Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group C - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by hamza_TM87 View Post
    Bosna sjajno odigrala prvo poluvrijeme,ako se sad jos teletovic raspuca... Najbitnije za Bosnu je da prebrodi sada ovu (za nas uvijek kobnu) 3/4 ako budemo vodili na kraju nje sve je moguce
    Izgleda da necemo

    Comment


    • #32
      Keno pogodi tricu Koja nas vraca u zivot.

      Comment


      • #33
        Ja se još psihički oporavljam od utakmice protiv Makedonije. Umalo da mi bude potonja u životu zbog onoliko uzbuđenja pa bi mi ispod nicka stajalo "dead member" . Srećom, i dalje sam tu ;)
        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

        Comment


        • #34
          e moj mirza.....samo jos da si ubacio koju tricu mozda bi i pobjedili a li sa sutem za 3 poena od 0-9 nicemu se nemozemo nadati, nepamtim kad je mirza imao ovakvu partiju
          Ali ako se mirza probudi i ostatak nastavi sa ovakvom dobrom igrom dobijamo makedonce,crno gorce i fince 100%

          Comment


          • #35
            Au 0-9 za tri, previse covek forsira i to mu je jedina mana...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • #36
              Ukoliko budemo igrali kao sa Makedoncima nema sanse da pobijedimo sjutra,ali necemo mi tako igrati,mora bolje.Kljuc je Pekovic,ukoliko bude na nivou ubijedjen sam da pobjedjujemo,do sad smo sa Bosnom izlazili na kraj,pobjeda nam donosi i drugi krug,eto motiva vise.
              sigpic

              Comment


              • #37
                Sta rade Finci

                http://www.sportlemon.tv/v-2/8/182/v-298387.html
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Vladan View Post
                  Ma sta rade crni Hrvati ??? Strasno, em sto je grupa smesna , a oni nmg se sastave... A njih sam prognzirao da budu drugi ovde.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • #39
                    Oni su po meni favoriti da budu 1 u grupi, nije Grcka vise ono sto je bila.
                    Evo ih 10-0 serija, lagano ovo ide..
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Gledam mec na HRT2,raspad sistema Hrvatske,diletatska igra,nemaju akcije ili je trica nerezonska,ili na centra bacaj,a Finci ubacuju i trice i ispod kosa,a bome i kontrama.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • #41
                        Kakva igra Bogdanovica!
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Provukose se Hrvati kroz iglene usi , da je Salin ubacio bacanja imali bi sanse , ovako 3 razlike i napad Hrvatska , tesko ce ici
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #43
                            bogdanovic cjepa trice drama 6/8

                            Comment


                            • #44
                              Huh , bas dobra tekma , a nisam to ocekivao

                              Finci odlicni , ali ipak pobjeda Hrvatske , najvise zahvaljujuci Bogdanovicu .
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • #45
                                Bogdanovic resio tekmu, solidan bio i Tomic, ostatak Hrvatskog tima ne moze da se sastavi... Ali Bogdanovic, svaka cast 6/8 za tri, fantasticno. Da nemaju njega Finci bi ladno dobili..
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X