Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eurobasket 2011 Group A - diskusije

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Miko View Post
    Ne verujem , Turci idu do kraja , necu se naravno iznenaditi ni za ciji poraz, lopta je okrugla Svasta se moze desiti Pusti to , ima i BiH dobar tim samo im je trener u najmanju ruku za samara ... Ali ako krene Teletovica biti ce zeznuti
    Ma gde imaju dobar tim,realno...osim Teletovica niko ne igra nista posebno,Djedovic koliko je talentovan toliko je lose i odigrao utakmice koje sam gledao,igraju samo sa jednim centrom citavo EP ,Kikanovic da parira Pekovicu i Vranjesu...tesko.Ja bih voleo da nesto urade,zbog zanimljivosti takmicenja,ali nema nista od toga.

    Da ne off topicimo vise,raspravu o Bosni selimo u grupu C.

    A Turci idu do kraja samo kada su domacini.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Videces , Spanija,Turska i pobednik danas Britanija vs Litvanija ce biti 3 ali ispasce u sledecem delu , samo gledajte , biti ce zanimljivo kada mecevi zavrse i zavrsi 1.runda
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #18
        Britanija ce pobediti Litvaniju, ako Deng ubaci 40 poena....Britanija je jadna, nemaju sta da traze protiv Litvanije, koja ima jako dobar tim.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • #19
          Nemoj molim te ti sa tvojim predvidjanjima da solis pamet svima po forumu.Litvanci ce biti minimum drugi u grupi,izuzetno jak kolektiv+domaca publika i definitivno su u TOP 3 favorita za osvajanje po meni
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • #20
            Ma kakva Britanija, oni ni sa Gordonom ne bi bili pretnja .

            Comment


            • #21
              Originally posted by Dacha View Post
              Nemoj molim te ti sa tvojim predvidjanjima da solis pamet svima po forumu.Litvanci ce biti minimum drugi u grupi,izuzetno jak kolektiv+domaca publika i definitivno su u TOP 3 favorita za osvajanje po meni
              Ne solim ja pamet , ja cu soliti pamet kad se ispostavi tacno ovo sto sam rekao , nije to vise ona Litvanija gde imas u top formi bracu Lavrinovic , Macijauskasa koji je tricu mogao uvek skinuti , pa Jasikeviciusa iz mladjih dana , Siskauskasa i jos mnogih drugih ... Sada vise to nije to , vecina ovih reprezentativaca nema prvo mesto u svojim timovima u klubu , proci ce verovatno ovu grupu ali nema sanse da dodju do QF
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #22
                Ako Litvanija prodje u drugu fazu, najbolje bi bilo da se deportujes u drugi pdf.
                Britanci ce veceras da budu ponizeni.Nema njim ko da igra, jos ne igraju Gordon i Pops Mensah-Bonsa koji bi samo ublazili poraz.
                Turci i Francuzi ima da se bore za poslednje mesto u cetvrtfinalu.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Miko View Post
                  Ne solim ja pamet , ja cu soliti pamet kad se ispostavi tacno ovo sto sam rekao , nije to vise ona Litvanija gde imas u top formi bracu Lavrinovic , Macijauskasa koji je tricu mogao uvek skinuti , pa Jasikeviciusa iz mladjih dana , Siskauskasa i jos mnogih drugih ... Sada vise to nije to , vecina ovih reprezentativaca nema prvo mesto u svojim timovima u klubu , proci ce verovatno ovu grupu ali nema sanse da dodju do QF
                  Alooo,Litvanci su drugi na svetu(Turke ne racunam),pa i dobar deo nasih igraca su rezerve u svojim klubovima pa kidaju na prvenstvu.Nemaju Kleizu,imaju Jasikevicijusa i ja mislim da nisu oslabljeni u odnosu na prolsu godinu,samo da Sarunas ne solira previse,a nadam se da nece
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • #24
                    Miko nemoj da postanes Patcev,niko to ne zeli...Britanija ima jednog dobrog igraca i tu se svaka diskusija zavrsava.

                    Comment


                    • #25
                      Stoji to sve , dobice Litvanija , Britaniju , vrlo izvesno ali nece doci do QF , pa Francuska pokupila sve NBA igrace , ubice Litvance , ajde videcemo , ali nema sanse da budu nesto vise od 3 Litvanija u ovoj grupi
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #26
                        Miko gotovo je, postao si Patcev. Nego, Riki odlicno odigrao

                        Comment


                        • #27
                          Moram da prokomentarisem, nisam gledao utakmicu, ali 43 slobodna bacanja. Pa duplo vise od svih do sada, od nekih i troduplo. Stvarno su prave ciganske pickice!! Od toga ona dva konja i ona mala mula sutnuli 38. Mislim stvarno.

                          Comment


                          • #28
                            Dobro je sto Deng nije uopste prejak!
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Reise View Post
                              Dobro je sto Deng nije uopste prejak!
                              Dzaba on sto je jak i odlican igrac.. Ne moze on sam protiv Litvanije...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Bledi View Post
                                Moram da prokomentarisem, nisam gledao utakmicu, ali 43 slobodna bacanja. Pa duplo vise od svih do sada, od nekih i troduplo. Stvarno su prave ciganske pickice!! Od toga ona dva konja i ona mala mula sutnuli 38. Mislim stvarno.

                                Mogu zamisliti Gasola kako vristi ispod kosa, a sudije mu se klanjaju i sviraju same sebi licnu kada ga malo ostrije pogledaju .
                                Ma pusti govna, samo cekam da igramo sa njima . Da ih spustimo na zemlju malo, cigani spanski .

                                Comment

                                Working...
                                X