Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sport klub na telekomovoj IPTV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Odg: Sport klub na telekomovoj IPTV

    Sta je problem vas nema jedino na IPTV #%d*
    prestanite da budete SBB ova Ikebana tako su Ikomu uzeli Viasat a dali SK #%d*
    Ionako je Totalu riknuo novi planirano satelit W3B i neam sanse da uskoro bude neko prosirenje a kamo li HD ...
    IPTV je buducnost &8@^J

    Comment


    • #77
      Odg: Sport klub na telekomovoj IPTV

      Znas i sam da od toga nece biti nista. Telekom je odgovorio SBB-u i uskratio mu pravo na Arena Sport kanale bas zbog SBB-ovog izivljavanja sa Sport Klubom i jos nekim kanalima. A najvise od svega ispastaju gledaoci.

      Comment


      • #78
        Re: Sport klub na telekomovoj IPTV


        Sve utakmice Premijer lige ici ce na SK i SK+!!!
        SK i SK+ CE UVEK BITI
        BESPLATNI
        KANALI.
        Sto znaci da niko nece morati dodatno da placa da bi gledao PL sledece sezone na SK.

        PAY paketu
        Obzirom da niste i zvanicno BESPLATAN kanal za sad samo u Hrvastkoj i da je vas urednik najavio novitete od 15.01.2010 mozemo li da ocekujelp SK I SK + na IPTV Telekoma ili i dalje ostajte moneta za potkusurivanje SBB ... to je nekad i davalo rezutate ali u 2011 je smesno da ne tezite da se vidite i u sistemu koji ima ubedljivo najveci rast korisnika KDS ...

        Comment


        • #79
          Re: Sport klub na telekomovoj IPTV

          Hoce li neko da se oglasi povodom ovoga? $%H2

          Comment


          • #80
            Re: Sport klub na telekomovoj IPTV

            hocemo u novoj godini da se sport klub pojavi na open iptv ??
            GIFSoup

            Comment


            • #81
              FC INTERNAZIONALE MILANO
              AL: Oakland A's NL: New York Mets

              Comment


              • #82
                Re: Sport klub na telekomovoj IPTV

                Naravno da nece, Arena ce biti na IPTVu, a SK na SBB-u, to vec i vrapci znaju

                Comment


                • #83
                  Re: Sport klub na telekomovoj IPTV

                  pa i ne mora, SK mi treba samo zbog Premijer lige, kad istekne ugovor za Premijer ligu i Arena ga otkupi SK će da propadne skroz sad ih vadi samo EPL...
                  FC INTERNAZIONALE MILANO
                  AL: Oakland A's NL: New York Mets

                  Comment


                  • #84
                    zar je moguce da Telekom nece da vam plati cca 0.50evra za vasa dva , tri kanala. pravi bezobrazluk. nemam reci.
                    Last edited by dr.dule; 14-05-11, 02:14.
                    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                    madden balkanska liga

                    Comment


                    • #85
                      ima li nekih novosti?

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Pegaz View Post
                        ima li nekih novosti?
                        stvarno ima li nekih novosti ? u Subotici nemamo uopste SBB , ja imam samo IPTV ko voli sport rado bih doplatio jos
                        na mesecnu pretplatu za sport klub ...
                        GIFSoup

                        Comment


                        • #87
                          Pozdrav svima,

                          I mene je "svrbelo"da predjem na IPTV, pa sam se malo raspitao kod nekih u Areni, a cuo sam i od ljudi iz SK. Mozda je to neko i pomenuo, ali mi citanje ovih quote tagova ne ide bas najbolje, Telekom je preuzeo Arenu sport, i to prakticno znaci da od SK na IPTV-u nema nista. Nazalost tako se kod nas posluje...udri konkurenciju gde god mozes.
                          Inace sam na Radijus Vektoru...i verovatno necu preci na IPTV bas zbog toga...SK ima tenis, NBA, Premijer ligu, i bar dva puta bolje komentatore..tako da za sada..ostajem tu gde sam. Prakticno reklamiram SK, ali oni su jedini razlog sto ostajem na ovom operateru...koji se dosta dosta popravio.

                          Comment


                          • #88
                            Ima li nekih novosti ,nagovestaja bilo kakih da SK se pojavi na IPTV ?
                            GIFSoup

                            Comment


                            • #89
                              Ma, bre, sve su to dilovi na vrhu i mutne radnje da se narodu uzme što više para ... Arena na IPTV, SK na Totalu ... kao ne mogu da se dogovore, šio mi ga Đura ...

                              Comment

                              Working...
                              X