Announcement

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bos se vratio.

    sigpic

    Comment


    • Danas protiv Triestine.

      Guerrieri; Vavro, Acerbi, Radu; Lazzari, Milinkovic, Cataldi, Luis Alberto, Lulic; Correa, Immobile
      sigpic

      Comment


      • Juče 5:2 protiv trećeligaša Triestine. Jedino su Leiva i Strakoša ostali van meča, prvi zbog lakše povrede, drugi zato što je u petak i počeo sa treninzima.

        Na polju transfera, pominje se sve češće Šobošlaj iz Salcburga, što bi bio pravi potez ali još uvek bez naznaka dokle je to stiglo. Mada "Il Tempo" danas navodi da je on već bio u Formelu početkom meseca, sa dozvolom Salcburga. Spakovati im Berišu i novac za Šobošlaja ne bi bilo uopše loše ako bi ovi to prihvatili.
        sigpic

        Comment


        • Gostujuća varijanta dresova

          sigpic

          Comment


          • lepi dresovi, bez sponzora preko pola dresa, baš minimalizam po tom pitanju. Golmanov mi se ne dopada. A ni fotošop im nije neki
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Koji fotošop?
              sigpic

              Comment


              • tako mi deluje
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Šta konkretno? Fotografisanje je rađeno na lokaciji, u Julijskim Alpima, gde su u ritiru.

                  Golmanov dres ima tu "kamuflažnu" crtu i to je jedini minus od mene.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma pusti ga, ne zna gde je konja vez'o.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Aha, pa nešto mi izgledaju neprirodno postavljeni. Generalno je previše fluoroscentan dres, mogli su da ublaže sa drugom bojom štucni/šorca

                      Originally posted by NemanjaMikser View Post
                      Ma pusti ga, ne zna gde je konja vez'o.
                      koliko vidim odvezan si
                      Last edited by Nerealan; 23-07-19, 23:58. Reason: prevaspitavanje
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Jeste malo čudna svetlost na igračima, sigurno neko drži tanjir ispred njih, zbog odsjaja.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Danas protiv drugoligaša Entele 5:0.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Pominje se Turčin Jaziči iz Trabzona, koji je pred Lilom pre desetak dana ali je transfer stopiran (turski izvoi kažu zbog dogovora sa Tareom, koji postoji već odavno). Svakako sredina terena LA - Leiva - SMS, sa Badeljom, Jazičijem, Parolom, Kataldijem (i možda Berišom) deluje fino.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X