Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Romi

    Sramota sta radi Marcelo na ovoj utakmici.

    Comment


    • #62
      Pobise se ponovo
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #63
        Svaka cast tom Mesiju. Al video sam ja njega na Copa America, kada pored sebe nema Cavija, Inijestu, Pedra... A tada je kako komentatori kazu bio spreman!! Ako se to spansko prvenstvo i bude igralo , bice Real prvak!!
        sigpic

        Comment


        • #64
          Koje govno ovaj Villa to je meni nepojmljivo. Covek udari Ozil-a koji mu nista nije uradio. Ovo je prosto smesno....Marcelo je trebao da izađe odmah a ne da se svađa. Ali kakav je smrad Villa, to je meni neverovatno.

          Cestitam na pobedi.....
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • #65
            Murinjo

            Real ne zna da prihvati poraz
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • #66
              Ovi bi se pobili na humantarnoj utakmici

              Ali Mourinho kralj,jeste li vidjeli kako uhvati lika za obraz
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • #67
                Neverovatno kako samo Barsa prljavo igra a koji li su ovo komentatori , momci toliko navijaju za Barselonu da je to strasno , ja niti navijam za Barsu niti za Real ali simpatisem Real vise zbog Murinja , ali komentatori navijali za Barselonu previse
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #68
                  Gospodin covek.

                  Comment


                  • #69
                    Komentatori su za psihijatriju. Gore u zivotu nisam slusao. Valjda bi trebali biti neutralni, a ne da pljuju igrace Reala kada stignu.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • #70
                      Jos je najcrnje sto nisam gledao celi mec , prvo poluvreme sam pola gledao pod mute , jedno 20 minuta sam slusao kako pljuju sve redom , od Marcela,Pepea , kako su neverovatni glumci , kako je Realov vezni (Di Maria,Ozil) smesan u odnosu na Barcelonin (Xavi,Iniesta) , ma strasno , a u drugom poluvremenu da ne pricam .... Nije ovo BarcaTV nego SK
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #71
                        Smorili i mene... I opet ovi smaraci dobijaju... Ispustio je Real sansu na prvoj utakmici, tad su morali da ih napune..

                        Comment


                        • #72
                          Murinjo car

                          Opet taj Mesi, iz meca u mec pokazuje koliko je veliki igrac, kad god treba tu je. Jos samo da se uigra sa saigracima iz reprezentacije, ovaj selektor bi trebalo da je bolji, malo da se posloze kockice i onda da i tu uzme sta treba.

                          Murinjo je pokusavao da se nadigrava sa Barselonom i uspeo je u tome donekle iako nije uspeo da osvoji trofej. Propustio je Real zaista previse sansi s obzirom na to ko je protivnik. Nadam se da ce Murinjo da slozi jos neke kockice pa da naredni Klasici budu i jos bolji, sa ovakvim majstorima je to moguce, potpisujem.

                          I manite se Marsela i kompanije i tih poteza, vidjeno je mnogo toga lepog veceras.
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Bljak!
                            Kakvi magarci i jedni i drugi... Barsa jeste superiornija, Real nemoćan do bola, a da su i jedni i drugi prljavi .. jesu vala
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #74
                              Opet crni Marcelo kao i u LP,samo nijemo posmatra dok igraci prolaze,potpuno ista stvar kao u prvoj utakmici LP u Madridu,zasto ga nije stavio u napad a Portugalca nazad koji je klasa za njega

                              Dobre utakmice u svakom slucaju,bit ce jos ludila ove godine i nadam se jos boljih utakmica
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • #75
                                Vidi se napredak kod Reala! Murinjo radi dobro svoj posao...

                                Ali kako da se igra protiv ovih vanzemaljaca? I ovako su bili najjači još sad doveli Sančeza i Fabregasa. Njih ove sezone može da pokuša da zaustavi samo Real i niko više!
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X