Announcement

Collapse
No announcement yet.

SEHA liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Miko View Post
    Valjda ce uskoro napraviti neki oficijalni sajt jer je ovo smaranje vise , znaci imamo sada Borac i Tatran sa 2 boda a Vardar i Lovcen 0. Mene je u Borcu pre svega najvise odusevio golman koji je skidao ludosti i timska igra , nema pojedinaca da se izdvajaju , timska igra , to je ono cemu Markovic tezi i to je ono cime se moze do pobeda Sretno i Bosni
    Nikad Borcu nije bio problem golman, najbolji su branili za taj tim od danas sto ih ja znam su Danijel Saric, Nebojša Grahovac i trenutni Ljubušić. Citao sam da bi ovi dana trebala krenuti sa radom zvanicna stranica.

    I trebat ce Bosni srece protiv Metalurga.

    Comment


    • #32
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #33
        Sutra je odlucujuci sastanak za SEHA regionalnu ligu u Zagrebu, gdje ce se napokon znati hoce li se nastaviti igrati. Kako su neki dan napisali na službenoj stranici RK Nexe da je neslužbeno Zvezda potvrdila ucesce u ligi, jos su ostali Metalurg i Bosna koji traže bankovne garancije i da budu sigurni u to da ce liga nakon 31.12. 2011. imati sponzora koji ce placati sve troskove klubova. Kao dvanaesti tim se spominju Pelister i Tinex Prolet koji su spremni da udju u ligu.

        Comment


        • #34
          METALOPLASTIKA DVANAESTI KLUB SEHA LIGE!

          Prije nekoliko trenutaka u Zagrebu je završen sastanak predstavnika klubova koji će se takmičiti u Regionalnoj rukometnoj ligi. Odlučeno je da umjesto Partizana, koji je odustao od takmičenja, igra Metaloplastika.

          Iako je Partizan kao jedan od klubova koji su se najviše zalagali za osnivanje Regionalne lige, odustao od iste i to tek nakon što je obezbijedio učešće u Ligi prvaka, pronađen je srbijanski klub koji će se takmičiti u ovoj ligi.

          Predstavnicima klubova, koji su danas prisustvovali na sastanku, prezentiran je ugovor sa marketinškom agencijom Digitel koji osigurava plaćanje svih trtoškova od 01. januara naredne godine.

          Naredno kolo igra se u subotu i svaki klub koji želi igrati u Regionalnoj ligi mora osigurati sve uslove kako bi se utakmice odigrale.
          RK Metaloplastika stariji poznavaoci rukometa znaju sta je ime ovog kluba znacilo u Jugoslavijji i Europi. Dvostruki prvaci Europe, sedam puta su bili prvaci Jugolavije i četiri puta osvajači kupa Jugoslavije. Prošle godine su bili 4. u prvenstvu.
          Last edited by danijelkr; 13-09-11, 17:36.

          Comment


          • #35
            Metaloplastika moja ce igrati regionalnu ligu, mora se to gledati redovno kad budem bio kuci.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • #36
              Jos samo da imamo i prenose tih utakmica! Mozda je to ono iznenadjenje Sport Kluba.

              Comment


              • #37
                Originally posted by T-Mac View Post
                Metaloplastika moja ce igrati regionalnu ligu, mora se to gledati redovno kad budem bio kuci.
                Znaci imat cemo iz Šapca izvještaje. Koja pokrivenost Miko za Borac, T-Mac za Metaloplastiku, ja sam tu da pratim Bosnine a i moguce je da budem isao i na utakmice Izvidjača vec u trecem kolu kad budu igrali sa Nexe-om. Zvezdasa ima tako da cemo imati i od njih izvjestaje. Jos da se ukljuce Crnogorci i Makedonci uuuu

                Originally posted by ljubicica View Post
                Jos samo da imamo i prenose tih utakmica! Mozda je to ono iznenadjenje Sport Kluba.
                Arena je najavila da ce Bosnine prenositi, sad ne znam je li došlo do konačnog dogovora .

                Utakmicu drugog kola izmedju Nexe-a i Zagreba ce se moci pratiti na HRT2
                Last edited by danijelkr; 13-09-11, 17:50.

                Comment


                • #38
                  Ja cu pokusavati da ispratim i Zvezdu i Metaloplastiku koliko bude bilo moguce, tako da bice izvestaja. ;)





                  P.S. To dosta ljudi gresi, kaze se Sapca, a ne Sabca. ;)
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #39
                    Mac, jel Sabac ima vecu halu od Gimnazije?

                    Nadam se da cete bodriti rukometase kako valja, posto ni u jednom drugom sportu nemate prvoligasa ako se ne varam.

                    Comment


                    • #40
                      Ima vecu halu, halu "Zorka", odnosno halu sportova i nadam se da ce se tekme tamo igrati.
                      Ja sam malo u Sapcu, malo u NS-u, ali nadam se da cu uspeti da pratim utakmice kako treba, posebno sto mi dva drugara igraju za prvi tim.



                      I da, nemamo prvoligasa ni u cemu vise sto je prava sramota, al' sta ces, takva su vremena...
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #41
                        A koliko prima ta hala?
                        Ja sam na njih i zaboravio pored Radnickog i Kolubare koji su se pominjali kao potencijalni kandidati, al dobro je da su oni uleteli i posto je regionalna liga pretpostavljam da ce privuci mnogo vise gledalaca.

                        Veca je sramota sto Nis ima isto samo prvoligasa u rukometu.

                        Comment


                        • #42
                          E sad me vec mnogo pitas, a ne bih da lupim, ali skoro su je renovirali i odlicna je hala, bas je vrhunski odradjena.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #43
                            Ajde znaci imamo dosta izvestitelja ... Daniel - Bosna , Ja - Borac , T-Mac - Metaloplastika i Zvezda , naci ce jos , ja jedva cekam sledece kolo i bitno da se igra , inace Borcu za vikend dolazi Lovcen ili Sutjeska , msm da je Lovcen u pitanju
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #44

                              Odigrana i treća utakmica prvog kola HRK Izviđač Mi Grupa - RK Sutjeska 29:27 (18:13), ipak je Sutjeska pružila dobar otpor Ljubušacima.

                              Vijesti.me

                              Rukometaši Sutjeske doživjeli su poraz na startu SEHA regionalne lige - izabranici Zorana Kastratovića su večeras u Ljubuškom poraženi od Izviđača 29:27 (18:13).
                              Nakon izjednačenog starta, predstavnik BiH je u drugom dijelu prvog poluvremena stekao prednost zahvaljujući odbranama raspoloženog golmana Tolića i greškama Nikšićana, pa je na odmoru bilo 18:13.
                              Sutjeska je nastavak počela mnogo bolje, pa je izjednačila na 19:19 i dva puta stigla do minimalne prednosti (23:22 i 24:23). Izviđač je preokrenuo, ali je Kastratovićev tim, ipak, mogao do boda.
                              Naime, pri rezultatu 28:27, Radivoje Đođić je šutirao sedmerac, ali nije bio precizan...
                              Đođić i i Mirko Majić su bili najefikasniji u timu Sutjeske sa po osam golova, dok je domaće predvodio tandem Senjamin Burić - Damir Delić sa po pet pogodaka.
                              Ljubuški, 13.09.2011. godine.
                              Gradsk športska dvorana. Gledatelja 800.
                              Suci: Gjoko Kolevski i Sašo Krkačev (Makedonija).
                              Nadzornik: Pero Marić (Mostar).

                              HRK Izviđač Mi Grupa: Tolić (15 obrana), B. Burić (5 obrana, 1 sedmerac), Miličević 1, Malinović 2, Zeljić 2, Grbavac 2, S. Burić 5, Matić 3, Kordić, Boras 2, Vegar, Ilić 3, Džeba 3, Ereš, Tomić 1, Delić 5.
                              Trener: Zdenko Grbavac.

                              RK Sutjeska: Jocović, Nikitović, Marušić, Blečić, Kaluđerović, Bulajić, Šekarić 3, Ašanin 2, Majić 8, Đođić 8, Rajković (10 obrana, 1 sedmerac), Vučković, Đurđevac, Trifunović 1, Nikolić 4, Čizmović 1.
                              Trener: Zoran Kastratović.

                              Sedmerci: Izviđač 4/2, Sutjeska 10/8.
                              Isključenja: Izviđač 12, Sutjeska 12 minuta.
                              Last edited by danijelkr; 14-09-11, 23:59.

                              Comment


                              • #45
                                NAJAVA 2. KOLA



                                Vardar - Bosna. Nakon velikog poraza od Borca, Vardar dočekuje prvaka Bosne koji je u pauzi imao dosta problema oko kluba. Moje mišljenje da je Vardar favorit zbog domaćeg terena, ali prije nekoliko godina su ova dva kluba igrala u Kupu pobjednika kupova i Vardar je jedva pobijedio Bosnu u Skoplju, a tada Bosna nije imala ovako dobru disciplinu kao danas pod palicom Irfana Smajlagića. Sigurno jedna od najzanimljiviji utakmica.

                                Drugi makedonski predstavnik Metalurg ide na gostovanje u Nikšić protiv Sutjeske koja je iznenadila dobrom predstavom u prvom meču protiv Izviđača i sami su svjesni da trebaju malo više sebe cijeniti, a i drugi trebaju malo više poštovati ovu ekipu. Metalurg je favorit, ali sve je moguće jer u ovoj utakmici na raspolaganju Kastratoviću će biti Goran Dimitroski makedonski internacionalac koji nije dobio potrebne papire za prošlu utakmicu.

                                Metaloplastika koja je uletila kao drugi predstavnik Srbije igrat će sa Izviđačom koji je u prvom meču pobijedio Sutjesku 29:27. Nastavljaju se nejasnoće u vezi ove lige jer Metaloplastikana svoj stranici najavljuje da ovog vikenda igra sa Smederevom, a na stranici Izviđača u tekstu o utakmici sa Sutjeskom se napominje kao je sljedeć i protivnik Metaloplastika ovog vikenda. Sad ko je u pravu? Tako da neću ovo posebno najavljivati.

                                Nexe dočekuje Zagreb u hrvatskom derbiju zadnji godina, jer Zagrebu je zagarantovana bila prva pozicija, a Nexe-u druga pozicija u hrvatskoj ligi. Vidjećemo koliko je jak Nexe i koliko mogu protiv najjače ekipe u ovoj ligi. Ovu utakmicu će prenositi HRT2.

                                Još jedna utakmica za koju ne znam da li će se igrati je Tatran i Crvena Zvezda. Na Tatranovoj stranici piše da se meč igra u Subotu u 18 sati, a na stranici Zvezde piše da se ovog vikenda igra utakmica sa Kolubarom. ??????????

                                Borac je ponovo domaćin i dočekuju Lovćen koji je u prvom meču izgubio na svom terenu od Tatrana 37:25, ali to igračima Borca ne bi trebalo značiti da je protivnik slaba ekipa, koje pratio utakmicu protiv Tatrana kaže da je u zadnjim 10 minuta Tatran stvorio ovu prednost i da je fizička snaga odlučila. Borac je apsolutni favorit i samo da ne podcijene protivnika


                                EDIT: Utakmica Borac i Lovćen će se igrati na Cetnju zbog zauzetosti dvorane Borik
                                Utakmica Tatran Prešov i Crvena Zvezda je odgođena zbog obaveza Zvezde u domaćem prvenstvu
                                Utakmica prvog kola izmedju Crvene Zvezde i Nexe-a će se odigrati u srijedu 21.9.2011. u Beogradu
                                Last edited by danijelkr; 16-09-11, 16:37.

                                Comment

                                Working...
                                X