Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group B - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eurobasket 2011 Group B - diskusije

    Group "B"
    Šiauliai
    Šiauliai Arena : kapacitet 5.700








    U ovoj temi cemo komentarisati desavanja iz grupe B.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

  • #2
    Aj da zapocnemo diskusiju o nasoj grupi

    Iako nemam neko misljenje o Barnjaniju,cak sta vise mislim da je jako precenjen,ali ne vidim kako bi mi mogli da ga cuvamo. Galinari je isto jako dobar.Ocekujem tesku utakmicu i nastu tesnu pobedu. Verujem da ce Teo da odigra maestralno.

    Sutra svi navijamo za Srbiju

    Comment


    • #3
      Samo da presudi ta naša timska igra! Barnjani najteži za čuvanje, Galinari ima odličan ulaz a i dobar šut za 3 (cele sezone je dobro gađao za 3), i Belineli isto dobar šuter.

      Što kaže Sale Đorđević šteta što igramo sa njima već u prvom meču jer oni nemaju ekipu (sistem u reprezentaciji) da odigraju kvalitetno ceo turnir. A sutra prvi meč, pa je sve moguće...

      Samo da imamo više raspoloženih igrača od njih sutra. Jedva čekam sutrašnji meč...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • #4
        Tezak mec na startu, ali ako se pobijedi samopouzdanje se dize. Ni ja stvarno ne znam kako ce Krle da izadje na kraj sa Barnjanijem, isto tako ne znam ko ce moci da zaustavi Galinarija. Ali imamo i mi nase adute i 2-3 igraca ne mogu igrati protiv cijele reprezentacije, to je svima jasno.
        I naravno ocekujem pobjedu Srbije!
        sigpic

        Comment


        • #5
          Bargnani je od Crnogoraca bio odguran od kosa i nije mnogo toga ucinio,ja se najvise plasim Gallinaria,a Bellinelia ce Tepa lagano zatvoriti.Ima Italija jos par dobrih igraca iz njihove lige koja je posle spanske najjaca u Evropi...a ti igraci uglavnom nisu igrali kvalifikacije.Ali oni opet nisu tim i mislim da cemo prelomiti krajem trece cetvrtine.
          Nasi najefikasniji igraci Rasic i neko od centara.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Gallinari ako ne otvori dobro utakmicu, nema od njega leba....Samo da ih ne prosere i nemaju sta da traze.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • #7
              Nema sta, Barnjani je njima osnova tima, a kako stoje stvari cuvace ga Savan na pocetku a posle vervatno Macvan, a to i nije bas dobra stvar... Savan je skoro isti tip igraca kao i Barnjani, samo sto je Savan dosta nizi, a obojica nisu neki veliki odbrambeni igraci, tako da ocekujem puno poena od njih dvojice. Belineli kad ga krene sut ne moze da stane, kao Delfino, ali on pored suta nema nista drugo, malo jaca odbrana na njemu i verujem da cemo ga zaustaviti. E sad Galinari, po meni izuzetno opasan igrac, mozda opasniji od Barnjanija, jer decko stvarno dobro sutira sa skoro svih pozicija, ima odlican prodor i ulaz ka kosu, a i dobro se snalazi u reketu jer ima zaista odlicnu tehniku pod kosem, i njega sacuvati ce biti pravi zadatak. Ostatak tima slabo znam sem Mancinelija, koga sam gledao prosle god u Milanu i igrao je veoma dobro. Ipak mislim da ce ovde nasi centri presuditi, jer smo tu mnogo jaci i kvalitetniji od Italijana, tu nemaju sanse i mislim da ce to mozda i biti Dudina taktika u zapletu meca.
              Ocekujem Teo da eksplodira sa asistencijama, i Rasic da pogodi 3-4 trojke, i naravno pobedu...
              Last edited by Freshman; 30-08-11, 19:31.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • #8
                Ma samo da ne krene onog Galinarija,jer je on paljevina i kad ga krene onda pogadja sve zivo,ali ako se on zaustavi i ako ga ne krene,mislim da nece biti problema.Naravno,njima je Barnjani najopasniji igrac,nesto kao Dirk kod Nemaca,al nece on moci sam protiv nasih centara,iako nisu sjajni u odbrani nece Andrea sam moci da nosi ekipu protiv ovako cvrste i jake reprezentacije.Belinelija bismo trebali da zadrzimo u napadu i poprilicno sam siguran da cemo uspeti.Ovi ostali,manje-vise i nisu neka pretnja
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • #9
                  Ne brinite, imamo mi previse jaku timsku odbranu za freelance filozofiju Italijana. Kao sto se mogli procitati u analizi, isuvise se oslanjaju na kreiranje napada iz 1 na 1, tu se posebno istice Bargnani. Imaju i par setova za Belinelli-a, ali ih ne koriste toliko cesto. U svakom slucaju, njihov napad se bukvalno oslanja na trojicu, vecina ostalih igraca je upitnog kvaliteta. Verovatno ce biti mali broj poena, posto Pianigiani trazi disciplinu u igri i cvrstu odbranu.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #10
                    Ma,dobijate vi Italiju.I mi smo ih dobili na nasem terenu 9 razlike
                    Dobija to Srbija lagano,nemoj da se brinete.Samo opusteno

                    Comment


                    • #11
                      Нисам неки стручњак, и нешто претерано упознат у Италију, али мислим да су та тројица мало прецењени и да ће Дуда и екипа да их одува, да ће Крле лепо да их затвори испод коша и тако ...
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Jel zna neko kakav je njihov plej Hackett? Meni strasno poznato ime,ali nikako da se setim kako ga znam

                        Comment


                        • #13
                          Ne mogu da ti odgovorim kakav je plej,ali mozda ti je poznat po plivacu Grent Haketu,zver je bio
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Dacha View Post
                            Ne mogu da ti odgovorim kakav je plej,ali mozda ti je poznat po plivacu Grent Haketu,zver je bio
                            Znam plivaca Bas me zanima da li ovaj igra prvu postavu...

                            Comment


                            • #15
                              Italija po imenima ima veoma dobru reprezentaciju, pa ce se neki zapitati kako to da ih niko ne smatra kao favorite . Prost je razlog, imaju 3 opcije u napadu, od kojih svaka "opcija" ima cilj da nabudzi statistiku . Bargnani je odlican suter sa poludistance i to ne samo iz mesta, nego ima i veoma mekanu ruku prilikom fadeaway pokusaja . Kao dodatak tome veoma je visok, pa ce Krletu ( kome odbrana na takvom tipu igraca nije zavidna ) biti tesko zaustaviti ga . Ukoliko udje u seriju, siguran sam da ce doci do dosta udvajanja na low postu . Gallinari je paljevina, ali nikako ga ne smemo potceniti, jer je veoma dobar koliko u pozicionom napadu ( znamo kakav je suter ) toliko i u kontrama . Posebno je opasan kada udje u serije, videli smo prosle godine odakle sve moze pogoditi, preko ruke za 3 iz coska, sa 8 metara, sa poludistance, daleke dvojke, bukvalno sa svake tacke na terenu . Medjutim, ako u 1/4 bude u off-u, nema Italija sta da trazi . Bellineli je imao dosta dobru rolu prosle godine u NO-u, ali je veoma precenjen igrac, bez brzog provg koraka, bez promena ritma, sa losim radom nogu na malom prostoru itd. Bas ga izgrdih sada, naravno opasan je on, ali mislim da nasi momci mogu da ga zatvore potpuno .

                              Poenta, dobijamo 60-ak razlike, mozda malo vise .

                              Comment

                              Working...
                              X