Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja prva trka - Brno 2011 (ostvarenje sna)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Cekajuci....koga drugog nego Valea

    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • #47
      moja prva trka
      daklen po pitanju moje prve trke
      to tije bilo kasam ja jednom išao u varoš
      bijo pazarni dan ai vašar
      krenem tija izjutra
      vidim ja dame stislo dizvinete poteralo
      al reko ma stiću ja na vreme do one kavane
      a ima ti dotlen par kalametara kroz varoš
      ovde neću ovde nebi gore ćuja to kadli
      mala uzbrdica nisam tijato pre nikad ni primetijo daima
      al stislo
      poteralo dibiduz
      nemoreš uzbrdo nikako a nebi dase vrćem prama dole jarje dole neki poljski nužnik bošsacuvaj daleko iza krcme
      a
      stislo
      trk trk stani
      nemoš ni dase pozurivaš
      ada potrciš to nipod razno neg
      sve polako sitnim koracima požuri polako
      jedva nekako stigoh skoro na vreme
      otad
      strogo nato pazu
      sotim ti opše nema šale
      naucila je mene to
      moja prva trka





      lutajući reporter tuta bugarin
      nežno šapće sneguljici
      dok patuljci ruju
      u rudnici

      Comment


      • #48
        Da nije bilo denia_el ja ne bih imao smajlije tako da joj od hvala. Daca za admina

        Comment


        • #49
          Denia, ja sad ovo citam... I mislim da te obozavam! Od osmjeha do suze, sve si uspjela da mi izmamis. Stvarno divan ''sastav'' (kako ga ti zoves, mada je vise od toga)
          Mistakes make us who we are.

          Comment


          • #50
            Pozdrav svima nov sam na forumu, veliki sam fan Doctora, sad kad vidim sve ovo, znaci moram sledece godine na trku

            Comment


            • #51
              Originally posted by Miss Poison View Post
              Denia, ja sad ovo citam... I mislim da te obozavam! Od osmjeha do suze, sve si uspjela da mi izmamis. Stvarno divan ''sastav'' (kako ga ti zoves, mada je vise od toga)
              Takodje

              Comment


              • #52
                Straxx90 dobro dosao. Sto nas vise bude to bolje, pa makar i vas Rosijevaca
                Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                Comment


                • #53
                  Pozdrav !

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Losmi88 View Post
                    Da nije bilo denia_el ja ne bih imao smajlije tako da joj od hvala. Daca za admina
                    dobro jevec sam se uplasila da ces me puno nahvaliti
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      joj hvala vam svimamnogo mi znaci sto vam se svidja,bas sam se potrudila da vam sto bolje priblizim tu atmosferu i sve ostalo i ako je to bar malo pomoglo da nas ove godine bude vise u brnu (ili na nekoj drugoj trci),ja sam i vise nego srecnajos jednom da ponovim,bilo sta da vas zanima u vezi sa trkama na kojima sam bila slobodno pitajte

                      i dobro nam dosli novi clanovi
                      Last edited by denia_el; 11-01-12, 16:57.
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by denia_el View Post
                        joj hvala vam svimamnogo mi znaci sto vam se svidja,bas sam se potrudila da vam sto bolje priblizim tu atmosferu i sve ostalo i ako je to bar malo pomoglo da nas ove godine bude vise u brnu (ili na nekoj drugoj trci),ja sam i vise nego srecnajos jednom da ponovim,bilo sta da vas zanima u vezi sa trkama na kojima sam bila slobodno pitajte

                        i dobro nam dosli novi clanovi
                        Mene sve zanima, a sto se tice da nas bude vise na trci ja vec poceo da stekam imam za sada 30e skupice se valjda do Brna

                        Comment


                        • #57
                          IN - KRE - DI - BI - LE !!

                          Da nasa mala avantura moze da stane u jednu rec,to bi bila ova,ali posto Erdzan od mene ocekuje vise bilo bi mi bolje da pocnem..
                          Poslednje slobodno mesto u kombiju sam zauzela kao neka 13. rezerva (neciji andjeli su radili prekovremeno) i to samo zato jer sam u stanju da se spremim i organizujem za ovakav put za samo par sati (sreca da sam rodjena spremna).Posle 6 telefonskih razgovora,kroz kukuruze i izmedju trafikica,zuti kombi (zuuuuutiiiiii) u pratnji prelepe Honde se probio do kucice sa zutom zastavicom gde ih je sacekala pomalo izgubljena devojka,jos ne dovoljno svesna svega sto joj se desavaKao da sam predosecala da ce mi ovo putovanje okrenuti zivot naopacke..U poslednje vreme Honda mi mnogo dobro stoji (mislim na kacket,naravno),ali kada sam joj cula novi zvuk na stazi..uh..ljubav se rodilaAli to nije jedina ljubav koja mi se tog dana desila,pravo ni od kuda u moj zivot se na skuteru dovezao ON - moj novi BogJeste,promenila sam boje i jesam i najgora na svetu i ptica preletacica i prevrtljivica,ali moje srce je reklo svoje i moj svet je od sada narandzaste boje(nije da mi je zbog toga lakse,ali znam jos neke koji su promenili boje,samo nece da priznaju).


                          Osim nekih sitnica,kao sto su proletanje pored carinika,pokusaj podmicivanja istih sa 30 dinara,parkiranja u kolonu za kamione i gubljenja motoriste na naplatnoj rampi i onda trazenja sa njim po Firenci,put je protekao u najboljem redu.Nas "apartman" je imao 3 sobe,u jednoj je bila smestena nasa TV ekipa (ima da me ubiju ako kazem da su bili najdosadnija soba i zato cu da kazem da su to bili pravi profesionalci kojima je ipak posao bio na prvom mestu,zbog toga su na kraju dana i dosli),druga,bez prozora (s razlogom,ali to ih nije moglo zadrzati,provlacili su se kroz rupe u zidu) je bila muska soba,a u trecu se smestilo nas 5 pustenih s lanca.3+2 u krevetima,san svakog muskarca,osim ovih nasih koji su se,kada smo vristale i zvizdale im iz kola,pravili da nas ne poznaju


                          Prvi dan smo (mi besposleni) obilazili Firencu i mogu da vam kazem da je bas lepa,koliko mi se Venecija nije svidela toliko me je ovaj grad odusevio.A neradnike kao sto su Italijani tesko da cete jos negde da pronadjete,radno vreme im je skoro pa kao moje,a tanjiri i escajg su im skuplji od hrane i pica zajednoTo vece smo smisljali i pitanja za Markeza i Srdjan mu je postavio moje (jedno od 100).Kada bi mi dali samo 24 sata sa njim,da ga malo propitam joooooooj


                          Za prvi dan na stazi,greskom organizatora,nismo ni dobili karte,samo nekoliko propusnica za padok i one su pripale novajlijama,a mi veterani smo sedeli ispred kapije i cekali..cekali..i cekali dok se neko (Jelena) nije dosetila da bi eto mogli i nas da uvedu.Meni su ta 4 sata brzo prosla,cupkala sam dlacice sa nogu,piskila pored bankine pred ljudima,a preslatke promoterke su nas cak i nahranile ukusnim tosticima sa maslinovim uljem.I dzedzenje na ulazu ima svojih cariA kada smo konacno usli,nisam mogla da verujem sta se sve za to vreme izdesavalo u padoku.Ja Rosija jurim vec nekoliko trka i nisam mu prisla na blize od 2 metra,a ovi nisu ni usli u padok i Duletu se potpisao na kacigu (posle cega je izgubio svaki kompas),a Ana i Goca su ga izljubile!!Kako??Slusam i ne verujemO tome bih vam ja sad pisala dva dana,ali nemam pojma kakav je osecaj poljubiti RosijaAli moram da se pohvalim da nisam zaplakala,samo su mi jednom krenule suze kada je posle trke Rosi izasao na podijum da nas pozdravi (plakanje od smeha se ne racuna).Ali zato bi sada kada sam videla da su se slikali sa Djuzepeom,mogla da vristim od muke i besa (ja uvek sve propustim).Pre puta mi je kao neki cilj bio da dodirnem Rosija i da bar izbliza vidim Markeza,ali ne da se to nije desilo nego mi njih dvojica do kraja tog dana vise nisu bila ni na kraj pameti.Malo posle toga i mene je (ali bukvalno) pogledao moj Bog


                          Staza je ogromna i prelepo uredjena i sva nekako glamurozna.Bronzana tribina je ispunjenje svakog sna,ne znam sta se dobija na Srebrnoj i Zlatnoj i da li nesto bolje uopste postoji,jer je pogled i pregled koji smo mi imali bio savrsen.Na brdascima okolo kucice,satori,motori,muzika....ludilo!Odma pored tribine je i deo gde se organizuju raznorazne zabave za posetioce (tako sam i ja ucestvovala u jednoj).Vidim ja da voditelj nesto prica,ljudi se okrecu i pokazuju mi rukama,ali dok ljubazni momak nije sisao i za ruku me sproveo do bine,nisam imala pojma o cemu se radi.To je bilo neko takmicenje u snazi i bilo je nas 4 devojke.E sad,jeste da su one bile nekako ogromne i ja sa ovih mojih 46 kg (nova "mudjelo kilaza",ja sam dokaz da moze da se zivi i od ljubavi) im nisam bila ni za prineti,ipak sam bila ljuta na sebe i mislim da je trebalo da pobedim.Bila sam druga,ali sam imala najbolje navijaceVerovatno vas zanima i kakav je zvuk na stazi (bar je mene to najvise zanimalo)..Mnogo je dobar i jezila sam se svaki put kada Honda sama prodje (mnogo su ga popravili,vise ne zvuci kao savrsena devojcica nego kao pravi muskarac,snazno i ne popusta),ali ipak ne moze da se poredi sa zvukom u Brnu i jos jednom hvala do neba Srdjanu i Coku za sumsku caroliju koju su mi tamo priredili.Ako ni zbog cega drugog,zbog zvuka cu se tamo sigurno vratiti.I moram da pohvalim Pramak za najrazbijeniji zvuk ikada,u tom zvuku sve je savrseno haoticno


                          Ako ste videli jednu trku i mislite da ste videli sve,vi grdno gresite.Svaka donosi neke nove dozivljaje,budi neka nova osecanja..Tako je meni ova nasa MotoDP avantura,pored nekoliko minuta prave pravcate magije (u mojoj glavi ona i dalje traje),donela i 6 dana ludila sa bandom (to je prava rec) kakvu moze samo,pa MotoDP da okupi.Zbog njih vredi otici do Beograda (i to pod rucnom).


                          Na limbo-kapiji nas je docekala preslatka cupava glava sa ogromnim ocima,nasa Goca,najveci tinejdzer medju nama.Da li zbog ocigledne slicnosti sa Valeom ili iz nekih drugih razloga,ali bas nju su pozvali da je slikaju na Rosijevom (vozenom) Dukatiju sa sve suncobran-devojkom.Zbog nje smo zvizdale za svakim biciklistom koji je prosaoOna i Ana su bile najubitacnija kombinacija Firence i Mudjela zajedno,bilo mi je zao svih momaka koje su zavele.A da je putovanje potrajalo garantovano bi nam mahale i iz Rosijeve prikolice.Goca nam je za sledecu trku smislila opaki plan i ako budemo uspele da ga ostvarimo,nema sanse da nas ne vidite na spici za najavu trke.Anci,nas preslatki lutajuci reporter i nosic koji je zavirio u svaku garazu.Sve ih je opcinila,tako da moze da bira ciji ce gost da bude i sa kojim vozacem ce da prokomentarise trku.Od sada se drzim nje,pronasla bi i gde djavo spavaNema koga nije pozdravila i kome nije mahnula,da flert vec ne postoji ona bi ga izmislilaDusan (1 od 3),osim sto ima mnogo lepu Hondu,ima i mnogo lep glas (sto sam primetila tek kasnije kada smo razgovarali telefonom).Nacin na koji prica smiruje,blago onoj koju taj glas bude budioIzvini za jagodicu i hvala za cokoladicuBas nekako fin momak,svaka majka bi ga pozelela.A Ajkulu bi pozelela svaka devojka.Retko verno stvorenje i njegova devojka je bas neka sretnica,jer ga je zgrabila samo za sebe.Dusan broj 2..joj zbog njega mi mreza ne izlazi iz glave.Najveci teret je pao na njegova ramena,a motori ga uopste i ne interesuju.Ali zbog nas je voljan da se zrtvuje jos koji put.A ume da udeli i mnogo originalne komplimente.Kad smo vec kod komplimenata,Dragana je neko ko ih se bas nadobijao.A gde je ona tu je i Djole,njena lepsa polovina.Ne,nisam pogresila,jer je to definitivno bio najlepsi par MudjelaDa lepo lice i gvozdena vrata otvara (u ovom slucaju otapa ledeno Horheovo srce),dokazano je po ko zna koji put,jer je Lorenco kada ju je video,ne samo pristao na intervju nego je pozeleo da on intervjuise nju.Mislim da za onakvu pobedu,deo zasluge ide i njoj.Veliki je profesionalac i bas ozbiljno shvata posao i daje sve od sebe da ga sto uspesnije obavi.Djole uvek izabere najbolje pice i nekako uvek naleti na najbolje frajere MotoGP sveta.Najbolje fotografije je uradio bas on (hvala za Marka i Kala).Jos je i momak sa pogledom koji govori vise od 1000 reci,dovoljno je da se u pola noci samo pojavi na prozoru i (pre)glasna druzina sa bedemica se u minutu razbeziU zivotu su me vozali mnogi opasni vozaci,ali niko me nije provozao kao JelenaDo ludila je dovela i jadnog Tomu.Pa i vi biste poludeli da 200 puta u toku dana izgovorite "prekoracili ste brzinu".Reci cu vam samo da brzih od nas bilo nije.Ko god se bude usudio nju da prati,pa....neka mu je sa srecom.Jelena II iliti Merlin Monro (kako vam se vise svidja) je devojka kojoj je ceo Dukati tim sa sve Brdzisom na celu cestitao rodjendan,Kolin Edvards joj je pevao rodjendansku pesmu,Rosijev tata (da,da ONOG Rosija) je zvao da izadju..Pa vi sad nemojte biti ljubomorni na nju.Sve sam mogla da podnesem,da nisam vise jedina koja ima pun ormar krpica u "rosi zutoj" nijansi,price koga je sve upoznala,intervjuisala,ali kada mi je pokazala fotografiju sa Bode Milerom....E tu sam pocela da je mrzim.Morala si bas sve najbolje da pokupis za sebeJa bas imam srece sa andjelima,gde god da krenem uvek se nadje neki da brine o meni.Nece nista da prizna,ali su sve moje zelje bile ispunjene.Znam sta si uradio i znam da znas koliko mi to znaci.Sada sam sigurna da je moja svetinja u pravim rukamaKako se najbitnije ostavlja za kraj,doslo je vreme da kazem nesto i o Erdzanu.Jos posle prve trke ostala sam mu duzna za ceo zivot.Posle ove dug prenosim i na neki naredni.Nisam ga cestito ni upoznala,a covek mi vec ostvario (skoro pa) sve zivotne snove,moj licni duh iz lampe (samo se nadam da mi nije ostala jos samo jedna zelja).Ali da ne bude da ga samo hvalim,ako vam on preporuci dobro mesto za soping gledajte da ga zaobidjete u sirokom luku,nema pojmaZa te stvari je ipak majstor Ana,mislim da samo ona moze da iznadje super krpice za skoro dzaba.I nemoj vise da izostajesA kada smo vec kod izostanaka hm hm..Aleksandre Dzankicu,Vi imate vec 2 neopravdana....ne bi bilo dobro da napravite jos jedan.Jos neko nam je nedostajao i nekako sam se zbog njega osecala nekompletno.Znam da je bilo opravdano,ali hocu da znas da smo mislili na tebe i da smo te spominjali svaki dan.I SVAKA TI CAST za tetovazu(jedva cekam i drugu).


                          Ne znam za vas,ali ja cu imati o cemu da mastarim do naredne trke..(sanjacu neke narandzaste snove)..Sanse za ispunjenje jesu minimalne,ali sreca da imam nekoga pored koga i najludji snovi izgledaju tako ostvarivo,a (pored Fedora) jos uvek verujem i u cuda..
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Bonjour, Denia!
                            Nasmejala si me do suza! I sve sam prozivela ponovo! Tvoji sastavi su stvarno fantasticni, tek sad necu umeti da napisem svoj! Malo cekam na net, malo nemam vremena (Deni zna zasto, mada je i Veliki Erdzan sve skontao )
                            Elem, sve je tako kako pise i jos 46000 puta ludje! MotoDP karavan iz Srbije (ne, nije greska u kucanju ) je nesto najludje sto mi se desilo! Slusati motore uzivo je inkredibile osecaj, ali slusati ekipicu na bedemu i plakati od smeha - neprocenjivo!
                            p.s. Poljupce za navijacicu koja je objedinila dve ekipe (repsol i Rosijevce) na jedinstven nacin salje i onaj lepi glas iz texta!
                            p.p.s. Deni, konacno sam skupila hrabrost i sela na motor i osecaj je bozanstven!
                            #58

                            Comment


                            • #59
                              Devojke!!!! Pa vi ste fantastične!!!



                              P.S. Nažalost kao totalni amater mogu samo da kažem da sam osetila delić i uživala!
                              Pa sledeće godine opet.

                              EDIT: rep vam sledi čim se proširim.
                              Last edited by miloolja; 06-08-12, 19:32.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • #60










                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X