Announcement

Collapse
No announcement yet.

SEHA liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas je na rasporedu utakmica Vardar - Lovcen u 18h, nece biti prenos na makedonskoj televiziji. Od ovih naredni utakmica jedino ce se moci gledati Metaloplastika - Borac. Evo tabela i naredne utakmice

    Spoiler

    Comment


    • Hoce biti prenosa MET-BOR na areni
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Hoce biti prenosa MET-BOR na areni
        Pa i napisao sam da ce biti

        Comment


        • Vardar - Lovcen 34:29 (17:16)

          Spoiler
          Skoplje - SC „Kale”. Gledalaca: 200. Sudije: A. Konjičanin i D. Konjičanin (Bosna i Hercegovina). Sedmerci: Vardar 7 (7), Lovćen 2 (2). Isključenja: Vardar 4, Lovćen 6 minuta.

          Vardar: Ristovski (sedam odbrana), Čanevski (četiri odbrane), Stoilov, Ojlevski 6, Markovski, Nikolić 4, Simović, Doder 1, Vujović 3, Kukoski, Sobol 6, Petrić 1, Jančevski, Lazarov 11 (7), Abutović 1, Angelovski.


          Lovćen: Simić (10 odbrana), Abramović, Kaluđerović, I. Marković 4 (2), F. Popović 2, Pejović 5, Drašković 5, Radović, M. Popović, Latković, Perišić 3, Lasica, Grbović 6, N. Marković, Lipovina.

          Sve do 56. minuta, Lovćen je imao nadu da na gostovanju ekipi svog najboljeg igrača u istoriji, Veselina Vujovića, može da osvoji bod. Ali, nije bilo ništa od toga - Cetinjani su pri rezultatu 29:28 u 56. minutu imali napad za izjednačenje i igrača više, ali su izgubili loptu.

          Kazna Vardara je bila surova. Makedonci su do kraja napravili seriju 5:1 i stigli do konačnih 34:29. U timu iz crnogorske prijestonice najbolji su bili pivoti - Nemanja Grbović je protiv svog bivšeg tima postigao šest, a Andrija Pejović pet golova.

          Comment


          • Tatran - Zagreb 32 - 31

            Pobjeda u zadnjim sekundama, golom Kristopansa. Protiv Vardara je u zadnjoj sekundi pogodio precku, ali evo sad mu se vratilo.



            Sutjeska - Bosna (odgodjena)
            Last edited by danijelkr; 17-12-11, 22:04.

            Comment


            • http://www.balkan-handball.com/seha/...za-novu-godinu

              http://sportsport.ba/rukomet/seha-ni...ekivanja/70584
              Last edited by hamza_TM87; 18-12-11, 16:45.

              Comment


              • Ja sam stvarno pokusao ovo da pratim i pogledao sam desetak utakmica preko televizije i jednu uzivo Bosna-Borac. Sve su to bile odlicne utakmice, ali za njih sam morao prekopati desetak portala da bi saznao kad se igraju utakmice, na kojoj se televiziji prenosi. Cak su forumasi na ovoj temi postavljali bolje izvjestaje od pojedini portala.

                Partizan je ispao najpametniji, ovi ostali su popusili pricu Gobca i HRS, o tome kako ce se nabaviti sponzor, a po kozna koji put ponavljam odbilo se 600.000 €. Usporedbe koliko je to puno, Toyota daje Bundesligi 250.000€.

                Comment


                • Originally posted by danijelkr View Post
                  Ja sam stvarno pokusao ovo da pratim i pogledao sam desetak utakmica preko televizije i jednu uzivo Bosna-Borac. Sve su to bile odlicne utakmice, ali za njih sam morao prekopati desetak portala da bi saznao kad se igraju utakmice, na kojoj se televiziji prenosi. Cak su forumasi na ovoj temi postavljali bolje izvjestaje od pojedini portala.

                  Partizan je ispao najpametniji, ovi ostali su popusili pricu Gobca i HRS, o tome kako ce se nabaviti sponzor, a po kozna koji put ponavljam odbilo se 600.000 €. Usporedbe koliko je to puno, Toyota daje Bundesligi 250.000€.
                  SLazem se u potpunosti.Isao sam ove godine na sve utakmice Bosne i u SEHA ligi i u LP.Najvise mi je svidjelo sto su rekli iz Metalurga:"Oni prave stranicu lige 3 mjeseca,a neko za to vrijeme napravi fabriku".Nikakve obavjestnosti,mediji su nezainteresovani za ligu i za utakmice,niko ne zna nikakve statisticke podatke i da ne nabrajam dalje.A ovo za sponzora necu komentarisati,sto su oni mislili da ce im neko milion dati?
                  I moj zakljucak je da se ova liga ne treba nastaviti od januara,ali onda ne znam sta bi timovi koji ne igraju domace lige (Bosna i Hercegovina,Hrvatska,MAkedonija),kako bi se oni uklopili u prvenstvo,jer ne bi cekali do marta.

                  Comment


                  • Nije mi jasno sad kako ce se Bosna, Izvidjac i Borac ukljuciti u prvenstvo ako se ne nastavi ovaj cirkus od organizacije lige. Nisam pametan da skontam sta je naredni korak, ali nikad vise se ne smije pristati na ovo.

                    Izgubljeno pola godine u nista.

                    Comment


                    • Mislio sam da je izgubljeno ako se ne nastavi. A ova nova stranica je veoma dobra, ovo je se i trazilo. Vidim zadnja utakmica Nexe - Izvidjac 35:34 i ima sva statistika. Ovo je za pohvalu.

                      Comment


                      • Po propisima Bosna nije prosle godine mogla odloziti utakmicu sa Izvidjacem (jer u pravilniku ima odredjeni datum u sezoni kad se vise ne mogu odlagati utakmice, vec se mora odigrati prije tog datuma) , ali posto je pravilnik pravio a nije se razmisljalo o tome da cemo imati predstavnika u euro kupovima izaslo se Bosni u susret.

                        Comment


                        • U p.m.
                          Danijel Mesarić, Hrvoje Tojčić, Goran Gorenac i Danijel Arapović od danas nisu više članovi aktuelnog bosanskohercegovačkog prvaka RK Bosna.
                          Sad mi nije jasno sa kakvim sastavom ce Bosna biti poslije nove godine, je li ovo cistka da bi se stvorio prostor za neke nove igrace koji bi mogli doci u novoj godini kad Bosna dobije sponzora, ne znam. Zbunjen sam.

                          Pitanje mogu li se angazovati sad neki kvalitetni igraci, ipak je vecina vezana ugovorima.

                          Comment


                          • Eto ode i Arapovic napokon ALi veliki gubitak odlazkom Tojcica i Mesarica!

                            Comment


                            • Zagreb - Sutjeska 37 : 27

                              Statistika meca


                              Tabela

                              Comment


                              • Kad je Bosna mogla igrati drugi timovi su imali obaveze, sad mislim da odlazu jer nemaju para za gostovanje sto je zalosno.

                                Poslije EP pocinje ja mislim ponovo SEHA.

                                Comment

                                Working...
                                X