Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja prva trka - Brno 2011 (ostvarenje sna)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Hej ljudi, pozdrav iz Riminija, bice slika i sa Misana ;)
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #17
      Originally posted by NebojsaNS View Post
      Hej ljudi, pozdrav iz Riminija, bice slika i sa Misana ;)
      Ala ti zavidim Nebojsa
      Donesi nam mnogo slika, jos vise dobrih utisaka i ne zaboravi atmosferu.
      Last edited by vesna8.11; 01-09-11, 19:37.

      Comment


      • #18
        Cekao sam vise od mesec dana da se slegnu utisci, pa da nesto napisem o Brnu... uh, sada da mi kazu da je trka sutra u Brnu, iz mesta bih krenuo... kakav dozivljaj...

        Pa, da krenem... Prosle godine sam bio takodje, i shvatio sta je Moto GP... i jedva sam cekao da idemo i ove. Prosle godine smo isli brat ( Boca, clan foruma ), ja i nasa dva
        druga, takodje braca, koji ove god. nisu mogli ici. Veliki fanovi Rosija, oni su bili prvi put 2005. god. u Brnu. Ove godine burazer i ja nagovorimo nasa dva druga da idu sa
        nama. Momci su culi za Rosija, a ko za njega nije cuo, i za Stonera, i to od mene, ha, ha, ha... nismo ih dugo ubedjivali i tako u petak oko 21h krenusmo za Brno...
        Veliki zajeb smo napravili sto smo isli na Horgos, a ne na Kelebiju zbog guzvi. Cekali smo 4,5 sata na granici, izludeli totalno... a ja jos Deni kazem kada budu krenuli
        da obavezno idu na Kelebiju, a Boca nas nagovori da odemo na Horgos... usli smo u Madjarsku, a vec svanulo, tako da smo ga bas dali po gasu da sto pre stignemo...

        Stizemo na Automotodrom Brno oko 11h, i dok trazimo mesto da se parkiramo cuju se masine kako "urlaju"! Deni sam rekao da je to toliko jak osecaj da je to neopisivo, a citam da je i nju to dovelo do suza, bukvalno... Nasi drugari nas onako zgranuti pogledali i pitaju sta se ovo desava, a nismo ni blizu staze...

        Sto se tice ulaska, mi smo krenuli da se nekako umuvamo, posto smo prosle godine dali redaru lovu i za subotu i nedelju, pa smo i ove god. krenuli na istu foru. Dosli smo
        do tog ulaza gde smo prosle god. usli, medjutim on zatvoren. To je bukvalno neki mali, sporedan ulaz. I tu se skenjamo zesce... medjutim, naletimo na neke likove iz Uzica
        koji su dosli organizovano njih 20-ak, ali ova cetvorica nisu imali para za upad, pa su krenuli na foru kao i mi... i tako mi zajedno nadjosmo jedan deo gde je zica isecena, ali
        tu su redari. Posle dugih i teskih pregovora koji su trajali minut i po i gde smo redaru dali 50e, podizemo zicu i kao specijalci smo se bukvalno ukotrljali u stazu...
        Tako je bilo i u nedelju... Znaci, karta po osobi za dva dana, 22,5... nije skupo, a... Savet za sve koji ce ici narednih godina da probaju na takav nacin, eto, mi smo i prosle i ove god. usli na isti nacin...

        A sada malo o onome zbog cega smo i isli... prosto je neverovatno kako te masine zvuce uzivo! To ni kamere sa najkvalitetnijim zvukom ne mogu da prenesu! Totalna ludnica... kada Dukati prodje, pa to se sve trese, strasno... Moto 2 takodje fenomenalan zvuk... kada prodju svi u koloni, grmljavina...
        95% ljudi tamo navija za #46... sigurno... eto, ja nisam mogao da nadjem nista da kupim vezano za Stonera osim postera... a Rosi na svakom koraku. Boca navija za Sica, kupio je bas lepu njegovi zastavu, a i drugari su navijali za njega, samo ja za Stonera... naravno, bilo mi je mnogo drago sto je Sic uzeo prvi podijum, jako ga gotivim...

        Moto 2 je bila fenomenalna trka, ja navijao za Andreu, burazer za Bradla, a drugari za Markeza... 125-ice, Korteze, bas mi je bilo drago, bila dobra trka...

        Zao mi je sto se nisam video sa Deniom, Huricaneom i ostalima za vreme trka, jebi ga, nismo mogli da izadjemo sa tih tribina jer se ne bi vratili, posto nismo imali karte...
        Videli smo se na kraju trka i to sasvim slucajno, ali nadam se da cemo se ubuduce svi vise druziti i gledati zajedno trke. I da nas sledece god. u Brnu bude jos vise...
        Inace, slike nisam postavio jer su vec postavljene, tj. Boca ih je postavio, nadam se da ste ih videli... Inace, Brno je jako lep grad, bas nam se svidja, ima da se dobro popije, pojede, a ima i dosta nocnih klubova sa nevaljalim devojkama, ha, ha, ha... Mi smo spavali u kolima na pumpi, ma sve je bio extra dozivljaj koji cemo ponoviti...

        Izvinjavam se ako ovaj tekst izgleda malo "razbacano", i verovatno sam neke stvari i preskocio, ali nemojte mi zameriti... U savakom slucaju, iz naseg primera se vidi
        da van ne treba puno para. Treba vam volje, zelje i malo snalazljivosti da bi uzivo videli Moto GP majstore... Pozdrav...

        Comment


        • #19
          Uh, mogu samo da kazem, nisi trebao da nas podsecas.Taman smo malo zaboravili.
          Salim se naravno, a iskreno, zavidim vam svima.
          Last edited by vesna8.11; 22-09-11, 21:32.

          Comment


          • #20
            Ja se nadam da ce sledece god. vise nas da ide, a bez tebe Vesna ne idemo, tako da si ti uslov svih uslova...

            Comment


            • #21
              bravo masteru
              a juce sam bas pricala drugarima koji su doputovali sa broda o trkama i na kraju me pitaju sta mi se najvise svidelo u svemu tome..samo sam rekla:"ZVUK!!"svi su se primili i svi bi da idu sledece godine
              znam da jos nisam ispunila obecanje,ali ovih dana sigurno

              moramo da vidimo nesto i za formulu1,bar u madjarsku da odemo;)zamisli tek taj zvuk......
              Last edited by denia_el; 24-09-11, 10:20. Reason: formulica:)
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by denia_el View Post
                bravo masteru
                a juce sam bas pricala drugarima koji su doputovali sa broda o trkama i na kraju me pitaju sta mi se najvise svidelo u svemu tome..samo sam rekla:"ZVUK!!"svi su se primili i svi bi da idu sledece godine
                znam da jos nisam ispunila obecanje,ali ovih dana sigurno

                moramo da vidimo nesto i za formulu1,bar u madjarsku da odemo;)zamisli tek taj zvuk......
                Za ovo se slobodno obrati meni ja idem sigurno sledece godine, vec ovih dana uzimam karte. Naravno ovo se odnosi na bilo koga ko zeli da ide.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #23
                  Jel neko mozda za Monzu? To mi je neki veliki plan, ako to propadne, tu je Brno kao sigurica...

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Za ovo se slobodno obrati meni ja idem sigurno sledece godine, vec ovih dana uzimam karte. Naravno ovo se odnosi na bilo koga ko zeli da ide.
                    mislis da bih ja to mogla da propustim??vise ne.....
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Idem i ja,pa da vam kidam zivce kad Lorenco pobedi.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Zar ti, Ares, ne navijas za Spiesa?

                        Comment


                        • #27
                          Navijam.Ali posto svi volite Spisa jedino sa Lirencom mogu da vam kidam zivce jer ga vi ovde bas ne volite.
                          A meni ne smeta.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            ma zar je vazno ko za koga navija??vazna je ljubav(prema motogp-ju,naravno)
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Nama, Ares, ne smeta Lorenzo i nije da ga ne volimo, ne volimo njegovo ponasanje, nama se gadi takav stav kad se setimo kakav je bio 2008. i 2009. Prva trka-pol, treca-pobeda... A sad-kalkulise, izdaje slikovnice i ostalo... Iskoristio je situaciju na najbolji moguci nacin, samo nesto je zaboravio kakvim voznjama je stekao mogucnost da se nadje u toj situaciji... Ta cinjenica nam smeta i posledice koje ona povlaci...

                              I sto kaze denia, nije vazno za koga se navija, vazno je da se oseti car trke pod kozom, miris goriva i ulja, zvuk motora koji jedva cekaju da zaurlaju i buka koju svi navijaci zajedno prave!

                              Comment


                              • #30
                                Znam ja vrlo dobro zasto on vama smeta i sto mislite da Rosi nije polomio nogu da mozda ne bi osvojio titulu.E pa ja verujem da bi je osvojio samo ne tako lako.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X