Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste muzicke diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by NebojsaNS View Post
    Ne znam da li znate za zanimljivost Kluba 27. Naime, nekoliko vrlo poznatih muzicara i jos mnogo manje poznatih je umrlo bas u 27oj godini. Recimo Hendrix, Morrison, Cobain, Janis Joplin i Amy kao najnoviji primer.
    Zaboravio si Brian-a Jones-a
    Mistakes make us who we are.

    Comment


    • #17
      100 puta sam rekao da sam rodjen u pogresnom vremenu, za mene dobra muzika prestaje sa smrcu Kurta Cobaina `94 i odlaskom Jacksona u ilegalu otprilike u isto vreme. Jedina dva izuzetka su Coldplay i Prodigy, donekle i Metallica (mada i oni vise pripadaju tom nekom vremenu pre `94 kao i AC/DC), svaka cast i jednima i drugima, to je muzika nekog normalnog kvaliteta. Ostalo uzas.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #18
        Originally posted by NebojsaNS View Post
        100 puta sam rekao da sam rodjen u pogresnom vremenu, za mene dobra muzika prestaje sa smrcu Kurta Cobaina `94 i odlaskom Jacksona u ilegalu otprilike u isto vreme. Jedina dva izuzetka su Coldplay i Prodigy, donekle i Metallica (mada i oni vise pripadaju tom nekom vremenu pre `94 kao i AC/DC), svaka cast i jednima i drugima, to je muzika nekog normalnog kvaliteta. Ostalo uzas.
        Koliko puta sam ja to rekla. Jos kad kazem nekom sta slusam, svi me gledaju kao 'je l' ovoj dobro?'... Sta da se radi...
        Mada ja volim i taj neki symphonic metal, NW sa Tarjom, WT, Epicu, Evanescence, i tako to
        Mistakes make us who we are.

        Comment


        • #19
          Dear God,
          I have a special offer for you today.
          Today's special offer is a used Lady Gaga AND a clean, unused Justin Bieber for the whopping price of only ONE Kurt Cobain! That's right God, trade our 2 *cough* most valued artists for only ONE Kurt Cobain!
          But wait!-
          If you bring back Kurt Cobain within the next 30 minutes, you also get a FREE complete and PURE set of the Jonas Brothers with it!
          *Payment with Visa, MasterCard and PayPal. Talent not included.
          Morao sam ovo da prekopiram sa YT Mislim da cak ni Bog ne bi bio toliko dobar ni naivan da prihvati ovakvu ponudu...
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #20
            ukusi su razliciti,ali Evanescence....


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by Duka View Post
              ukusi su razliciti,ali Evanescence....
              Zasto da ne, 10 puta kvalitetnije od Lady Gage.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #22
                Originally posted by NebojsaNS View Post
                Morao sam ovo da prekopiram sa YT Mislim da cak ni Bog ne bi bio toliko dobar ni naivan da prihvati ovakvu ponudu...
                A gledaj komentare sa Metalikine pjesme The God that failed:

                James is god
                HopperAvenue 4 months ago

                @HopperAvenue are you insinuating that James has failed?
                gigabit86 4 months ago

                @gigabit86 God Failed, so James took his place.
                HopperAvenue 4 months ago
                Mistakes make us who we are.

                Comment


                • #23
                  Skroz genijalno. Inace ne slusam toliko metala sada, nekad bilo... Mada nikada nisam bio vezan za pravce, slusam i komercijalu i rok i pank i metal, bitno je da ima dobar ritam i jaku poruku.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #24
                    Ma ni ja nisam vezana pravcima, sve dobre pjesme volim da slusam
                    Mistakes make us who we are.

                    Comment


                    • #25
                      Fali dobrog panka prethodnih godina, kako su ovi momci (u stvari vec matorci ) razvalili na Exitu ove godine, tako mi je bilo drago sto sam ih slusao uzivo.





                      Ritam, genijalnost, recitost, tekstovi (obavezno citajte njihove lyricse), jake politicke poruke, ovo je jos i neutralno...
                      Bice ih jako tesko nadmasiti, teski kraljevi, ovo danas je uzas, kakav crni pank, mislim da Green day smatraju pank bendom
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by NebojsaNS View Post
                        mislim da Green day smatraju pank bendom
                        Sta fali Green day-u? Istina je da ih svrstavaju u neki pank i rok... Ali imaju i oni dobrih pjesama, ne mozes poreci



                        I kazes, ''ovo danas''...Green day postoji vec 24 godine
                        Mistakes make us who we are.

                        Comment


                        • #27
                          A znam, ali htedoh da kazem kriterijumi su se prilicno spustili da bi se nesto zvalo pankom, ne govorim o kvalitetu, slusljivi su oni likovi, nije stvar samo u pesmama, nego i u stavu, oni su samo u fazonu ,,Sacuvajmo planetu`` i to je to. Pank se uvek borio protiv sistema, sada je to mudro zabasureno da ne bi stvarali bunt ili da bi ga ovako kanalisali. Borite se protiv zagadjenja, ne protiv politickih i drugih elita.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Pank se uvek borio protiv sistema, sada je to mudro zabasureno da ne bi stvarali bunt ili da bi ga ovako kanalisali. Borite se protiv zagadjenja, ne protiv politickih i drugih elita.
                            Poslusaj American idiot... Nije kao nekadasnji pank, ali jesu poprilicno 'izvrgli ruglu' Ameriku i Amerikance uopste
                            Mistakes make us who we are.

                            Comment


                            • #29
                              Mrzim Davida Guetta-u.
                              Mrzim i ostale DJ-eve i tu DJ i house muziku.
                              Mrzim naravno ovaj turbo folk.
                              Mrzim Punk.
                              Ne podnosim Death Metal i slicne pravce.
                              Ne podnosim ni neke grange bendove.
                              Ne volim uopste Cobaina.
                              Ne volim U2.
                              Ne volim ni ove nove "velike bendove" tipa Green Day,Linkin Park,Evenescence, itd.
                              Ne volim ni rap (ali postujem crnce,sta su sve preziveli).

                              Mozda se nisam mogao setiti svih likova ili bendova koji mi nisu bas prirasli uz srce.

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                @ Mamba
                                A novogeorgijanizme? Najomrzenija grupa uvijaca, bar meni.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X