Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Gran Premio Santander D'Italia 2011 - Monza

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ja sam izgubio i zelju i volju za ovom sezonom jer se zna ko ce je dobiti nazalost, okrecemo se novoj , ovde samo cudo moze da se desi pa da ,,supermen,, ne postane sampion
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #32
      Na apsolutni sok svih nas Red Bul najbrzi na treningu Masa treci, Meklareni, Mercedesi, Alonso, Fors Indije. Sada svi iscekujemo kvalifikacije.

      http://www.grandprix.com/race/r852p3...=grandprix.com
      Last edited by Nebojsa; 10-09-11, 11:28.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #33
        http://www.chatzy.com/300711426065

        Pricaonica je otvorena
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #34
          Bio je najbrzi celog vikenda, RB se nije (kako je to ranijih godina bivalo) zalio i kukao sto je na redu Monza, sredili su brzinu bolida i ucinili nesto po prvi put do sad, uzeli su pol na Monzi. Neverovatna sezona za njih se nastavlja, ostalima samo ostaje da kupe mrvice sa poda... McLaren je upotpunio prvi startni red, Hamilton, pa Button, mogao je Hamilton mozda i do pola, ali greska na ulazu u sikani Della Rogia, tj. kasno kocenje i ispadanje iz ritma su upropastili ceo krug. Iza je Alonso, sa vremenom za gotovo sekund sporijim u odnosu na proslu godinu, slede Webber, Massa, Petrov, Schumacher, Rosberg i Senna koji nije ni vozio u Q3. Evo i svih vremena sa kvalifikacija:

          QAUL.jpg

          Sta sutra mozemo ocekivati, veliko je pitanje, jer sve zavisi od starta... Ako Vettel zadrzi vodjstvo, ponovo ce najverovatniije pobeci i pobediti, ali ako ga Hamilton prestigne, automatski se i Alonso i Button ukljucuju u borbu za pobedu, pa i Webber. Safety Car je vrlo moguc, stavise, ocekujem bar jedan, moze da promeni puno, a opet, ne mora da promeni nista, sve u zavisnosti od toga ko vodi... Nadam se dobroj trci i trijumfu Alonsa, ali za to je pored njegove voznje, potrebna i dobra taktika i dobar rad tima u boxu, za koje se nadam da na njihovoj domacoj trci, makar, nece izostajati...

          Comment


          • #35
            Ja ne razumem zašto ljudi očekuju da svaka sezona bude neizvesna....? Poeni nisu jedini aspekt formule 1.
            Ali trka....
            Očekujem da Vettel ima dobar start i da se Hamilton opet muči, štaviše očekujem da će ga i Button i Alonso preteći na startu.
            Mislim da će Massa dobro da startuje ali da će ipak biti 6. na kraju 1. kruga.
            Ne znam, mislim da će Vettel napraviti veliku prednost u prvom krugu i da niko neće protiv njega da koristi DRS zbog toga. Mislim da je apsolutno fokusiran na pobedu i slušajući "team radio" RBR posle kvalifikacija, oni su brate opušteni!! Mnogo dobar TIM!

            Comment


            • #36
              Sta se desilo sa Buttonom u poslednjem krugu kvalifikacija? Bio je brz i onda je skrenuo u PIT....

              Comment


              • #37
                Originally posted by pretorian View Post
                Ja ne razumem zašto ljudi očekuju da svaka sezona bude neizvesna....? Poeni nisu jedini aspekt formule 1.
                Ali trka....
                Očekujem da Vettel ima dobar start i da se Hamilton opet muči, štaviše očekujem da će ga i Button i Alonso preteći na startu.
                Mislim da će Massa dobro da startuje ali da će ipak biti 6. na kraju 1. kruga.
                Ne znam, mislim da će Vettel napraviti veliku prednost u prvom krugu i da niko neće protiv njega da koristi DRS zbog toga. Mislim da je apsolutno fokusiran na pobedu i slušajući "team radio" RBR posle kvalifikacija, oni su brate opušteni!! Mnogo dobar TIM!

                Slazem se za zanimljivost, prethodnih godina sampionat je bio zanimljiv, ali trke su bile uzas. Ove godine obrnuto, ali ne bunim se, cak sta vise ovako mi je bolje, mada ne pobedjuje moj favorit, ali sta da se radi...
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Originally posted by NSviper View Post
                  Sta se desilo sa Buttonom u poslednjem krugu kvalifikacija? Bio je brz i onda je skrenuo u PIT....
                  E to sam i ja primetio, bas cudno, nznm stvarno...
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Britanski novinari se nadaju da Vettel nije nepobediv: http://www.autosport.com/news/report.php/id/94453

                    Ostaje da se vidi. imam neki osecaj da Vettel ipak zna sta radi, nije bas da ovi bolidi provode mnogo vremena na iznad 325km/h..
                    Batracer - tema na forumu

                    mom.rs

                    Comment


                    • #40
                      ovako ce vam bit....po obicaju alonso i massa ce dobro da startuju alo ce se probiti do 2 pozicije a mas do 4.....vet i ham ce da padnu a but ce preci u vodjstvo.....na kraju trke...naravno ALONSO ce da pobedi
                      www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • #41
                        Sumi kraljina drzi Meklaren 15 krugova iza sebe
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #42
                          Samo cu reci , Alonso za start , Schumi Ostalo nista necu spominjati , nije vise F1 , sada je Forttela 1
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #43
                            Sumi se fino nosi sa Hamiltonom, samo steta sto ga Baton pretekao.
                            Fetel sa spoljasnje strane pretekao Alonsa i ovaj mu nista nije mogao uraditi.Vidi se to kolko je RB mocniji u odnosu na Ferrari.Imao sam osecaj ko da Fetel pretice slabije vozace na taj nacin nego Alonsa.

                            Comment


                            • #44
                              Sezona je i zvanicno gotova. Vidimo se sledece sezone. Cestitam Vettelovim navijacima
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #45
                                Au, sta au, jel ovo bila trka? Ovo je bilo smesno, dzabe i DRS i sve, kad je RB nadmocan, sto rece Maric91, Vettel kao da je prestizao nekog za citav krug, a ne Alonsa za prvu poziciju. Nisam pre vikenda verovao da je RB toliko popravio brzinu da moze da pobedi na Monzi, debelo sam pogresio... Svaka cast Vettelu, 8. pobeda u sezoni, titula je overena i upotpunjena sa ovom pobedom, pobedom na stazi gde je prosle godine zaostajao pola minuta na kraju trke. Button je odvezao solidnu, stabilnu trku, iskoristio situaciju sa Hamiltonom i Schumacherom, koji su se klali 30 krugova, a Alonso je spasio sta se spasti moze nakon jos jednog sjajnog starta, ocekivao sam da pobedi na ovoj trci ili Spa pred letnju pauzu, od toga nema nista, samo ako Vettel izleti na nekoj stazi, on moze da se nada pobedi. Hamilton je platio ceh sto se vukao iza Schumachera toliko dugo, na kraju se priblizavao Alonsu sekund po krugu, doduse i Alonso je dosta usporio negde 6-7 krugova pred kraj, kad je shvatio da je najpametnije cuvati motor. Schumacher , sampion ne umire lako, kako je strucno drzao Lewisa iza, samo na vozacko umece, jer podesili su bolid za maximalnu brzinu kako ne bi gubili na SC pravcu brzinu u odnosu na one iza njega, koji imaju DRS. Cak, ako sam dobro primetio, bio je brzi na pravcu cim bi se Hamilton izvukao iz zavetrine, a imao je DRS... Konacno, Lewis se setio da je najbolje da ulozi pun KERS na samo jedno mesto i na pravcu od Lesmo 2 do Askari sikane ga prestigao. Massa, mukica, izvuce se posle, krajnje neinteligentnog napada Webbera i zavrsio je na 6. Alguersuari, tiha voda breg roni, Toro Rosso bolje da zadrzi ovog malog, zavrsio na 7. Di Resta jos jednom solidan, 8, a pratili su ga Senna i Buemi. Izuzetno mi je zao zbog Sauber ekipe, i Kobayashi i Perez su imali tehnickih problema, nisu zavrsili trku... Evo rezultat na kraju trke, ne verujem da ce se menjati, eventualno zbog onog incidenta sa pocetka trke:

                                RACE 2011.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X