Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK Eurobasket2011 liga - diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pih sta je bre ovo, kakvu sam grupu izvuk'o, k'o da nas je Pizon sastavio trebali ste nesto teze da mi turite, da se makar malo oznojim

    Comment


    • #32
      Ja se ne bih hvalio ali mislim da se pobednik vec zna
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #33
        Originally posted by D-Wade View Post
        Ernesto brate, slobodno ti promasuj na pocetku, necu se ja ljutiti.
        Igracu samo onoliko koliko to bude bilo potrebno, cuvam srecu za drugu fazu.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • #34
          Sto volim kad sam prvi u grupi, pa makar i pre pocetka takmicenja.

          Posto sam od skoro ovde, ne poznajem sve clanove, ali za sada ce mi Fresh i MVP biti najveci konkurenti.

          Rekoh, ostale clanove u grupi ne poznajem, ali cu se truditi da odradim skauting pre pocetka prvenstva.

          Comment


          • #35
            Kakva je ovo smejurija od grupe
            Pa sta ja da igram sa Ljubom i Vladanom
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • #36
              Originally posted by Sub-Zero View Post
              Sto volim kad sam prvi u grupi, pa makar i pre pocetka takmicenja.

              Posto sam od skoro ovde, ne poznajem sve clanove, ali za sada ce mi Fresh i MVP biti najveci konkurenti.

              Rekoh, ostale clanove u grupi ne poznajem, ali cu se truditi da odradim skauting pre pocetka prvenstva.
              E pa ja sam pocastvovan sto me smatras konkurentom...
              Moracu da malo kalkulisem da bi video s kim se dalje ukrstam u daljem toku takmicenja da ne bi zapao u tesku grupu.. Bice vrlo uzbudljivo, jedva cekam pocetak.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • #37
                Kod mene sve neki : Nebojsa,Sub-Zero,Notorius , sve lakse do lakseg
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #38
                  Bogami mislim da je najteža zadnja grupa i to ne zbog toga što sam ja tamo
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • #39
                    Koliko ide dalje iz svake grupe,posto u mojoj su dva moda kosarke,tako da znaci da od treceg mjesta se nadam na dolje
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Krle View Post
                      Bogami mislim da je najteža zadnja grupa i to ne zbog toga što sam ja tamo
                      Ma 'de bre najteza, ima da vas pregazim ko plitak potok Vi se borite za 2., 3. i 4. mesto, prvo je zauzeto

                      Comment


                      • #41
                        Moja grupa nije losa,imam neke sanse da prodjem dalje.

                        Comment


                        • #42
                          Ionako cemo Bane i ja da igramo finale.

                          Comment


                          • #43
                            Neki su ovde bas optimisti...

                            Comment


                            • #44
                              Lepo, lepo, vec nabijamo tenziju, trash-talk je uvek dobra stvar

                              Comment


                              • #45
                                Ja bre ne znam da se kladim,a trash talkujem sve u 16

                                Comment

                                Working...
                                X