Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sport klub na telekomovoj IPTV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: Sport klub na telekomovoj IPTV

    da li cete uspeti u roku od 2-3 meseca da ubacite sk i sk+ u IPTV mnogo mi se gleda tenis....molim vas za sve ljubitelje sk.....koji imaju IPTV....please

    Comment


    • #32
      Odg: Sport klub na telekomovoj IPTV

      [quote author=nemanja cilim link=topic=875.msg128922#msg128922 date=1273064329]
      da li cete uspeti u roku od 2-3 meseca da ubacite sk i sk+ u IPTV mnogo mi se gleda tenis....molim vas za sve ljubitelje sk.....koji imaju IPTV....please
      [/quote]
      bas, bas tesko

      Comment


      • #33
        Odg: Sport klub na telekomovoj IPTV

        Molim vas u ime svih ljubitelja tenisa da ubacite sk i sk+ u IPTV i jer se misli u toku leta da se ubaci.......xvala unapre.......

        Comment


        • #34
          Odg: Sport klub na telekomovoj IPTV

          [quote author=aleksa steg link=topic=875.msg128948#msg128948 date=1273082726]
          Molim vas u ime svih ljubitelja tenisa da ubacite sk i sk+ u IPTV i jer se misli u toku leta da se ubaci.......xvala unapre.......
          [/quote]

          Odgovoreno ti je.
          Nemoj vise da pravis naloge, da spamujes bez potrebe.


          Comment


          • #35
            Odg: Sport klub na telekomovoj IPTV

            poludecu bez sport kluba oce li skoro na iptv-u.......xex....ne mogu da se suzdrzim.........

            Comment


            • #36
              Odg: Sport klub na telekomovoj IPTV

              [quote author=aleksa steg link=topic=875.msg132072#msg132072 date=1274292577]
              poludecu bez sport kluba oce li skoro na iptv-u.......xex....ne mogu da se suzdrzim.........
              [/quote]
              hahaha. bas, bas tesko

              Comment


              • #37
                Odg: Sport klub na telekomovoj IPTV

                Cim se Telekonj privatizuje i kad neke stvari legnu na svoje mesto &+I}\ Cenim ^%@7f I#^@8

                Comment


                • #38
                  Odg: Sport klub na telekomovoj IPTV

                  da li ce skoro posto mi se bas gledao mec sevila-atletico a sad i premier liga pa da li ce do pocetka premier lige biti sport kluba i sport klub+ biti na iptv-u......

                  [gmod]Prestani da spamujes i otvaras naloge,odgovoreno ti je![/gmod]

                  Comment


                  • #39
                    Odg: Sport klub na telekomovoj IPTV

                    ,,Još samo kad bi SBB skinuo svoje monopolističke šape sa SK-a i pustio ga drugim operaterima (Digi, IPTV, Polaris), bilo bi super. Mada od toga nema ništa, voleo bih da grešim.
                    Ko je na SBB kablu uživaće a ostali neka idu u kladionicu, tamo barem card sharing šljaka u najveće.
                    Ne znam za druge ali po meni TotalTV je jedna veoma skupa egzibicija za naš nazovi standard''. stajkowski ... jedan drugi forum.
                    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                    madden balkanska liga

                    Comment


                    • #40
                      Odg: Sport klub na telekomovoj IPTV

                      [quote author=dr.dule link=topic=875.msg132353#msg132353 date=1274367862]
                      ,,Još samo kad bi SBB skinuo svoje monopolističke šape sa SK-a i pustio ga drugim operaterima (Digi, IPTV, Polaris), bilo bi super. Mada od toga nema ništa, voleo bih da grešim.
                      Ko je na SBB kablu uživaće a ostali neka idu u kladionicu, tamo barem card sharing šljaka u najveće.
                      Ne znam za druge ali po meni TotalTV je jedna veoma skupa egzibicija za naš nazovi standard''. stajkowski ... jedan drugi forum.
                      [/quote]
                      pa kako je sk na svim drugim operaterima?

                      Comment


                      • #41
                        Odg: Sport klub na telekomovoj IPTV

                        na svim forumima u kojima se spominje kablovska distribucija i tv kanali , sk i sk plus vaze kao ikebana SBBu a i svi znaju da su vam sredista firmi u istoj zgradi. sada na vama je da se ta slika promeni.

                        ne bih da trujem ali SK nije dzabe kanal. odbija se od pretplate neki deo (0.45evra po korisniku iz listinga jednog kablovskog operatera) a imate i reklama pa kada se vec hvalite sa time da ste bolji od magle. usput tamo ne vidoh nijednu reklamu za ovih sest meseci. brat bratu uzimate i vi dobru kintu.

                        kada smo vec kod tih distributera...koliko njih re-emituje oba programa Sportklub -a ?
                        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                        madden balkanska liga

                        Comment


                        • #42
                          Odg: Sport klub na telekomovoj IPTV

                          [quote author= ]
                          Inače, da sad imamo regulatore koji rade svoj posao, prisilili bi SBB da omogući dostupnost Sport kluba i Sport kluba+ na svim platformama, na isti način na koji britanski Ofcom tera Sky da spusti cenu Sky Sportsa 1 i 2 u konkurentskim platformama (da ih uvrsti u tuđe ponude naterali su ga odavno).
                          [/quote]

                          Ted

                          Tome se ja nadam. Kad malo Evrope udje i kod nas da ce se neke stvari promeniti #$&+|r Ali otom potom *$^%T *$^%T

                          Comment


                          • #43
                            Odg: Sport klub na telekomovoj IPTV

                            da li ce biti sk i sk+ na iptv-u do septembra ali nemojte mi ogdovarati nepravi vise naloge kad ih nepravim........sto samo iptv nema sk i sk+ u svojoj ponudi......i da li ce ih skoro imati........

                            Admin Message
                            Odgovoreno ti je barem 3 puta. To sto ti se odgovor ne svidja, to nije razlog da spamujes. Takodje, spamom nista neces ubrzati ili popraviti. Znam sve tvoje naloge. Nemoj biti naivan i prepotentan. Postuj pravila. Ne odgovaraj mi na ovu poruku.

                            Comment


                            • #44
                              Odg: Sport klub na telekomovoj IPTV

                              necu vise da smaram ljude samo mi recite da li ce te i kad biti na iptv-u. . . . . . .sta od sporta da gledam na sport klubu nista pa molim vas do pocetka septembra ako nemozete pre toga. . . . . .ja vas cekam zeljno na iptv-u &^@4(

                              Comment


                              • #45
                                Odg: Sport klub na telekomovoj IPTV

                                @ d.zoni997
                                Rekao ti je gazda, vrlo tesko. Ako se sta promeni bices prvi obavesten.

                                Comment

                                Working...
                                X