Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group B - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Markovic,a pogotovo Macvan obajasnjavaju...kako me odusevljava ovo mlohavo stvorenje (Macvan ) ...Uzimamo mi ovo.

    Comment


    • #32
      Vazda govorim da je Markovic doktor za Tea,i u napadu i u odbrani. Dobar Tripko,a Macvan briljira. Jebem mater sudijama,bagra.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • #33
        Macvan ko vreca,al moze da te ubije na sitne fore kad oces,Tepic pogodi sa kapice-prvi put otkad je otisao iz Partizana da pogodi iz driblinga

        Comment


        • #34
          Tripko nije na Evropskom Prvenstvu

          Tepic dobar,kao sto smo Mamba i ja pricali pre prvenstva-jako bitan igrac.

          Comment


          • #35
            Originally posted by manda View Post
            Vazda govorim da je Markovic doktor za Tea,i u napadu i u odbrani. Dobar Tripko,a Macvan briljira. Jebem mater sudijama,bagra.
            Sta pricas to sunce ti

            Comment


            • #36
              Da prokomentarisem prvo poluvreme :

              Teodosic - Jako lose poluvreme od njega , mnogo bolje je Markovic odradio rolu nego sto je on , ali ok valjda ce popraviti to i u nastavku nesto bolje
              Tepic - Vrlo je lepo poceo sa onom trojkom i onda stao ali odbranu igra odlicno sto je dobro
              Rasic - Nismo nista videli od njega sem dva bacanja , nije to vise stari Rasic ali valjda ce koja trojka leci od njega
              Paunic - Nije Igrao
              Bjelica - Vidi se da je dugo bio povredjen i treba vremena da se uklopi
              Markovic - Po meni pored Macvana odigrao najbolje poluvreme sto je za respect
              Savanovic - Dosta se izmasio , previse sutao , mora Savane bolje , mora
              Keselj - Isto kao za Bjelicu , bio je povredjen i jako se tesko uklapa
              Krstic - Perovic odigrao bolje po meni , ali Krle je to , proradice
              Perovic - Odlicnu rolu napravio , odigrao strasno poluvreme , svaka mu cast
              Marjanovic - Nije igrao
              Macvan : Kakvog smo igraca dobili , svaka cast za poluvreme , Macvan igrac poluvremena :wthy

              Inace imamo 11-11 bacanja sto je strasno
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #37
                Tepic sjajan, prosle godine na svetskom je igrao kao anoreksicna manekenka, bukvalno mi se povracalo od njega...
                Ali zato sad sve je na svom mestu.... Jos ce doci i hendikep....
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • #38
                  Uglavnom, cim smo poceli igrati odbranu, nema od ovih nista......Bargnani nista nije pogodio, odlicno odigrali na njemu odbranu. Milenko igra zaista dobro, uz Macvana i Markovica najbolji....Krle i Teo ce zaigrati bolje u drugom, u to ne sumnjam.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Indigo View Post
                    Tepic sjajan, prosle godine na svetskom je igrao kao anoreksicna manekenka, bukvalno mi se povracalo od njega...
                    Ali zato sad sve je na svom mestu.... Jos ce doci i hendikep....
                    Kao ta tvoja na avataru?

                    Odigrao Teodisca over on 5 poena,Krstica over on 2 poena ,nekog Pachuliu over on 5 poena,samo pogadajm Gasola over ima 13 poena i pogadjam Van Den Spigela under nije nista zabio _D

                    Comment


                    • #40
                      Ubismo ih sa nasom drugom postavom.
                      Dobicemo ih mi i bez Krleta i bez Teodosica.

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by hamza_TM87 View Post
                        Kao ta tvoja na avataru?

                        Odigrao Teodisca over on 5 poena,Krstica over on 2 poena ,nekog Pachuliu over on 5 poena,samo pogadajm Gasola over ima 13 poena i pogadjam Van Den Spigela under nije nista zabio _D
                        Za koje pleme ti jases kad nisi cuo za Zazu

                        Comment


                        • #42
                          Krle me brine,citavo leto covek je dekoncentrisan,koji mu je...
                          U 3/4 odlepljujemo se,a meni kladionica ide odlicno.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Tripko je Tepic,malo se zbunih,odusevljen sam njegovom igrom
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Drazen 3 View Post
                              Za koje pleme ti jases kad nisi cuo za Zazu
                              Ma brate ne pratim ti ja basket ;) Samo sam vidio cim je 18,5 ponudjeno sigurno je neko jak,ali za sada igra ko kurcina

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by manda View Post
                                Tripko je Tepic,malo se zbunih,odusevljen sam njegovom igrom
                                Samo slusaj Mambu i nece biti iznenadjenja.

                                A konacno je proradio i taj sut.
                                Sa slobodnih bacanja 11/11.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X