Announcement

Collapse
No announcement yet.

S.S. Lazio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler

    sigpic

    Comment


    • Pozvani za vecerasnji mec sa Varegemom

      Portieri: Guerrieri, Vargic;

      Difensori: Armini, Basta, Bastos, Luiz Felipe, Lukaku, Marusic, Patric, Wallace;

      Centrocampisti: Crecco, Leiva, Miceli, Murgia;

      Attaccanti: Caicedo, Felipe Anderson, Palombi.
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Zulte - Lacio 3:2 (Kaisedo, Leiva)

          Najveći broj igrača iz prve postave nije ni putovao, tako da je to najbitnije naglasiti. Druga stvar, vratio se Felipe, napokon, te odmah pokazao da je na lopti i da je nedostajao kao parče hleba. Takođe i Volas. Dalje, Leiva postigao gol petom. Dalje, Mićeli prvi meč od početka zaigrao i to u režiji, te pružio vrlo fino partiju. Moguća prekomanda za kapitena primavere u prvi tim, ali treba sačekati i sa Di Đenarom i njegovim oporavkom. Kaisedo opet sa golom. Patrik kao štoper sve bolji.

          Uopšte, solidna predstava, mnogi igrači odmoreni pred Torino (ponedeljak uveče u Rimu), dok su druge linije dobile minute.
          sigpic

          Comment


          • Tare o eventualnim ponudama za SMSa

            "La Lazio non ha bisogno di vendere nessuno, ma quando le offerte sono pazzesche e il giocatore vuole andare via, c'è poco che il club possa fare".
            U prevodu, pare na Sunce ili odjebite. A pare su one od devet cifara.
            Last edited by Crni Đorđe; 09-12-17, 17:13.
            sigpic

            Comment


            • Posle današnjih rezultata, sutra uveče očekujem izmišljanje još nekog novog pravila.
              sigpic

              Comment


              • Pozvani za vecerasnji mec

                Portieri: Guerrieri, Strakosha, Vargic;

                Difensori: Basta, Bastos, de Vrij, Luiz Felipe, Lukaku, Marusic, Patric, Radu, Wallace;

                Centrocampisti: Felipe Anderson, Jordao, Leiva, Luis Alberto, Lulic, Milinkovic, Murgia, Parolo;

                Attaccanti: Caicedo, Immobile, Palombi.
                sigpic

                Comment


                • Trebalo je 45 minuta, ali sudija udara kao što je najavljeno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Lacio - Torino 1:3 (Luis Alberto)

                    Svinjarija je, kao što sam najavio, poslužena. Treći uzastopni meč već od strane sudije i isključivo od strane sudije. Šta znam, sledeće je možda streljanje igrača i stručnog štaba pred Olimpikom ako se na tren uđe u top 4.
                    Last edited by Crni Đorđe; 11-12-17, 22:03.
                    sigpic

                    Comment




                    • Đakomeli sledeće sezone internacionalac postaje, zadatak ispunio večeras.
                      sigpic

                      Comment


                      • Znaci Mazic fazon ,po zadatku organizacije zarad karijere

                        Comment


                        • Ma ne znam, lupam sada zato što ne mogu zaspati posle onog Tršćanina.

                          Ja samo znam da su tri poslednja meča odluke postale toliko neobične da moram da se zapitam jesu li sudije neprofesionalne i nespremne ili jednostavno dolaze po zadatku. Posle tri poslednja meča mi više nije jasno ni šta je prekršaj, ni šta je igranje rukom, ni šta će biti prekršaj, ni šta će biti igranje rukom. Jednostavno pravila izlaze od strane sudije, kako mu se ćefne.
                          sigpic

                          Comment


                          • Meni je ovo veceras namerna i svesna greska,po cijem naredjenju i u ciju koriste ne znam,ono protiv FIO moze i da svira a i ne penal,zavisi kako ko protumaci,al ovo sinoc em crveni ,em penal,pa ne bi ovolika buka bila po medijima i twiteru i da je svima nelogicno jedino je sudiji sve jasno sta je i kako svirao.

                            Protiv Sampe nisam gledao mec,pa ne bih komentarisao,dal su navlacili

                            Comment


                            • Ne znam šta se dešava na višim nivoima (ali znam da je u toku kampanja za izbore u Savezu i tu su umešani svi, od predsednika klubova, sudijske organizacije, sindikata igrača i tako dalje), dovoljno je da vidim šta se događa u poslednja tri kola i da mi krv na oči krene, bukvalno.

                              Protiv Florencije, sudija Masa u real time-u ne svira ništa, pušta igru dalje posle kontakta, dobija poziv od VAR sudije da pogleda snimak (pretpostavljenog) kontakta Kaisedo - Pecela. Niti iz jednog snimka (VAR koristi iste snimke kao Skaj) se ne vidi kontakt između njih dvojice. Vidi se da Pecela pravi prekršaj tako što ide đonom na Kaiseda (ne dao Bog da zapravo primeni pravilo i to dosvira), vidi se da neko udara loptu (možda jedan od njih, možda obojica) i Pecela kako pada. Onda dolazi nešto što je protiv svakog zakona logike i elementarnog razuma - sudija koji ne može da vidi kontakt iz bilo kojeg ugla menja prvobitnu odluku i dosuđuje penal. Nadrealne stvari. Tare ga je posle meča pitao šta je video na VAR-u i zbog toga je dobio zabranu za dva meča.
                              Masa naredno kolo sudi Krotone - Udineze, što znači da je zadovoljio. Ne sumnjam, iako je očigledno sa logike bežao u gimnaziji. Sa brzog sudijskog kursa takođe.

                              Protiv Sampdorije, malo pred Kaisedov gol, igranje rukom igrača Sampdorije u šesnaestercu, za koje se VAR ni ne konsultuje iako se iz snimaka vidi igranje rukom, za razliku od fantomskog kontakta Kaisedo - Pecela. VAR sudija je isti dotični Đakomeli od večeras, glavni Macoleni. Primena VARa po principu "kako se ćefne" samo dobija potvrdu.

                              Ovo večeras ne želim više ni da komentarišem. Samo ću postaviti ovaj video dole: isti sudija, isti rivali, pre godinu dana. Naravno, tada mu je igranje rukom bilo nešto slično, ali za penal. Koherentnost.

                              sigpic

                              Comment


                              • Liga je današnjim određenjem sankcije Imobileu priznala da je Đakomeli teško zasrao u ponedeljak. Naime, Imobile je dobio jednu utakmicu suspenzije "zbog nesportskog gesta učinjenog na utakmici protiv Torina". Međutim, zbog nesportskog gesta sudija ne može dati crveni karton igraču, već jedino žuti, te to čini tehničku grešku arbitra. Đakomeli je očigledno u izveštaju posle meča naveo da je Ćiru isključio zbog "nesportskog ponašanja", a ne zbog "nasilničkog ponašanja", kako su svi inicijalno pomislili. Nasilnično ponašanje opravdava crveni karton. Ukoliko je u izveštaju zaista navedeno da je Ćiro isključen zbog "nesportskog ponašanja" (a iz dokumenta Lega Calcio proizilazi to), Lacio stiče pravo da u žalbi traži ponavljanje meča.

                                Đakomeliju svakako želim da ne vidi teren duže vreme, pošto je očigledno nesposoban.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X