Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group A - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Dajte kvalitetan stream za Litvance
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • #32
      I trener CENZURA trazi tajm aut.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Neznam zasto za Britnace ne igra Ryan Richards Gledao sam ga nedavno na u 20 prvenstvu u Sarajevu i bas sam pratio svaki njegov mec i momak je zaista veliki talenat! On sa 2,10 ima sut kao da je neki bek,a umjesto njega vidim igra Van Ostrum (inace 93. godiste) koji mi se nije nesto ucinio kao kvalitetan igrac

        Comment


        • #34
          Mozda Litvanci vise nemaju kvalitetne igrace,ali ako Litvance krene sut protivnik ce izgubiti utakmicu...

          Comment


          • #35
            Jesam rekao da bi Britanci mogli dobiti Litvance Falila je samo zavrsnica u ovoj zadnjoj cetvrtini ali to je neiskustvo velikih takmicenja , nece ovako lako moci Litvanci protiv ostalih
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #36
              Zaboravio si sudije...

              Comment


              • #37
                A dobise Litvanci al ne koliko je meni trebalo.. Ko da su Britanci morali bas da daju taj poslednji kos...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • #38
                  Kako ih Turci kidaju u skoku. Bice ovo lako izgleda.

                  Comment


                  • #39
                    Ako gleda neko Britance, kako igra Lu?
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by T-Mac View Post
                      Ako gleda neko Britance, kako igra Lu?
                      Najbolje je reci igra sam. To je najbolji opis.

                      Comment


                      • #41
                        Da, sad sam malo pustio stream desetak minuta, ne mogu da ga gledam kako se muci...
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #42
                          Kakav igrac je Deng Strasnu razliku pravi. POluvreme vodi Spanija ali nije nista strasno , ponovo Pau najbolji u Spaniji , u VB Deng naravno ali i Clark igra odlicno
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #43
                            Pa Deng ih najvise spasava, covek je strasan igrac... Al dobice ovo Spanija lagano, ne verujem da su ludi da izgube ovu utakmicu, Navara ima da krene sut i to je to..

                            EDIT: Dobise Spanci i to moze se reci lagano, Gasol opet najbolji sa 21 poenom, pratio ga burazer sa 18, na drugoj strani Deng normalno najbolji sa 17..
                            Jbt Navaro dao samo 3 poena, sve je promasio u ovom mecu, 1/5 za tri, ukupno 1/11 sut iz igre..
                            Last edited by Freshman; 02-09-11, 15:09.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • #44
                              Tunceri izgleda dobio potres mozga.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Sta radi veliki as Luol sunce ti...

                                Comment

                                Working...
                                X