Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neki stream u najavi? HD ako moze

    Comment


    • Originally posted by zdravkelja View Post
      Neki stream u najavi? HD ako moze
      http://alvlsh.com/channel1/
      http://www.firstrow.tv/watch/102760/...barcelona.html

      Trebalo bi da budu pure class.
      sigpic

      Comment


      • Pinto, Alves, Puyol, Piqué, Abidal, Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc, Alexis Sánchez i Messi.
        Klupa: Valdes, Mascherano, Thiago, Adriano, Sergi Roberto, Dos Santos i Cuenca.

        Real Madrid line-up (official): Casillas, Hamit Altintop, Carvalho, Ramos, Coentrao, Pepe, Xabi Alonso, Lass, Benzema, Higuaín, Ronaldo

        Opet nekoliko iznenadjenja od Jose-a.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Joj Mou ne mozes biti toliko lud i nepredvidiv.

          Hamita je stavio da bi prodirao po desnoj strani da bi na taj nacin imao 2 spica i trojicu u vezi sa potrebnim radijusom kretanja. Ronaldo ce po levoj uz pomoc Koentraoa koji zbog nedostatka kreativaca mora da bude na nivou u napadu. Cabi, Pepe i Las su tu da pokriju njega i Hamita a Las bi mogao da donese prevagu danas na sredini svojom dobrom partijom ako doprinese napadu koliko je potrebno. Cabi je standardno na nivou i nece razocarati a Pepe je tu samo da kvari naravno.

          Ovo Mou lako moze da pretvori i u 3-4-3 tokom meca i cenim da ce bar malo rotirati dve formacije.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Joj Mou ne mozes biti toliko lud i nepredvidiv.

            Hamita je stavio da bi prodirao po desnoj strani da bi na taj nacin imao 2 spica i trojicu u vezi sa potrebnim radijusom kretanja. Ronaldo ce po levoj uz pomoc Koentraoa koji zbog nedostatka kreativaca mora da bude na nivou u napadu. Cabi, Pepe i Las su tu da pokriju njega i Hamita a Las bi mogao da donese prevagu danas na sredini svojom dobrom partijom ako doprinese napadu koliko je potrebno. Cabi je standardno na nivou i nece razocarati a Pepe je tu samo da kvari naravno.

            Ovo Mou lako moze da pretvori i u 3-4-3 tokom meca i cenim da ce bar malo rotirati dve formacije.
            Ne bude li ovako kako si rekao, gotov si!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Casillias,Lass,Ramos,Pepe,Marcelo

              Coentrao-Xabi-Ozil

              JM Callejon CR7

              Benzema

              Ovo je ubijedjen sam prva postava Reala,a ne ta koju si postavio
              Last edited by Joe Cole 10; 18-01-12, 20:42.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Casillias,Lass,Ramos,Pepe,Marcelo

                Coentrao-Xabi-Ozil

                JM Callejon CR7

                Benzema

                Ovo je ubijedjen sam prva postava Reala,a ne ta koju si postavio
                Ubaci i mene i sebe, kad je bal nek je maskenbal.

                12 igraca imas koliko sam ja prebrojao... ;)
                Last edited by AK47; 18-01-12, 20:58.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Casillias,Lass,Ramos,Pepe,Marcelo

                  Coentrao-Xabi-Ozil

                  JM Callejon CR7

                  Benzema

                  Ovo je ubijedjen sam prva postava Reala,a ne ta koju si postavio
                  nema sanse da zaigra callejon, upitan je ozil

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Ne bude li ovako kako si rekao, gotov si!
                    Pazi kad ovo vidim, nista drugo mi ne pada na pamet. A iako izgleda cudno, taktika moze lako da upali. Imas prodornosti na obe strane, 3 igraca sa bolesnim radijusom kretanja i fizickom spremnoscu da se nose sa ovima, fali kreativac dribler ali uci ce sigurno u 2. poluvremenu, a tu je Cabi genije zaduzen za kreaciju i sa Pepeom iza moze malo vise da se posveti napadu. Iguain ce biti poacher dok ce Benzema vise da se vraca po loptu, a on ima dobar pas i ume da proigra saigraca. Ronaldo iako nema neki pregled igre dobar je asistent, tu su Hamit i Koentrao, a ovo je idealno za kontre. Moglo bi da lako upali ako budu na nivou.

                    EDIT: Ako je ta postava, vidim da ima i drugih opcija.
                    Last edited by Casiraghi; 18-01-12, 20:42.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Casillias,Lass,Ramos,Pepe,Marcelo

                      Coentrao-Xabi-Ozil

                      JM Callejon CR7

                      Benzema

                      Ovo je ubijedjen sam prva postava Reala,a ne ta koju si postavio
                      Substitutes
                      13 Adán K
                      8 Kaká M
                      10 Özil M
                      11 Granero
                      12 Marcelo
                      18 Albiol D
                      21 Callejón

                      Otidji na stranicu Reala pa ces vidjet.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Pazi kad ovo vidim, nista drugo mi ne pada na pamet. A iako izgleda cudno, taktika moze lako da upali. Imas prodornosti na obe strane, 3 igraca sa bolesnim radijusom kretanja i fizickom spremnoscu da se nose sa ovima, fali kreativac dribler ali uci ce sigurno u 2. poluvremenu, a tu je Cabi genije zaduzen za kreaciju i sa Pepeom iza moze malo vise da se posveti napadu. Iguain ce biti poacher dok ce Benzema vise da se vraca po loptu, a on ima dobar pas i ume da proigra saigraca. Ronaldo iako nema neki pregled igre dobar je asistent, tu su Hamit i Koentrao, a ovo je idealno za kontre. Moglo bi da lako upali ako budu na nivou.

                        EDIT: Ako je ta postava, vidim da ima i drugih opcija.
                        Ma moguce je to, ali pitanje je kakav ce sastav izaci kao i formacija. Ja se zajebavao malo... ;)
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • http://www.marca.com/marcador/futbol...s/ida/rma_bar/

                          ljudi nikad negrjese

                          Comment


                          • Cabi je vec kreativac, on ce im obezbediti pas i ideju. Tesko da ce neko smeti da igra ulogu sidrasa protiv Barselone. Mecevi sa ovakvom tenzijom i ovakvim zahtevnim psihofizickim parametrima su pravi primer kako je sidro u izvornom obliku prestalo da postoji u modernom fudbalu. Za ostalo se slazem, ako je to postava, mada ima i AK47 svoj podatak u vezi sa tim.

                            Bice zanimljivo, ali ipak, igra se i drugi mec tako da ne verujem da ce Murnjo odmah baciti karte na sto. I namerno kazem Murinjo jer se on ovde ipak vise pita iz niza razloga.
                            Last edited by Bogi; 18-01-12, 20:50.

                            Comment


                            • Jao Alves i Buskets... sad ponovo Holivud -.-

                              Comment


                              • Joj, nikako HD streaming da nadjem, moracu u krs kvalitetu da gledam Prosli classico je neko postavio neki extra link sad ne mogu da nadjem... :P

                                Verujem da Real i do pobede moze, samo da im samopouzdanje proradi. Mogu i vise nego da se mere sa Barsom...

                                Comment

                                Working...
                                X