Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda je prestrogo dosudjen drugi zuti za Feghoulina, ali ipak se ne moze osporiti zasluzena pobjeda Barcelone. Mada je i Valencia imala dobre prilike, ali nisu iskoristili ponudjeno. Diego Alves ponovo kod gola kiksao, ali mu se ovo moze zaboraviti jer je skinuo nekoliko zicera.

    Kao sto je Bogi napisao repriza finala iz 2009. godine Athletic Bilbao - Barcelona, samo sto bi ovo finale moglo biti dosta zanimljivije.
    Last edited by danijelkr; 08-02-12, 23:05.

    Comment


    • Reakcije trenera nakon sinocne utakmice


      Josep Guardiola

      ''Tokom citavog ovog takmicenja smo se trudili kao nikada prije'', rekao je trener Barcelone, koji je priznao kako je jako uzbudjen zbog finala protiv Athletic Bilbao-a. ''Siguran sam da ce to biti fantasticno finale. Vrlo, vrlo lijepo za gledatelje'', dodao je on. Ako je Guardiola zelio naglasiti nešto, onda je to stav njegovih igraca: ''Prije nego sto pocnete sumnjati u nekog igraca, razmislite nekoliko sekundi, brojite do pet, sest... i sjetite se da su nas u natjecanju, koje se cini najmanje vaznim, ovi igraci doveli u finale tri puta, i to u samo cetiri godine.''

      Pohvalio je citav tim, ali i pojedince: ''Thiago je igrao fantasticno, a Xavi je jedinstven.'' Nije zaboravio ni Pinta, o kojem se uvijek prica: ''On nas je doveo u još jedno finale. Biti rezervni golman u Barceloni nije lako. Ne igras cesto, a onda odjednom branis protiv ekipa kao što su Valencia, ili Real Madrid. On je sigurno jedan od najpouzdanijih golmana s loptom u nogama.'' Takodjer nije zaboravio ni Messija i Puyola. Za prvog misli da je ''igrac koji pravi razliku'', a o Puyolu je rekao: ''On je primjer za mlade ljude. Igrac koji zivi za fudbal, i koji, kao i Abidal, pokazuje da godine nisu hendikep za poboljsanje.''

      Unai Emery

      Trener Valencije, Unai Emery nakon ispadanja njegove ekipe iz polufinala Copa del Rey od Barcelone izjavio je kako je njegov tim porazen od najbolje ekipe na svijetu te da je zasluzeno Barca prosla dalje.

      "Odigrali smo dosta dobru utakmicu sa izuzetno jakim protivnikom. Moji igraci su dali sve od sebe,ali Barcelona je mnogo jaci rival od nas i zasluzeno su prosli dalje" kazao je Emery te nastavio:

      "Drago mi je sto je moj tim odigrao hrabru utakmicu. Mi smo igrali ravnopravno 75.minuta susreta protiv najbolje ekipe na svijetu".

      Baskijski trener na klupi Valencije rekao je kako Roberto Soldado nije veceras igrao zbog plucne infekcije,ali da će najbolji strijelac Valencije uskoro biti potpuno spreman.

      Emery je pozvao svoje igrace da ne tuguju za propustenom sansom u Kupu,te da se vec mislima okrenu kao domacoj ligi i Europa ligi.

      Comment


      • Dani Alves propusta finale Copa del Rey jer je danas na treningu slomio kljucnu kost. Pravi hendikep za Barcelonu koja je dosta ove sezone ima problema sa odbranom.

        Comment


        • Cist penal za Atletik al' ajde vec ih je rastavila Barselona na delove...
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Messi je bezobrazan. 73 gola ove sezone... zasad.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Jao opet cist penal i crveni al nista,dzaba ti imaju 19 igraca na terenu.

              Comment


              • Sta sad da gledamo sat vremena? Nece biti nikakvih uzbudjenja... stvarno su vanzemaljci

                Comment


                • Tek sam stigao kuci i ne vjerujem da Bilbao gubi 3-0 40-ta min

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Messi je bezobrazan. 73 gola ove sezone... zasad.
                    3\4 gola idu Iniesti,kakav pas

                    Comment


                    • Mnogo mi zao Baskijaca, zasluzili su bar jedan trofej ove sezone, posebno sto bi to njima znacilo vise nego bilo kom drugom klubu. Don Marsela mi isto zao, genije. Nije ih ni veceras lose postavio, Barsa nema mnogo sansi ali uslo je to sto su stvorili, prvi gol glupo primljen. Steta...
                      sigpic

                      Comment


                      • Kako mi zao Bilba-a kako ljudi stalno izvise da ovo nije normalno.Samo da ne rasprodaju ekipu sledece sezone
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Rijesena utakmica vec kod 2:0 rekao bih. Vidi se da su igraci Barcelone motivisani i da se sa trofejom zele oprostiti od Guardiole. Samo da ispratim koliko ce jos golova zabiti Messi. Ovo sto on radi je nevjerovatno, pisanje istorije. Dati 73 gola u sezoni (zasad) je nesto bolesno, nenormalno, nesvakidasnje, istorijsko. Proci ce decenije dok neko obori ovaj njegov rekord tj. ako ga obori, a sumnjam da ce.

                          Mnogo mi zao Baskijaca, na kraju su izgubili 2 trofeja. Ali mlada je ovo ekipa, vrijeme je pred njima.
                          Last edited by bracala; 25-05-12, 22:55.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • eto ciganima trofeja, nek se raduju, kruna jedne sjajne sezone

                            Comment

                            Working...
                            X