Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shoya Tomizawa 5th September 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Shoya Tomizawa 5th September 2010

    Na danasnji dan pre godinu dana je nastradao jedan on meni omiljenih likova u moto GP i odlican vozac 60329_1488141856697_1628486435_1219397_3562525_n.jpg243221_1392870758898_1746054386_652161_2896764_o.jpg


  • #2
    http://www.automototrke.net/amt/inde...osti&Itemid=87

    Comment


    • #3
      Mnogo lep tekst... Necu ga prezaliti u skorije vreme, 3 dana sam u skoli nakon njegove pogibije bio pokunjen i cutljiv, ljudi oko mene nisu mogli da razumeju zasto... Pitam se da li ce ikad...

      Comment


      • #4
        R.I.P. Shoya ((((

        Comment


        • #5
          Shoya nećemo te nikada zaboraviti.....

          Comment


          • #6
            Uh... Bas sam veceras gledala neke izjave poslije svega toga, ponovo, i ponovo su mi se javile suze u ocima. Tekst je divan. Ja sam tek naknadno mogla da gledam trke, jer, ironicno, "ozbiljnije" sam pocela da pratim trke bas 5. septembra 2010, mada i prije bilo ljubavi prema motorima, ali tad je pocela da jaca. I dok sam ja gledala kakav je stil kog vozaca, i neke intervjue, desilo se... Sto se desilo. Tek tako, nenajavljeno. Tek kasnije sam propratila Shoyu kao vozaca i neke njegove osobenosti, i zbog toga mi je samo teze bilo. Ali ne mozemo nazalost tu nista promijeniti. Mozemo samo da odrzavamo uspomenu na njega. Ako je nama vec ovako tesko (pogotovo meni koja jos nista prakticno nisam znala) mozemo samo da zamislimo kako je bilo njegovim bliznjima. Zato, nemojmo ga nikad zaboraviti!

            Izdvojte minut cutanja za njega, ko ovo procita. Najmanje sto mozemo da ucinimo.

            Nek' ti je vjecna slava.
            Mistakes make us who we are.

            Comment


            • #7
              samo da vam se pridruzim u trenucima secanja na soju..
              vozaca ima mnogo i nemam ni vremena da se pozabavim svakim ponaosob,a kada se ovako nesto desi bude mi zao sto ipak nisam malo dublje zagrebala.ispod ove kacige se,rekla bih,krilo jedno divno dete..
              Last edited by denia_el; 16-09-11, 19:19. Reason: ispod,a ne iza
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #8
                R.I.P. Shoya and Super Sic <3

                Gledao sam uzivo tu trku i bio je strasan incident najgore od svega je sto su rekli da je ok i onda par sati posle toga da je preminuo

                Comment


                • #9


                  Shoya,on track and beyond we will always follow your line.
                  Last edited by mirzacale; 05-09-12, 15:24.
                  Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                  Comment

                  Working...
                  X