Announcement

Collapse
No announcement yet.

SEHA liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Borac je zamenio raspored sa Lovcenom pa ce se 2.kolo igrati Lovcen vs Borac na Cetinju umesto u Boriku kako je najavljivano
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #47
      I u sredu prenosi Arena, Zvezda-Nexe od 17h

      Izgleda da će oni prenositi mečeve srpskih timova (kad su domaćini), ne znam samo da li će prenositi i gostovanja ova 2 tima...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • #48
        Odlicno je to za Arenu, samo se ponavljate u informacijama. Sto se tice sajta to je bas neozbiljno, najvise informacija o ovoj ligi se moze naci na ovoj temi.

        LINKOVI: Za danasnje utakmice

        Vardar - Bosna u 18:00
        Nexe - Zagreb u 18:15
        Last edited by danijelkr; 17-09-11, 10:56.

        Comment


        • #49
          Super je ovo sto ce Arena prenositi, nazalost nema nigde prenosa Vardar vs Bosna na TV , Danijel pretpostavljam da ces gledati mec pa postavi koji izvestaj
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #50
            Originally posted by Miko View Post
            Super je ovo sto ce Arena prenositi, nazalost nema nigde prenosa Vardar vs Bosna na TV , Danijel pretpostavljam da ces gledati mec pa postavi koji izvestaj
            Hocu i bit ce bas opsiran izvjestaj jedino ako me link ne bude zezao, a malo cu baciti oko i na hrvatski derbi.

            Comment


            • #51
              Ja cu gledati Nexe-CO Zagreb ako ne bude nista drugo ili ako ne budem nista radio , to je verovatno duel 2 najkvalitetnija tima u ligi i svakako ce biti odlican mec za ispratiti a ne bih se iznenadio i da Nexe dobije
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #52
                Originally posted by Miko View Post
                Ja cu gledati Nexe-CO Zagreb ako ne bude nista drugo ili ako ne budem nista radio , to je verovatno duel 2 najkvalitetnija tima u ligi i svakako ce biti odlican mec za ispratiti a ne bih se iznenadio i da Nexe dobije
                Miko ne moze se reci da je Nexe sa Zagrebom najkvalitetniji tim, ispred Nexe-a po igrackom kadru su Metalurg, Tatran, Borac , a Bosna, Izviđač, Crvena Zvezda, Vardar i Nexe su u plus minus 10 deka. Ako Zagreb bude igra na nivou svoji mogucnosti ovo ce biti lagana pobjeda Zagreba, ja sam takvog misljenja.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Borac Banjaluka,RS
                  Neke stvari ne razumijem vezano za tu arenu. Arena bg je valjda arena za: SRB, BH i CG i postoji ona druga za HR. Ova BG koliko vidim po NLB i sad rukometnoj izgleda prenosi samo klubove iz Srbije, gdje je tu logika
                  To sto si reako za arene je tacno, ali oni i prenose utakmice klubova iz BiH(prosle godine LŠ, Bosnine utakmice), pisao sam vec da je u jednim novinama pisano da ce raditi sve domace utakmice Bosne u SEHA ligi. Valjda ce RTRS prenositi Borca.

                  Comment


                  • #54
                    Meni samo nije jasno sta ce Borcu prenos RTRS-a kuci , svi koji zele gledati ici ce u dvoranu , ja cu recimo gledati sve domace kuci sem ako ne budem kuci ali ne verujem da cu ici negde. Inace ne vidim da ima najava uopste na RTRS za SEHA Ligu iako je taj kanal odavno propao , jedini u BiH kanal koji valja je BHTV1 , ostalo sve Sada TV 1 isto je dobar, a recimo za SEHA Ligu , Nexe je tukao 2 puta Borac u pripremnim utakmicama iako je bilo gusto , odlican je NEXE , videces danas, jedva cekam derbi
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #55
                      NEXE Nasice - CO Zagreb - 20:20

                      Odlicna partija , kao sto sam i ocekivao , NEXE je odigrao odlicnu utakmicu , malo nesrece su imali. Sudije su na kraju dosta pomogle Zagrebu , toliko su im svirale u zadnjih 10 minuta da je to strasno. NEXE je bilo mnogo bolje , recimo u nastavku je bilo 15-13 za NEXE nekih 6 minuta , zatim je Zagreb poveo 15:17. Na pocetku je Zagreb poveo 7:3 i imao lepu prednost ali NEXE je serijom od 7:1 povelo 10:8 i drzali su prednost do poluvremena gde su otisli sa golom razlike na odmor 11:10 , u nastavku su se smenjivali gol za gol sve do 15:13 pa 15:17 , onda 18:17 , pa je Zagreb poveo 18:19 , ali od 18:17 je krenulo stecenje NEXE-a , ali su izvukli preko sedmerca 20:20 iako je Zagreb imao 15 sekundi za pobedu ali golman NEXE-a je odbranio i remi. Svaka cast , Kamenica je ludio na klupi , bar 5 puta je dobio upozorenje ali s razlogom. Igraci slave kao ludi ali on je nezadovoljan , realno NEXE je bilo bolje iako je dosta promasaja bilo 1 na 1, dobro su i golmani branili
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #56


                        Koliko sam zadovoljan igrom i borbom igraca toliko me je zadnji napad razočarao (nakon sto su igraci Vardara izjednačili Bosna je imala napad i umjesto da smireno odigraju, oni odigraju na brzinu i odbrani im golman a zatim su morali spasavati i bod). Utakmica na visokom nivo, gotovo cijela utakmica je bila gol za gol(Vardar je ima najvise 2 gola šrednosti dok je Bosna imala 3 razlike(20:23)). Od Bosnini igraca najviše su me iznenadili mladi Vražalić kojem sam prije nekoliko godina u Zetri psovao sve sto sam stigao kako je lose igrao protiv Gorenja, a danas je uzeo stvari u svoje ruke i zabijao 4 gola njegova pozicija je desno krilo, a cak je ulazio i na bekovske pozicije i pogađao i vidi se da je dosta napredovao. Savić veoma loš u prvom poluvremenu, ali to je sve popravio u drugom poluvremenu kada je zabio 4 gola, za Čakića odavno se govori da je veliki talenat koji igra lijevo krilo ali danas je u pojedinim trenucima mijenjao Međića na poziciji srednje beka i zabio vecinu svoji golova(3 od 4 gola). Od ostali igraca Mesaric zabio 3 gola i dobio crveni nakon tri isključenja, Gorenac odigrao dobro u odbrani gdje veci dio utakmice odigrao i zabio je dva gola. Halilbegović nije nesto bio efikasan ali je gotovo cijelu utakmicu odigrao i zabio jedan gol. Golman Martinović je imao 11 odbrane i mislim da je Bosna pogodila sa golmanom za ovu sezonu.

                        Sad da malo pomenem sudije koje su veci dio dobro sudili onda su pred kraj sve pokvarili kada su Gorencu i Mesaricu pokazali isključenja koja su samo oni vidjeli i sedmerac za Vardar kod rezultata 25:26 za Bosnu je smiješan. Bosna je imal 14 minuta manje igraca a Vardar 8 minuta, dok je Vardar ima 5 sedmeraca a Bosna 4.

                        Nexe iznenadilo me je pravo, nije malo neriješeno igrati sa Zagrebom.

                        Comment


                        • #57
                          Lovćen - Borac 31:30

                          Rukometaši Lovćena upisali su prvu pobjedu u Regionalnoj ligi - izabranici Pera Miloševića su večeras na Cetinju savladali banjalučki Borac 31:30 (17:14).
                          Lovćen je u prvom kolu poražen, takođe kod kuće, od slovačkog Tatrana.

                          Najefikasniji u ekipi Lovćen bio je Igor Marković sa 10 golova, Jovetić je dodao šest, a istakao se i golman Simić sa 17 odbrana, od čega je jedna bila "skinuti" sedmerac.
                          Kod gostiju Đukić i Stojanović su postigli po osam golova.

                          Izvor:vijesti.me

                          Comment


                          • #58
                            Borac izgubio 1 gol razlike Strasno , umesto da su dobili Lovcen i odvojili se ali Boze moj , sledece kolo se igra protiv Zvezde u Beogradu , svim silama napred i da uzmemo 2 boda a onda 4.kolo nam dolazi Zagreb
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #59
                              Dobili smo Kolubaru 29:27, gazi Zvezdo!!!
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • #60
                                Sutjeska - Metalurg 22:28

                                Rukometaši Sutjeske doživjeli su i drugi poraz u Regionalnoj ligi - Nikšićani su večeras u Nikšiću poraženi od skopskog Metalurga 28:22 (9:12).

                                Najefikasiji u domaćoj ekipi bili su Majić sa osam golova i Đođić sa pet, dok je u gostujućem timu najbolji bio crnogorski reprezentativac, desni bek Žarko Marković sa osam golova, dok su po pet postigli Manaskov i Sančevski.

                                Nikšić - Dvorana Sportskog centra.Gledalaca: 700. Sudije: Šatordžija i Pandžić (BiH). Sedmerci: Sutjeska 4 (3), Metalurg 5 (3). Isključenja: Sutjeska 18, Metalurg 10 minuta.

                                Sutjeska: Rajković (sedam odbrana), Jocović (četiri odbrane i dva sedmerca), Bulajić, Čolaković 1, Marušić, Blečić 2, Kaluđerović, Šekarić, Ašanin 2, Majić 8 (3), Đođić 4, Vučković, Đurđevac, Trifunović 1, Nikolić 2, Čizmović 2.
                                Metalurg: Stanić (pet odbrana i sedmerac), Rakčević 2, Levov, Dimovski, Mladenovski 1, Marković 8 (3), Georgievski 3, Manaskov 5, Markovski, Mojsoski 1, Stioliov 1, Angelov, Mitrevski, Stojančevski 5, Jonovski 1, Alušhovski 1.
                                Last edited by danijelkr; 18-09-11, 09:27.

                                Comment

                                Working...
                                X