Litvance samo neravnopravan kriterijum sudjenja moze spasiti.
                Mislio sam poraza,ali moze i pozara jer cemo ih zapaliti.
                Last edited by Black Mamba 24; 07-09-11, 13:21.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Maric91 View Post
                  Ljudi, to je samo jedna bitna utakmica.Necemo umreti ako je ne prikazu.
                  Samo bi da pljujete RTS.


                  I treba pljuvati bagru! Placa im se toliko, a za sta? Jbt, pogledaj kakva se 3 meca danas igraju, a njima ni ne pada na pamet da prenose. I nije ovo samo sad, koliko samo puta nisam mogao da gledam Zvezdu u ULEB Cup-u zbog skupstine, a da ne spominjem tenis ranije i sta sve ne.



                  Hvala Bogu za Sport 1 i BHT, ko propusti duel Gasolina - Dirkenstein, a da voli basket svaka mu cast.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #24
                    BHT je u veoma losem finansijskom stanju(mnogo losijem od RTS-a),a ljudi prenose sva takmicenja i to bas mnogo meceva sa tih takmicenja.
                    Bice ovo tesna utakmica,sigurno ne preko 10 razlike za Spaniju.

                    EDIT: I nije bas pocelo dobro po Nemacku.
                    Last edited by Black Mamba 24; 07-09-11, 13:33.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Oce biti negde snimak ili da se skine mec? Ako bude download nek neko pusti na PM jer sam u jebenoj skoli, nisam mogao da se izvucem danas.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by S-Nash View Post
                        Oce biti negde snimak ili da se skine mec? Ako bude download nek neko pusti na PM jer sam u jebenoj skoli, nisam mogao da se izvucem danas.
                        Bice snimak na RTS-u.

                        Je l' i vas nervira ova grafika rezutlata? Gori su od Britanaca.
                        Mislim da su nama uzeli dva poena protiv Nemaca..kada smo vodili 12 razlike.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Mnogo tvrda utakmica, a cigani vec pocinju sa svojom predstavom (pogledati zadnja 2 faula na Gasol-u i Navarro-u). Dirk i Gasol neutralisu jedan drugog, mada je Dirkenstein pogodio onu rainbow trojku preko Pauline.


                          Kaman konj uzme dvaput probije Marc-a sa lakocom i onda naredna 3 puta kada je imao izolaciju sutne sa poludistance, pa sa razlogom si sam majku mu... Schaffartzik takodje vrlo dobar!
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #28
                            Marc prvo lakat zabije u stomak pa suta...
                            Nece dobro proci Nemci ako budu uzimali ovakve suteve,ne znam sta im je,neka igraju kosarku,mogu se nositi sa ciganima.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Lose je Dirk poceo, mnogo mnogo greski sa njegove strane , ocekivao sam da ce biti bolja realizacija
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #30
                                Jel ono Gasolu led oko zgloba ili ga sjebo?

                                Comment

                                Working...
                                X