Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Shell Belgian Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Fetel, nadam se da ce mu se pokvariti bolid za vreme trke. Nikad se ne zna.
    Ipak, radujem se sto ce mu Hamilton disati za vratom.
    Sta reci za Batona koja glupa odluka.
    Ipak, verujem da ce biti zanimljivo, ne kao motogp, ali dovoljno dobro.

    Comment


    • #17
      steta za sumija....mogao je do prvih 5...steta za alonsa........kako sam vikao kad sam vidio da je alonso 8......i svaka cast za sennu...7 mesto je odlicno....za debitanta
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • #18
        Originally posted by vesna8.11 View Post
        Fetel, nadam se da ce mu se pokvariti bolid za vreme trke. Nikad se ne zna.
        Ipak, radujem se sto ce mu Hamilton disati za vratom.
        Sta reci za Batona koja glupa odluka.
        Ipak, verujem da ce biti zanimljivo, ne kao motogp, ali dovoljno dobro.
        Eh Vesna mogla bi malo manje da hejtujes F1 , znam da je prethodnih godina MotoGP bio zanimljiviji, ali ove sezone je zanimljivost zestoko prevagnula u korist formule. Iako mozda ne izgleda tako po tabeli, ali trke su bile fenomenalne.

        Buttonova ekipa je pogresila, ali cekujem ga da se bori za visok plasman sutra. Mada je na Spa veoma tesko bilo sta nadoknaditi taktikom.
        sigpic

        Comment


        • #19
          Originally posted by Tony_G View Post
          Eh Vesna mogla bi malo manje da hejtujes F1 , znam da je prethodnih godina MotoGP bio zanimljiviji, ali ove sezone je zanimljivost zestoko prevagnula u korist formule. Iako mozda ne izgleda tako po tabeli, ali trke su bile fenomenalne.

          Buttonova ekipa je pogresila, ali cekujem ga da se bori za visok plasman sutra. Mada je na Spa veoma tesko bilo sta nadoknaditi taktikom.
          Jos da Vettel nema toliku prednost pa da i rezultatski bude neizvesno a kako stvari stoje on ce i Spa uzeti
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #20
            Oce, ali u nekom drugom zivotu...

            Di ste drustvo!!!!

            Nebojsa, otvaranje je sasvim u skladu sa trkom... Legen, cekaj, cekaj... darno!

            Bio sam u selu do pre oko sat vremena, nista nisam u elementu... Nisam gledao trke citavih 5 nedelja, ni Hungaroring nisam odgledao. Au, oduzilo mi se kao nikad do sad! Steta za Schumija, peh, no dobro. A i Nando nije bas najbolje prosao. Sta da se radi... Trebalo bi da bude sjajna trka, uzeleo sam se ljutih masina!

            Pozz!!!

            Comment


            • #21
              Nije nikakva steta za Sumija,a ni peh,jednostavno covjek treba da se povuce,ovo je stvarno bilo previse!Vjerovatno necu ovako sjutra razmisljati i biti nervozan,ali mi je zao da ga vidim u ovakvom stanju,pratim ga preko 15 godina,navijam za njega,drago mi je da i sad imam za nekog da navijam,ali mokra Spa i on napravi onakvu gresku,ono je cista vozacka greska i onda kaze preko radija da je totalno neocikvano,strasno!Ne vjerujem da mzoe nesto vise ni sjutra,sad cak prizeljkujem i da ne bude kise,cini mi se da bi mu bile vece sanse,a Montreal nije davno bio i svi znamo sta je tada radio...
              20. godina,veliki jubilej i tada je sa gorim bolidom nego danas napravio veliku stvar,baksuzna zlatna kaciga
              No da ne smaram vise sa Sumijem,pobjednik dana je Bruno Sena,svaka mu cast,ne samo za danasnje voznje,za citav vikend.Nije mi drago sto vise u gridu nema Hajdfelda,mjesto mu je tu ako mene pitate,ali je Bruno pokazao velike stvari i taman kad su svi pomislili evo suve staze i nece nista moci Petrovu on ga i tu pobijedi.Kapa do poda!
              Opet je svima Fetel lupio samarcinu,ma sto se kvalifikacija tice i brzog kruga nema mu ravnog,ni njemu ni RB-u,nema tu sta da se prica.Moze se momku da izgleda nezaintresovano,da ne forsira,kad treba tu je i prvi je na kraju.Luis dobar,au kakvu je glupost napravio Maldonado,nego nismo ono dobro vidjeli,pa je li moguce da misli da ga je Luis usporio,nije mu on kriv nego spori Barikelo koji je napravio gresku i opet nece nikoga da propusti,a preko sekundu je izgubio sigurno.Izgledalo je sve ok na Luisovom bolidu posle toga,mehanicari su posteno zeznuli(da ne kazem nesto drugo) Batona,jos ih covjek dva puta pita jeste li sigurni i oni ga opet zovu u boks,morace mnogo da radi sjutra.Alonso razocarao,ocekivao sam vise od njega,nekako je potpuno nekonkurentan bio na suvoj stazi,moguce da je tu i set-up odradio posao,ipak ja od njega ocekujem na trci velike stvari,mnogo je ljudi koje moze vec na samom startu da pretekne.Razocarao me i Veber,cijelo vrijeme je najbrzi,ima dobar tempo i na kraju nista.Odlican Masa,on se definitivno budi i ovo izgleda sve bolje,Algersuari fenomenalan,Niko standardno.Nista novo krilo nije donijelo Vilijamsu,nema tu pomaka,mada treba sacekati idealne uslove,danas to nisu bili...
              Last edited by Vladan; 27-08-11, 20:01.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by NebojsaNS View Post
                @pretorian Bilo je cetiri nedelje pauze i cemu
                Gospodin komentator je na početku prvog treninga rekao "dobrodošli nazad posle tri nedelje pauze" i tako nastavio za vreme celog treninga!
                I hvala što me svrstavaš u one koji ne znaju da je bilo 4 nedelja... ;)

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Vladan View Post
                  Nije nikakva steta za Sumija,a ni peh,jednostavno covjek treba da se povuce,ovo je stvarno bilo previse!Vjerovatno necu ovako sjutra razmisljati i biti nervozan,ali mi je zao da ga vidim u ovakvom stanju,pratim ga preko 15 godina,navijam za njega,drago mi je da i sad imam za nekog da navijam,ali mokra Spa i on napravi onakvu gresku,ono je cista vozacka greska i onda kaze preko radija da je totalno neocikvano,strasno!Ne vjerujem da mzoe nesto vise ni sjutra,sad cak prizeljkujem i da ne bude kise,cini mi se da bi mu bile vece sanse,a Montreal nije daleko bio i svi znamo sta je tada radio...
                  20. godina,veliki jubilej i tada je sa gorim bolidom nego danas napravio veliku stvar,baksuzna zlatna kaciga
                  No da ne smaram vise sa Sumijem,pobjednik dana je Bruno Sena,svaka mu cast,ne samo za danasnje voznje,za citav vikend.Nije mi drago sto vise u gridu nema Hajdfelda,mjesto mu je tu ako mene pitate,ali je Bruno pokazao velike stvari i taman kad su svi pomislili evo suve staze i nece nista moci Petrovu on ga i tu pobijedi.Kapa do poda!
                  Opet je svima Fetel lupio samarcinu,ma sto se kvalifikacija tice i brzog kruga nema mu ravnog,ni njemu ni RB-u,nema tu sta da se prica.Moze se momku da izgleda nezaintresovano,da ne forsira,kad treba tu je i prvi je na kraju.Luis dobar,au kakvu je glupost napravio Maldonado,nego nismo ono dobro vidjeli,pa je li moguce da misli da ga je Luis usporio,nije mu on kriv nego spori Barikelo koji je napravio gresku i opet nece nikoga da propusti,a preko sekundu je izgubio sigurno.Izgledalo je sve ok na Luisovom bolidu posle toga,mehanicari su posteno zeznuli(da ne kazem nesto drugo) Batona,jos ih covjek dva puta pita jeste li sigurni i oni ga opet zovu u boks,morace mnogo da radi sjutra.Alonso razocarao,ocekivao sam vise od njega,nekako je potpuno nekonkurentan bio na suvoj stazi,moguce da je tu i set-up odradio posao,ipak ja od njega ocekujem na trci velike stvari,mnogo je ljudi koje moze vec na samom startu da pretekne.Razocarao me i Veber,cijelo vrijeme je najbrzi,ima dobar tempo i na kraju nista.Odlican Masa,on se definitivno budi i ovo izgleda sve bolje,Algersuari fenomenalan,Niko standardno.Nista novo krilo nije donijelo Vilijamsu,nema tu pomaka,mada treba sacekati idealne uslove,danas to nisu bili...
                  Dobro izanalizirano ali....
                  Ljudi, Schumi nije kriv za ono što se desilo, bio je problem sa točkom. Haug mu se čak javno izvinio!!
                  Senna jes' bio dobar, ali ajde da prođu bar dve trke pa da ga hvalimo.
                  Ostalo se sve slažem i jedva čekam da prođe ovih sledećih 17 sati do trke....
                  Trka će biti zanimljiva i biće puno preticanja, a Alonso garant na podijumu (iako sam Ferrari fan i iako ga ne volim)
                  Ja mislim, na kraju trke:
                  1. Hamilton (iako ga ne volim nešto)
                  2. Alonso
                  3. Vettel
                  4. Massa
                  5. Button
                  6. Webber
                  7. Schumacher (malo da zasladim....)
                  itd...
                  generalno mislim da će u trci Mclaren i Ferrari biti jači od RBR, što je dobro!

                  Comment


                  • #24
                    [QUOTE=pretorian;582496]
                    Ja mislim, na kraju trke:
                    1. Hamilton (iako ga ne volim nešto)
                    2. Alonso
                    3. Vettel
                    4. Massa
                    5. Button

                    stavi tu tvoju prognozutamo na temu kladionica,,,,
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by pretorian View Post
                      Ja mislim, na kraju trke:
                      1. Hamilton (iako ga ne volim nešto)
                      2. Alonso
                      3. Vettel
                      4. Massa
                      5. Button
                      stavi to na temu kladionica....
                      www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by pretorian View Post
                        Gospodin komentator je na početku prvog treninga rekao "dobrodošli nazad posle tri nedelje pauze" i tako nastavio za vreme celog treninga!
                        I hvala što me svrstavaš u one koji ne znaju da je bilo 4 nedelja... ;)
                        Izvini, nisam gledao prenos na SK, onda si skroz u pravu. I bilo mi cudno, ali ajde, otkud znam...
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by pretorian View Post
                          Dobro izanalizirano ali....
                          Ljudi, Schumi nije kriv za ono što se desilo, bio je problem sa točkom. Haug mu se čak javno izvinio!!
                          Senna jes' bio dobar, ali ajde da prođu bar dve trke pa da ga hvalimo.
                          Ostalo se sve slažem i jedva čekam da prođe ovih sledećih 17 sati do trke....
                          Trka će biti zanimljiva i biće puno preticanja, a Alonso garant na podijumu (iako sam Ferrari fan i iako ga ne volim)
                          Ja mislim, na kraju trke:
                          1. Hamilton (iako ga ne volim nešto)
                          2. Alonso
                          3. Vettel
                          4. Massa
                          5. Button
                          6. Webber
                          7. Schumacher (malo da zasladim....)
                          itd...
                          generalno mislim da će u trci Mclaren i Ferrari biti jači od RBR, što je dobro!
                          Da,sad vidim,kad sam komentarisao nisam isao da provjeravam vijesti,ipak je do ocajnog bolida
                          Meni se stvarno ucinjelo da je njegova greska,da mu je "pobjegao" bolid



                          Ma znam da je rano za neke velike pohvale,ali momak me odusevio zato sto je bukvalnom na svim uslovima bio brzi od Petrova,a znamo odlicno sta je Spa,to ne moze biti slucajno

                          Schumacher: Crash should not have happened

                          "Well, I would have wished for a different end to today's qualifying, but it is difficult to drive on three wheels - even if I should have the experience to do so in Spa," said Schumacher. "Seriously, this is certainly something that should not occur, but then this is also Formula 1; we are working at the highest level but still things can happen.

                          "At first, I wasn't sure what had happened, as I just felt myself lose the back end suddenly which is why I instantly apologised to the team. But then I saw the wheel off the car and understood the reason why I had lost control.

                          "Trying to find the good in the bad, I'd probably say that I still have some fresh sets of tyres left, and that there is only one direction to go tomorrow: forward."
                          http://www.gpupdate.net/en/f1-news/2...have-happened/

                          Ne znam je li pomenuto ali Mark je potpisao novi ugovor sa RB-om,potpuno ocekivano sto se mene tice,naravno svi su izbjegli 107% pravilo i svi ce biti na startu sjutra,to ne treba ni govoriti,nego dobro

                          Uopste ne videim napredak kod Vilijamsa,novo krilo nije donijelo nista dobro,kod Mecke isto,neka se posvete vec sad bolidu za sledecu sezonu...
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            pozdrav svima,vec neko vreme citam postove na ovom forumu ali evo tek danas sam odlucio da napravim svoj profil,inace veliki sam napaljenik na F1 i navijam za Hamiltona koji vidim da ba ovde nije omiljen ali dobro,inace sto se tice sutrasnje trke,ocekujem da ce biti sjajna,posebno jer se vozi u Belgiji i nadam se pobedi hamiltona i da ce mali svaba sutra da podbaci pa da se sampionat donekle zakomplikuje,zao mi je buttona jer tim je opet uspeo da mu upropasti trku jer ce sutra morati da startuje sa 13-og mesta ali s obzirom da bi moglo biti kise i da je button odlican strateg ne bi me cudilo da dodje i do podijuma ako ne i do pobede ko u kanadi,iskreno se nadam da cu se lepo druziti ovde sa vama
                            Last edited by ; 28-08-11, 02:50.

                            Comment


                            • #29
                              dobro dosao infinity....uzivaj i pisi.pozdrav
                              www.balkansimracing.com/forum

                              Real cars. Real racing. Dobrodosli

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Infinity View Post
                                pozdrav svima,vec neko vreme citam postove na ovom forumu ali evo tek danas sam odlucio da napravim svoj profil,inace veliki sam napaljenik na F1 i navijam za Hamiltona koji vidim da ba ovde nije omiljen ali dobro,inace sto se tice sutrasnje trke,ocekujem da ce biti sjajna,posebno jer se vozi u Belgiji i nadam se pobedi hamiltona i da ce mali svaba sutra da podbaci pa da se sampionat donekle zakomplikuje,zao mi je buttona jer tim je opet uspeo da mu upropasti trku jer ce sutra morati da startuje sa 13-og mesta ali s obzirom da bi moglo biti kise i da je button odlican strateg ne bi me cudilo da dodje i do podijuma ako ne i do pobede ko u kanadi,iskreno se nadam da cu se lepo druziti ovde sa vama
                                Sad nas ima 2 navijaca Hamiltona, ostali su uglavnom Alonsovi i Schumijevi...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X