Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema sto,jednostavno je Barselona bolja i koliko god da se zatvara Murinjo oni nadju put do gola.Uzasno je ovo sto radi Pepe,nisu mi jasne ove stvari.Ispade Buskets malo dijete za njega
    sigpic

    Comment


    • Na sta lici ovaj derbi, kakav je ovo cirkus. Odavno nisam gledao Spansku Ligu posto nemam Arenu a mrzi me da trazim streamove, ali nisam znao da je do ovde doslo. Bilo bi me sramota da sam jedan od ovih fudbalera. Pepeov potez je...
      Jos Mourinho i njegove taktike...
      sigpic

      Comment


      • barsa radi sa realom sta hoce...

        Comment


        • U sred Madrida,Real sebi ovo dopusta,da su se kao misevi povukli i brane,sramotno.
          Bolje se otvoriti kao ljudi i izgubiti,a ne ljeciti frustracije udarajuci igrace Barse.
          Barsa zasluzena pobjedila.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Jos jedna u nizu

            Bravo momci .

            Mes que un club ! <3
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Iskreno, smorio je vec El Clasico jer uvek gledamo isto. Branjenje Reala, krljanje i pobede Barcelone.
              Mec je po meni obelezio Pepe po onim prljavim potezima. Legenda.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Zaista Barsa je odrzala lekciju jos jednom, najbolji su u to nema sumnje, a ono sto je Pepe uradio, sramota, stvarno decko ima problem s mozgom... Mogla je ovo Barsa dobiti i sa vise golova da ovi nisu noge lomili, i zaista strasno da Karvaljo nije crveni dobio za ono... Totalni fudbal Barse jos jednom na delu, pogotovo jer su golove postigli odbrambeni igraci..
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ne razumem kako je Real totalno nemocan protiv Barce. Veci otpor je pruzio Betis u nedelju na Camp Nou. Cak su dali i 2 gola.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Ne razumem kako je Real totalno nemocan protiv Barce. Veci otpor je pruzio Betis u nedelju na Camp Nou. Cak su dali i 2 gola.
                    Zato sto u ligi Barsa igra sa 30% svojih mogucnosti sem protiv Reala... Jednostavno, ovaj stil fudbala je nenadmasiv...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Odrzala im je Barsa lekciju.

                      Sramote za Pepea i Koentraoa.Kao specijalci neki se ponasaju...


                      Ali najjaci mi je bio Karvaljo kad je iz ciste NEMOCI onako sutnuo Mesija u koleno!
                      Last edited by AcaDjilkos; 19-01-12, 00:20.
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Kakva sramotna igra Reala , Barsa jos jednom objasnila svaka im cast

                        I kako sramotno ponasanje igraca Reala , evo jedan igrac sto ne zasluzuje da igra fudbal (Pepe).



                        EDIT: Gdje su sad oni sto pisu po forumu i dive se kako Mou crta taktike , protiv Barse ocigledno slabo crta

                        Ja nemam simpatije ni prema jednim ni prema drugim , al kad sam vidio vcrs kako se ponasaju igraci Reala i kakve prekrsaje prave , navijao sam da ih Barsa razbije , kao sto ce ih i razbit sljedecu tekmu.

                        Comment


                        • pepe je izvanredan igrac i to stoji ali njegovo ponasanje je kriminalno i on nikako nezasluzuje da nosi realov dres, kad je neko vidio od od Hierra, Sanchiza, Helguere, Cannavara i jos nekih iz stare garde Reala da rade nesto slicno, to su gospoda ljudi bili i ostali ;)

                          Comment


                          • Bolja ekipa je Barcelona i to stoji,jbg sve su pokazali na terenu,Puyol je car za mene uvijek bio i koliko god da ih ne podnosim to za njega ne vazi,gospodin covjek

                            Nadam se samo da ce Mourinho da prestane sa izmisljanjem tople vode...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Pepeu treba zabraniti da igra fudbal... Decko je mentalno zaostao. Treba zbog ovog prekrsaja(koji sudija nije video) dobiti odgovarajucu i zasluzujucu kaznu... Mourinho koliki god da je genije ne moze protiv sistema, jednostavno ne moze... Mislim da je Barsa imala posed lopte oko 73%. Real pored onog gola je imao mozda dve dobre sanse i to je to...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment




                              • crni pepe......... ovo ti nije trebalo

                                Comment

                                Working...
                                X