Announcement

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Priča se da je Inzagi zatražio još jednog napadača, pošto Adekanjeu treba još vremena da se uklopi (malo je "sirov" taktički ali ima brzinu, ako bi ušao u mehanizam igranja iza Imobilea, bio bi pun pogodak).

    U ostalim vestima, jedna za ljubitelje ultras sveta ali nema veze sa fudbalom. Juče je u Rimu ubijen Fabricio "Dijabolik", jedan od četvorice osnivača IRR-a i efektivni vođa od kako su se ostali osnivači (Juri, Tofolo i Paolo) povukli sa tribine. Prema očevicima, Dijabolik je džogirao u parku Akvedoti kada mu je s leđa prišao čovek i upucao ga u glavu.
    sigpic

    Comment


    • Večeras protiv Selte, u Vigu.

      sigpic

      Comment


      • Pobeda od 2:1, dva gola Imobilea i kiks Strakoše kod primljenog gola.
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Priča se da je Pavlović završen ali još nema potvrde. 5 miliona i pozajmica do sledećeg leta. Verovatno zamena za Radua koji prilazi kraju karijere.
            sigpic

            Comment


            • Odlican je Pavlovic, sjajan zalog za buducnost. Ne bi me cudilo da eksplodira kao Bleki i da ga posle uvaljate za dosta veci novac. Ne bi bio prvi, slican put su imali i Nastasic i Savic sto se defanzivaca tice. Odlican posao za Lacio, a i mi smo "zadovoljni" jer ce bar jos ovu jednu godinu igrati kod nas.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Pavlovic ni blizu kao Bleki. Velika ne kiksara i ne vidim sta oni vide u njemu.

                Po meni odlican posao. Ne vredi toliko, a jos smo ga prodali za lepe pare i ostaje do kraja sezone.
                sigpic

                Comment


                • Ne bih se nikako slozio, Strahinja je 4 godine mladji od Blekija i ranije se izborio za mesto u prvom timu Partizana. Ako bi ih poredili onda bi morali da sacekamo ovu sezonu pa da uporedimo sa Blekijevom u Superligi (i opet ce imati godinu dana manje nego Bleki kada je odigrao sezonu). Po meni je strasan potencijal, odlican u duel i skok igri (malo mozda slabije pozicioniranje ali to dolazi sa iskustvom), a zna i da povuce napred i podeli dugu loptu, dakle tehnicki je na zavidnom nivou. Imao je gresaka prosle sezone, to stoji, ali 17 godina, na takvoj poziciji, ne znam ko ne bi imao. Od pocetka sezone je odlican, pogotovu sada protiv Turaka tamo, gde je bio igrac meca po meni.
                  Last edited by mark !t zer0; 19-08-19, 12:45.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Treba malo sačekati pošto ne bi bio prvi put da agenti odavde ubacuju Lacio u priču sa nekim omladincem koji je talentovan, kako bi se podigla cena.

                    Mada Lacio traži levonogog štopera već dva-tri roka.
                    sigpic

                    Comment


                    • Di Marcio potvrdio za Pavlovića - 5,5 miliona i godinu dana pozajmice.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pavlovicu je jedina konkurencija Bojan Ostojic koji ima 35 godina. Sem nih dvojice nemamo stopera koji je kvalitet ni za PingPong ligu, a kamoli nesto ozbiljnije.

                        Direktan krivac za gol u Beogradu protiv Turaka, a i za drugi protiv Napretka.

                        Ako skok igra (koja po meni i nije takva kako se predstavlja) i poneko iznosenje lopte tokom tekme vredi 5.5 miliona, onda super.

                        Srecno Laciju sto ga je doveo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sjajan je Strahinja Pavlović naravno.
                          Ima neverovatnu brzinu i startnu i brzinu reakcije, izuzetno pozitivan ratnički karakter, karakter pobednika.

                          Ekstremno mlad i perspektivan centarhalf, igrački obučen i školovan po svim vrhunskim evropskim standardima po kojima je nadaleko čuvena Partizanova fudbalska akademija.

                          Vrhunski pedigre ima i to sasvim zasluženo, najozbiljnije je i Juventus bio uključen.

                          Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                          Last edited by La Jugoslavia; 19-08-19, 18:30.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Za 5,5 miliona vredi pokušati. Ima on prilično da radi na svojoj igri i ako sledeće godine stigne u Rim sa pedesetak mečeva u profi fudbalu eto mu i šanse da uđe u startnu postavu do 2021. godine, s obzirom da će mu konkurencija imati već 35 godina.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma bre i da se ne probije u Laciju uvaljaće ga oni nekoj Bolonji npr. za te iste pare.

                              Šta je za ozbiljan evropski klub 5,5 miliona, toliko primi godišnje najbolje plaćeni igrač npr.

                              Comment


                              • Neki su za "pozajmicu" od par meseci "plaćali" čitav milion [emoji23]
                                Lagarija bez prestanka, ali to nije priča za ovu temu.

                                Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X