Announcement

Collapse
No announcement yet.

SEHA liga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • METALOPLASTIKA – CRVENA ZVEZDA 33:23 (14:14)
    Hala „Zorka“
    Gledalaca – 3000
    Sudije. Šatordžija i Pandžić
    METALOPLASTIKA: Rajičić tri odbrane, Arsić 15 odbrana i dva sedmerca, Dragaš 9 (4), Karanović 3, M. Mitrović 5, L. Mitrović 4, Maksimović, Vejin, Obradović 1, Grujičić 4, M.Marković 7
    CRVENA ZVEZDA: Ivanišević 7 odbrana, Pantelić 1, Jeraj devet odbrana, Sudžum 5(2), Ivančev, Anđelić 4, Šćepanović, Živković 1, Milošević 3, Pavić 4, Pušica 1, Nadoveza, Ćirić 2, Blečić 2.
    KRETANJE REZULTATA: 4:2 (8.) 5:7 (14.) 10:10 (23.) 12:13 (27.) 14:15 (34.) 20:15 (40.) 24:17 (44.) 26:20 (50.) 32:22 (56.)
    IGRAČ UTAKMICE: Darko Arsić (Metaloplastika Zorka Keramika)

    Više o meču fino objašnjeno http://www.balkan-handball.com/seha/...prepunoj-zorki


    Stvarno raduje veliki broj gledalaca u Zorki i igra Metaloplastike koja je bez Filipa Marijanovića i Medurića uspjela pobjediti. Crvena Zvezda očito koristi SEHA ligu za isproba sve taktičke mogučnosti za domaće prvenstvo, jer puno je napočetku bilo prosuti bodova.

    Comment


    • Postoji prica sad ne znam koliko je tacna , ja sam je cuo pa da prepricam

      Posle meca Borca i Nexea , kako su poneke sudijske odluke bile kontraverzne pitao Trivundza posle meca sudije (Crnogorce) , pa kako vas nije sramota , je li ovo zbog Lovcena ? A sudija mu rekao
      - Pa naravno , gde cete vi biti bolji od Lovcena
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Privremena web stranica SEHA lige klikni ovdje

        Comment


        • Vardar - Borac - 34:30

          Kod domaćina najefikasniji bili su Marković sa osam i Simović sa šest golova, dok su u redovima Borca po šest golova postigli Karačić i Đukić.
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Bosna-Vardar 19:32

            Lose,Lose i lose! Najgora partija Bosne ubjedljivo u ovoj sezoni,kao da su se i fizicki i psihicki istrosili u mecu protiv Zagreba.Od pocetka Vardara je krenuo dobro igrati predvodjen raspolozenim Ratkom Nikolicem i prvih 8 golova Vardar je zabio sa pivota i sa lijevog krila.Bosna odbranu igrala previse plitko,6-0 i stajali svi na 6 metara.Martinovic krenuo lose i to je za njega znbacilo kraj meca,jer on je jedan od igraca koji ovise od pocetka,ako skine prva 2-3 suta tesko ce ga ko savladati,ali ako lose udje u mec to je kraj!U napadu se igralo bez rjesenja,sa Arapaovicem na srednjem beku koji po meni nije kvalitet za ove ekipe.Momak toliko forsira,uvlaci se bespotrebno u kontakt,lose dodaje da je to kriticno.Medjic je igrao koliko je mogao jer su cesto izlazili na njega igraci Vardara.U drugom poluvremenu kao da su se zezali sa igracima Bosne,nekada mi se cinilo da sam dosao na kosarkaski mec.Vardar je igrao "izolaciju",igrali su jedan na jedan sa igracima Bosne i dobijali lagane suteve sa 6-7 metara sto se vecinom zabijali.Na drugoj strani najbolji mec i najvise se trudio Luka Rakovic.O Arapovicu sam vec rekao.Mesaric nije mogao puno pored Nikolica,ali je Terza odigrao finu rolu.Pazin je u drugom dijelu se rasutao i zabio cini mi se 3-4 gola.Tojcic je dobro odigrao u fazi odbrane,ali sve u svemu JAKO TANKO!

            Comment


            • Hamza svaka cast na izvjestaju, a za Arapovica je najbolje moj prijatelj rekao lazni Ivano Balic. Mislim da je Bosna kao i Zvezda ovu SEHA ligu halalila.

              Comment


              • Bosna se rastala sa Uvodicem,Rakovicem i Pazinom.Svi idu a samo Arapovic ostaje

                Comment


                • Uvodica vjerovatno ne mogu cekati da se oporave, a i hoce da ga se rijese jer sigurno ima jednu od veci placa. Rakovic jedino protiv Vardara u prvoj utakmici SEHA-e dobro odigrao, Pazin poslije povrede veoma los pogotovo u odbrani. Odluka ocekivana samo je pitanje koje je sljedeci, ja bi volio da je to Lazni Ivano Balic.

                  Comment


                  • Malo sam zapostavio ovu temu Bosna izgubila od Zagreba, Izvidjac napokon nekog dobio, evo tabela i naaredne utakmice

                    Spoiler

                    Izviđač - Metaloplastika 33:27
                    Izviđač: Burić (21 obrana), Tolić, Miličević, Milas, Malinović 2, Zeljić 3, S. Burić 4, Matić 6, Boras 6, Čuljak, Vegar 1, Ilić 3, Džeba 2, Pavlak, Tomić, Delić 6 (3). Trener: Zdenko Grbavac.
                    Metaloplastika: Rajčić (5 obrana), Arsić (2 obrane), Karanović 6, Živković, Vejin, Novaković 2, Dragaš 6 (2), Obradović, Marković 2, Grujičić 2, Vidaković, M. Mitrović 3, L. Mitrović 6. Trener: Slavko Novaković.

                    Comment


                    • Velika pobjeda Borca na gostovanju u Slovackoj

                      Tatran - Borac 31:35, sada je se Borac(7) priblizio Lovcenu(6) na dva boda, s tim da ima dvije manje utakmice od Crnogoraca. A i Nexe je blizu.

                      Comment


                      • Evo i ja citam , veliki uspeh za Borac , ponovo Ljubisic najbolji kako citam , strasan golman , sledeci cetvrtak Borac gostuje Metaloplastici u Sapcu
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Slazem se s tobom i mene je ovo iznerviralo, poceo drugi dio, a nije zavrsen ni prvi dio. Timovi kao sto su C. Zvezda i Bosna bukvalno odustali od ove lige samo se pripremaju za domace prvenstvo. Toliko o tome da ce klubovi odustati ako se ne nadje sponzor, koji se najvjerovatnije nece naci. Kako stvari stoje sad moglo bi se domacinstvo F4 promijeniti jer Bosna najvjerovatnije nece biti medju cetiri. Ma sve je moguce u ovoj ligi i nista me ne moze vise iznenaditi.

                          Samo kvalitet utakmica je na visokom nivou.

                          Comment


                          • Ovo im je lekcija za sljedecu sezonu, prvo nek sjednu i naprave raspored , nadju sponzora i da privuku na neku foru gledaoce da ovo prate. Sve se svelo na par portala koji ovo prate.

                            Samo to sto kazez da ce se osjetit kvalite u Euro kupovima, hoce ali ako se zadrze igraci, a sto se klubova iz BiH tice tesko.

                            Comment


                            • @Borac BL RS

                              Taman sam razmisljao o tebi kada sam video rezultat Vidim da si dosta aktivan , ukljuci se i u druge teme na forum Inace bice vesela liga do kraja , Borac ima sada Metaloplastiku , dolazi Lovcen , dolazi Sutjeska , dolazi Bosna , jos ako otkine nesto na strani ...
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Kako nemamo sta traziti Pa protiv svih mozemo da igramo , najteze protiv Zagreba ali ako ih ne izvucemo u SF a dodjemo do F4 mozemo u finale pa onda sta bude ... Iako se mora dosta raditi , mogli bi nas kostati oni sitni porazi od -1
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X