Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group D - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ukrajinci pobedili Bugare sa 67:56 itime istakli kandidaturu za trece mesto.Sutrasnja utakmica sa Gruzijom moze da odluci ko ce biti treci u grupi.

    Comment


    • #17
      Pogledaj :Lorbeka,celu cetvrtinu igra sa 12 poena ne moze da ubaci jedan kos jos

      Comment


      • #18
        Originally posted by Drazen 3 View Post
        Pogledaj :Lorbeka,celu cetvrtinu igra sa 12 poena ne moze da ubaci jedan kos jos
        Sto ce ubacivati , taman 12 koliko i treba Gledao sam Sloveniju malo na SLO TV 2 koliko sam stigao u dnevnom posto u sobi nemam kanal , Lorbek ubacio 2-3 trojke , solidno igrao , Gruzija ima dosta navijaca i drzali su se do zadnje cetvrtine i onda su pukli i SLovenci zavrsili. Ne ocekujem nista od Slovenije na ovom prvenstvu pre svega je njih Zdovc drzao u igri. Nema tu prodornosti sve tromo.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #19
          Koji pacijent je Lorbek.Lik je sutirao bacanja 4-12.Alooooo, pa treba da ga bude sramota sto sutira na nivou jednog Sakila O'Nila za kog se zna zasto je tako sutirao bacanja.

          Comment


          • #20
            Originally posted by Maric91 View Post
            Koji pacijent je Lorbek.Lik je sutirao bacanja 4-12.Alooooo, pa treba da ga bude sramota sto sutira na nivou jednog Sakila O'Nila za kog se zna zasto je tako sutirao bacanja.
            Mislim da si se zeznuo, to mu je ukupan sut iz igre... Bacanja je gadjao 2-2..;)
            Samo je trebao jos jedan kos da da koliko je meni potrebno, al toliko los sut iz igre nije ni cudo, strasnoo...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • #21
              Ne znam da gledam u statistiku.
              Cudno je to da je trojke sutirao mnogo preciznije, a onako lose za dva.Pa zar on nije jedan od najdominantnijih centara u Evropi?
              Upropasti ga Barselona.Mogu tek misliti sta ce biti kada bude za godinu dana presao u San Antonio.

              Comment


              • #22
                Nece se on naigrati u SAS...pa Spliter je bio nevidljiv,mada verujem da ce Brazilac biti sve bolji i bolji,dok ce Lorbek da stagnira.

                Comment


                • #23
                  A i nesto Lorbek nije mlad da bi igrao puno minuta.
                  Postoji mogucnost da ce Dankan da na kraju sledece sezone napusti SA, pa Lorbek skuplja minute kao rezervista Bleru.

                  Comment


                  • #24
                    Je li ovo Bugarska prosla?
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Reise View Post
                      Je li ovo Bugarska prosla?
                      Pa ne bas, proci ce ako Belgija dobije Ukrajnu, pa ce Gruzija i Bugarska imati po 2-3 skor i Bugarska zbog boljeg medjusobnog duela ide dalje.. Ako Ukrajna pobedi Belgiju onda se stvara krug izmedju Ukrajne, Bugarske i Gruzije i najbolju kos razliku ima Gruzija i onda ona ide dalje..
                      Vrlo jednostavno, Ukrajna ako pobedi, Gruzija ide dalje, Ukrajna izgubi, Bugarska ide dalje...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • #26
                        Nadam se da ce braca Rusi doci do pobede,cini mi se da su dosta potcenjeni ovde,po meni su jedni od glavnih favorita za medalju,u top 5 sigurno.Lose su startovali ali se lagano vracaju u mec
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Dacha View Post
                          Nadam se da ce braca Rusi doci do pobede,cini mi se da su dosta potcenjeni ovde,po meni su jedni od glavnih favorita za medalju,u top 5 sigurno.Lose su startovali ali se lagano vracaju u mec
                          Cim gube od Slovenaca nisu ni za drugu fazu , ni Slovenci a ni Rusi da su upali u bilo koju drugu grupu , nebitno koju ne bi prosli , jedino mozda kao 3 u grupi A , dalje nikakve apsolutno sanse ne bi imali , ionako su se mucili Rusi sa svima
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #28
                            Zanimljivo vidjenje imas, moram da priznam... Jest' da nema veze s mozgom, al' dobro.
                            Slovenci i Rusi su zasluzili da budu u sesirima u kojima su se nasli na zrebu i stoga nisu ni u jednoj od prve 3 grupe sto je i normalno. Isto tako, to su dve odlicne ekipe koje ce dici nivo igre kada bude potrebno.
                            Mi se nismo mucili? Letonija? Izrael? Sinoc zamalo da Dirk sam okrene utakmicu? Ajde molim vas, razmislite malo pre nego sto postujete nesto...
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by T-Mac View Post
                              Zanimljivo vidjenje imas, moram da priznam... Jest' da nema veze s mozgom, al' dobro.
                              Slovenci i Rusi su zasluzili da budu u sesirima u kojima su se nasli na zrebu i stoga nisu ni u jednoj od prve 3 grupe sto je i normalno. Isto tako, to su dve odlicne ekipe koje ce dici nivo igre kada bude potrebno.
                              Mi se nismo mucili? Letonija? Izrael? Sinoc zamalo da Dirk sam okrene utakmicu? Ajde molim vas, razmislite malo pre nego sto postujete nesto...
                              Porediti Izrael sa Bugarima,Gruzijcima,Belgijancima i Ukrajincima je apsurd. Bugari imaju samo Earla Rowlanda i preko njega se zasniva igra , Gruzija igra dosta preko Paculije , Belgijanski ocajni , Hervelle se povredio pre prvenstva , Ukrajince ne znam. Izrael ima dosta igraca po Evropi dobrih : Eliyahu,Blu,Halperin donekle , znaci velika je razlika , ne pricam ti ja o mucenju , ja ti pricam o losoj igri sto ce izaci na videlo u nastavku i videces da ce svi iz C proci u QF i 1 iz D ko prenese 4 boda
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #30
                                Ludnica,RTCG se posle Spanije i Turske ukljucuje na ovaj mec i jos jedna nevjerovatna zavrsnica.Blat vice,nervira se,citavo vrijeme Rusi jure i onda Monja u poslednjoj sekundi pogadja sa distance
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X